05/02
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Paul E FC
Likeminds FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Футбольны клуб Лекі Юнайтэд
Футбольны клуб Гбагада
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
13:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
3sc B FC
ФК Корнерстоун
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Чэтацені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
А. С. Партызанул Владэсці
AS Rapid Davidesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
CS Sporting Piteşti
FC Star Sport Argeş Piteşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АКС Балілешт
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АФК Ювентус Вікторыя 1992 Баскаў
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АКС Мірошы
AS Speranța Cornăcel
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АФК Ювентус Вікторыя 1992 Баскаў
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
А. С. Флакара Леардэні
ACS Страхі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АКС Мірошы
AS Speranța Cornăcel
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АФК Ювентус Вікторыя 1992 Баскаў
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
А. С. Флакара Леардэні
ACS Страхі
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
13:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Арджэш – Серыя Норд
АКС Сцяуа Неграсі
ACS Лунка Корбулуі 2000
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
14:00
|
Польшча Puchar Polski
Пагонь Шчэцін
Вісла Кракаўская
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Бухарэст
AFC Venus 1914 Бухарэст
FC Metaloglobus Bucureşti II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
Акадэмія АФК Мілан
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
ACS Прэм'ер
АКС Хыльчыу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Алжырская ліга 2
Э. С. Мастаганем
В.А.Буфарык
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
СК Бран
ACS Vulcan 2008 II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
Акадэмія АФК Мілан
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Бухарэст
AFC Venus 1914 Бухарэст
FC Metaloglobus Bucureşti II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Марамуреш
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
ACS Прэм'ер
АКС Хыльчыу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
СК Бран
ACS Vulcan 2008 II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
СК Бран
ACS Vulcan 2008 II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Марамуреш
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
14:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
AS USV Яссы
А. С. Тонмір Яссы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
AS USV Яссы
А. С. Тонмір Яссы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Gloria Româneşti
А. С. Біруінта Мавілені
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Gloria Româneşti
А. С. Біруінта Мавілені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:30
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Віісоара
А. С. Воінца Сімінок
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
14:30
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Віісоара
А. С. Воінца Сімінок
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
14:35
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль-Салмія СК
Аль Фехахіл
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
14:35
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль-Салмія СК
Аль Фехахіл
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
А. С. Воінца Ойтуз
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
А. С. Воінца Ойтуз
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
А. С. Воінца Ойтуз
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
15:00
|
Ліга Перамогі Балгарыі
ФК Чарнаморац Балчык
ФК Спартак Варна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тыміш
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
ФК Омладзінац Модрыча
ФК Озрэн Пятрова
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
ФК Жалезнікар Добой
ФК Хайдук Баткуша
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
Ф. К. Црквіна
ФК Хайдук Кожухе
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
ФК Вучыяк Маевац
ФК Слога Дуго Поле
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
FK Zvijezda Kakmuž
ФК Наша Крыла Кастайніца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
ФК Жалезнікар Добой
ФК Хайдук Баткуша
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
Ф. К. Црквіна
ФК Хайдук Кожухе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
Ф. К. Црквіна
ФК Хайдук Кожухе
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
15:00
|
Рэгіянальная аматарская ліга Босніі і Герцагавіны RS – Цэнтр
ФК Црвена Звіезда Абудавац
Ф.К.Руданка
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
16:00
|
Жанчыны Мейстрыліга Эстоніі
Flora Tallinn Women
Viimsi JK Жанчыны
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
16:00
|
Жанчыны Мейстрыліга Эстоніі
Flora Tallinn Women
Viimsi JK Жанчыны
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
16:00
|
2-і дывізіён Бахрэйна
Іса Таун
ФК А'Алі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
16:00
|
Жанчыны Мейстрыліга Эстоніі
Flora Tallinn Women
Viimsi JK Жанчыны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
16:45
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
SV Вердэр Брэмен II
С. В. Хемелінген
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
16:45
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
SV Вердэр Брэмен II
С. В. Хемелінген
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
16:45
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
SV Вердэр Брэмен II
С. В. Хемелінген
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
17:00
|
2-і дывізіён Швецыі, Вестра-Гёталанд
Varbergs GIF FK
Ландветтэр І.С
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
17:20
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль-Арабі Кувейт
Эль-Кувейт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Þór/KA Akureyri
Троттур Рэйк'явік
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
HK/Вікінгур
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Þór/KA Akureyri
Троттур Рэйк'явік
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
HK/Вікінгур
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
HK/Вікінгур
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/02
18:00
|
Кубак Англіі сярод аматараў Прэм'ер-лігі
Тотэнхэм U21
Нотынгем Форэст U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
HK/Вікінгур
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Þór/KA Akureyri
Троттур Рэйк'явік
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/02
18:30
|
Прэм'ер-ліга Англіі
Чэлсі
Тотэнхэм Хотспур
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/02
18:30
|
Прэм'ер-ліга Англіі
Чэлсі
Тотэнхэм Хотспур
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/02
19:00
|
Еўропа Ліга Еўропы УЕФА
Алімпік
Аталанта
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
04:00
|
Японская WE-ліга, жанчыны
Sanfrecce Hiroshima Regina
Партнёр AC Nagano
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
07:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
ФК "Глоры Бойз".
Ojodu City Fc
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
07:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Іджэбу Атлетык ФК
Fly FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
АКС Вііторул Хорыя
AS Triumf Cerna
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ACS Flacara Міхаіл Кагальнічану
ФК Дэльта Тулча
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Міхаіл Кагальнічану
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
АКС Гранітул Бабадаг
АКС Вііторул Хорыя
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Шоймій Тапалаг
А. С. Нац. Сомава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ФК Дэльта Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Нац. Сомава
AS Viitorul Murighiol
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Гераклея Энісала
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Нац. Сомава
AS Viitorul Murighiol
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Міхаіл Кагальнічану
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
АКС Гранітул Бабадаг
АКС Вііторул Хорыя
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Шоймій Тапалаг
А. С. Нац. Сомава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
А. С. Прагрэсул Ісакча
А. С. Гераклея Энісала
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
А. С. Шоймій Тапалаг
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ФК Дэльта Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
АКС Вііторул Хорыя
AS Triumf Cerna
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ACS Flacara Міхаіл Кагальнічану
ФК Дэльта Тулча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ACS Flacara Міхаіл Кагальнічану
ФК Дэльта Тулча
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Тулча
ФК Дэльта Тулча
AS Partizanul Luncaviţa
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
CSC Ghiroda și Giarmata Vii II
АКС Ювентус Пясча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Роро ФК
Бурудж ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Роро ФК
Бурудж ФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Hypebuzz FA
Прыгожы Тур FC
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Роро ФК
Бурудж ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
10:00
|
Польшча III Ліга, Група 1
Піліца Белабжэгі
Канкордыя Эльблонг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Агіджа
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
CS Фарул Тузла
Партугалія Канстанца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
CS Viitorul Harşova
CS Năvodari
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
АГС Мурфатлар
CS Eforie
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Агіджа
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
CS Фарул Тузла
Партугалія Канстанца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Канстанца
CSC Міхаіл Кагэлнічану
CS Вікторыя Кумпана
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
10:00
|
Аўстралія NPL Квінсленд, жанчыны
усходні прыгарад
Брысбен Роар QAS
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
10:45
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія, Жаночая прэм'ер-ліга
Adelaide City
Вест-Адэлаіда СК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
10:45
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія, Жаночая прэм'ер-ліга
Adelaide City
Вест-Адэлаіда СК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
10:45
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія, Жаночая прэм'ер-ліга
Адэлаідскі універсітэт
метрапалітэн аб'яднаны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
11:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дзюсш-Палесгу
Зорка-БДУ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
11:00
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія, Жаночая прэм'ер-ліга
сцёрты Lions
Фліндэрс Юнайтэд Wfc
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
11:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дзюсш-Палесгу
Зорка-БДУ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
11:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дзюсш-Палесгу
Зорка-БДУ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
11:00
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія, Жаночая прэм'ер-ліга
сцёрты Lions
Фліндэрс Юнайтэд Wfc
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
11:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
Хаан Хунс – ФК Эрхім
Ховд
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Барнслі U21
Хал Сіці U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Барнслі U21
Хал Сіці U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Іпсвіч Таўн U21
Шэфілд Уэнсдэй U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Борнмут U21
Запаведнік Флітвуд-Таун
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
12:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
ФК Гомель
ФК Дынама Мінск
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дынама Брэст
АБФФ ВУ-19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Сербія Аматарская Першая Расінская Акруговая Ліга
ФК ФУД Брус
FK Polet 57 Мілутавац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Мілуол U21
Уіган Атлетык U21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Уотфард U21
Бэрнлі U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Сербія Аматарская Першая Расінская Акруговая Ліга
ФК ФУД Брус
FK Polet 57 Мілутавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
13:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Мілуол U21
Уіган Атлетык U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
13:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дынама Брэст
АБФФ ВУ-19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
13:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
ФК «Олума Юнайтэд».
Ласегскі футбольны клуб
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
13:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Уотфард U21
Бэрнлі U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
13:00
|
Нацыянальная ліга Ізраіля
Макабі Яфо Кабілё
Хапаэль Ум Эль Фахем
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
13:30
|
Бразілія U20, Паранаэнсе – 1-я фаза, група А
Раландыя ЧЕ U20
Іраты U20
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
14:00
|
Польшча III Ліга, Група 2
Завіша Быдгашч
Блекітны Старгард
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
14:00
|
Аматарская пета-ліга Балгарыі – BOG Пазарджык
ФК Зеніт Ветрэн дол
Ф. К. Бенькоўскі Цранча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
14:00
|
Польшча III Ліга, Група 3
МКП Карына Губіна
Вунія Турза Шлёнская
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
14:00
|
Польшча III Ліга, Група 2
Завіша Быдгашч
Блекітны Старгард
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Трыкалор Coţofeneşti
А. С. Падзенні Вечы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
14:05
|
1 дывізіён Аб'яднаных Арабскіх Эміратаў
Аль-Арабі
Аль-Таід
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
14:05
|
1 дывізіён Аб'яднаных Арабскіх Эміратаў
Аль-Арабі
Аль-Таід
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
14:05
|
1 дывізіён Аб'яднаных Арабскіх Эміратаў
Аль-Арабі
Аль-Таід
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
14:30
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
Unirea Аляксандра Іаан Куза
А.С.Цуцёра
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
14:55
|
1 дывізіён Аб'яднаных Арабскіх Эміратаў
Аль-Джазіра Аль-Хамра
United
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
РБ Лейпцыг U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Мехединці
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская трэцяя ліга Балгарыі – SZ
ФК Боруна Царова Лівада
ФК Дунав Лом
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сплітска-далматынская
НК Адрыятык Спліт
Н. К. Пругава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Румынія Ліга III Серыя 2
А. С. Воінца Лімпезіш
АКС Хамангія Бая
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Дамбовіца
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
РБ Лейпцыг U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Сербія Аматарская Першая Расінская Акруговая Ліга
ФК Башняне
ФК Слога Чычавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Харгіта
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Румынія Ліга III Серыя 2
А. С. Воінца Лімпезіш
АКС Хамангія Бая
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Мехединці
CS Пандурый Чэрнеці
CS Victoria Vînju Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сплітска-далматынская
НК Адрыятык Спліт
Н. К. Пругава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Сербія Аматарская Першая Расінская Акруговая Ліга
FK 13.April Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская трэцяя ліга Балгарыі – SZ
ФК Боруна Царова Лівада
ФК Дунав Лом
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Мехединці
ACS Viitorul Severin
А.С.Стрэхая
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Мехединці
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
РБ Лейпцыг U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
15:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
ФК АБУ Зарыя
Стандартны футбольны клуб
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
РБ Лейпцыг U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Вышэйшая ліга Беларусі, жанчыны
Дняпро Магілёў
ФК Мінск
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Польшча III Ліга, Група 1
Лехія Тамашоў Мазавецкая
Legionovia Legionowo
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Расія М-ліга
Лакаматыў Масква Юнацтва
Краснадарскае юнацтва
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Расія М-ліга
ЦСКА Масква Юнацтва
Растоўская моладзь
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Славакія 2. Ліга
MŠK Пухаў
MŠK Жыліна Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Алімпія Ленаўхайм
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
Ч.С.Утвін
AS Inter Foieni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Алімпія Дарава
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Берыні
А. С. Мегет Рэметэа Марэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
CS Sânandrei Ціміш
А. С. Вултурый Ігрыш
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Петраман
АГС Дэта II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Бакова
А. С. Рэкаш
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Бакова
А. С. Рэкаш
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Прахава
ACS Petrosport Плоешть
CSC Berceni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Румынія Ліга III Серыя 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Тыргу Кэрбунешць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Уніра Вой
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Galaxy Тымішаара
AS Avântul Jamu Mare
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Уніра Вой
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Galaxy Тымішаара
AS Avântul Jamu Mare
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
CS Tormac
ЦСК Болдур
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Авантул Бобда
CS Unirea Tomnatic
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgărusș
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
AS FC Mureșul Cenad
CS Воінца Білед
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
AS FC Mureșul Cenad
CS Воінца Білед
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
АГС Făget
А. С. Аўталіў Лугож
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
АГС Făget
А. С. Аўталіў Лугож
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:30
|
Фінляндыя Іконен
KTP
ЯПС
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
15:30
|
Фінляндыя Іконен
KTP
ЯПС
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
16:10
|
Аўстрыя 2. Ліга
Стрыпфінг / Вайдэн
С. В. Ліхт-Лойдль Лафніц
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Германія Бундэсліга, Жанчыны
Вольфсбург
Кёльн
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
1. ФК Нюрнберг U19
1. ФК Хайдэнхайм U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
1. ФК Нюрнберг U19
1. ФК Хайдэнхайм U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
1. ФК Нюрнберг U19
1. ФК Хайдэнхайм U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
16:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Задарска
NŠK Sv. Міхавіл Углян-Пашман
Н. К. Раштане
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Задарска
NŠK Sv. Міхавіл Углян-Пашман
Н. К. Раштане
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
16:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Задарска
NŠK Sv. Міхавіл Углян-Пашман
Н. К. Раштане
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
16:45
|
Кубак лігі Аб'яднаных Арабскіх Эміратаў
ФК Аль-Вахда
Аль-Айн
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Оберліга Бадэн Вюртэмберг
ФК Нотынген
ФК Дэнцлінген
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Баварыя Паўночная ліга
DJK Аммерталь
СК Эльтэрсдорф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
B 1908
Нествед ІФ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
Deutschlandsberger SC
TuS Бад Гляйхенберг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Oberliga NOFV Süd
VfB Аўэрбах
SV 09 Арнштат
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Værebro BK
А. Б. Тарнбі
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
OSC Брэмерхафен
SG Aumund Vegesack
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
B 1908
Нествед ІФ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
OSC Брэмерхафен
SG Aumund Vegesack
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Вейлбі-Рыскоў І.К
B. 1913
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Oberliga NOFV Süd
VfB Аўэрбах
SV 09 Арнштат
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Баварыя Паўночная ліга
1. С. К. Фейхт
Нойдросенфельд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Швецыя Дывізіён 2, Содра Геталанд
Раппе GoIF
Носабы І.Ф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Кубак ЛФФ Літвы
BE1 №
Экран Панявеж
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Værebro BK
А. Б. Тарнбі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Швецыя Ettan, Norra
ІФК Штоксунд
Табі ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Данія 2. Дывізія
ФК Нікобінг
Эсбьерг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Германія Аматарская Баварыя Паўночная ліга
DJK Аммерталь
СК Эльтэрсдорф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:00
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
С. В. Алерхейліген
Vorwärts Steyr
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:30
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
ФК «Обернойланд».
BTS Нойштадт
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:30
|
Рэзервовая ліга Бельгіі 1А
KMSK Deinze Reserve
Кортрэйкскі запаведнік К.В
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/03
17:30
|
Рэзервовая ліга Бельгіі 1А
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Запаведнік Ломмель С.К
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:30
|
Рэзервовая ліга Бельгіі 1А
KMSK Deinze Reserve
Кортрэйкскі запаведнік К.В
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:30
|
Рэзервовая ліга Бельгіі 1А
Запаведнік AS Eupen
Jeugd Royal Francs Borains
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
17:30
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
Вельмі КАЛІ
ASR Gázgyár
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
17:30
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
Вельмі КАЛІ
ASR Gázgyár
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
17:30
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
Вельмі КАЛІ
ASR Gázgyár
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Чэлсі U21
Брайтан U21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
18:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Вест Хэм U21
Блэкбэрн Роверс U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
18:00
|
Рэзервовая ліга Бельгіі 1А
RWD Запаведнік Моленбек
Запаведнік SK Lierse
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Вест Хэм U21
Блэкбэрн Роверс U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Арсенал U21
Манчэстар Юнайтэд U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Чэлсі U21
Брайтан U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Колчэстар Юнайтэд U21
Чарльтан Атлетык U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Прыкладны дывізіён Уругвая
Ліверпуль UY
Peñarol
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:00
|
Венгрыя NB I, жанчыны
МОЛ Відзі ФК
Венгерскі MTK
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
18:30
|
Бундэсліга Германіі
Хофенхайм
RB Leipzig
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
18:30
|
Бундэсліга Германіі
Хофенхайм
RB Leipzig
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
19:00
|
Гібралтарская футбольная ліга
Манчэстэр 62
ФК Сэнт-Джозэфс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
21:00
|
Прэм'ер-ліга Мальты
Валета
Gudja United
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
22:00
|
MLS ЗША Next Pro
Інтэр Маямі II
Нью-Ёрк Рэд Булз II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
23:00
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Necaxa
Атлетык з Сан-Луіса
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/03
23:00
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
ФК Бургайнш
AMCH Рынг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/03
23:00
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
CPRJ Агуа Лонга
AB 92
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
23:00
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
ФК Бургайнш
AMCH Рынг
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/03
23:30
|
MLS ЗША Next Pro
Атланта Юнайтэд 2
Нью-Ёрк Сіці ФК II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
00:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Данідзін Сіці Роялз ФК
ФК Дваццаць 11
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
00:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Данідзін Сіці Роялз ФК
ФК Дваццаць 11
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
00:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Данідзін Сіці Роялз ФК
ФК Дваццаць 11
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
02:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Рэйнджары Мірамар
Нэйпір Сіці Роверс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
02:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Набярэжная Кароры
Велінгтанскі запаведнік Фенікс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
02:45
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Крайстчэрч Юнайтэд
Прыбярэжны дух
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
02:45
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Універсітэты Кентэрберыйскага AFC
Тэхнічны кашмір
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
ФК Петоне
Норт Велінгтан AFC
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Манурэва АФК
Гамільтан Уондэрэрс АФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
03:00
|
Аўстралія Вікторыя Прэм'ер-лігаЖанчыны
ФК Саўт Мельбурн
Boroondara Eagles
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Манурэва АФК
Гамільтан Уондэрэрс АФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
заліў алімпійскі
АФК "Таўранга Сіці".
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
03:00
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
Зялёная балка
св. албанскія святыя
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
усходні прыгарад
Біркенхед Юнайтэд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Манурэва АФК
Гамільтан Уондэрэрс АФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
03:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
заліў алімпійскі
АФК "Таўранга Сіці".
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
03:30
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Айлэнд Бэй Юнайтэд
Велінгтон Алімпійскі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
04:00
|
Аўстралія NPL, Тасманія
Паўднёвая Хобарта
ФК Рыверсайд Алімпік
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
04:00
|
Аўстралія NPL, Тасманія
Паўднёвая Хобарта
ФК Рыверсайд Алімпік
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
04:00
|
Японская ліга Nadeshiko, Div. 1, Жанчыны
Віяматэрас Міядзакі
АС Харыма Альбіён
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
04:30
|
Аўстралія NPL, Тасманія
Кларэнс Зебрас ФК
Glenorchy Knights
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
04:30
|
Аўстралія NPL, Паўночны Новы Паўднёвы Уэльс
ФК «Мэйтленд».
Чарльзтаўн Сіці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
04:30
|
Аўстралія NPL, Тасманія
Кларэнс Зебрас ФК
Glenorchy Knights
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
05:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
West Coast Rangers FC
Мелвіл Юнайтэд АФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
05:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
West Coast Rangers FC
Мелвіл Юнайтэд АФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
05:00
|
Аўстралія Вікторыя Прэм'ер-лігаЖанчыны
Зебры Морленда
FC Bulleen Lions
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
05:30
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія
Пара пагоркі
Адэлаіда Алімпійская
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
05:30
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія
Пара пагоркі
Адэлаіда Алімпійская
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
06:00
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
паўднёвы Мельбурн
Эйвондэйл ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
06:30
|
Аўстралія NPL, Тасманія
Футбольны клуб «Лонсестан Юнайтэд».
Лонсестан-Сіці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
06:30
|
Аўстралія NPL, Паўночны Новы Паўднёвы Уэльс
Кукс Хіл Юнайтэд
Эджворт Іглз ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
06:30
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Сазерлендскія акулы
Рокдэйл Сіці Санз
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Заходняя Аўстралія
Флорэт Афіна
Балкатта
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Заходняя Аўстралія
Стырлінг Лайонс
ФК «Перт Рэд Стар».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
07:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Спартыўны клуб Synergy Ultimate
Футбольны клуб Брод Сіці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
Гайдэльберг Юнайтэд
Манінгем Юнайтэд Блюз
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
Порт Мельбурн Шаркс
Горад Дандэнонг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Заходняя Аўстралія
Флорэт Афіна
Балкатта
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Заходняя Аўстралія
Фрымантл Сіці
Пертская слава моладзі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:00
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
Гайдэльберг Юнайтэд
Манінгем Юнайтэд Блюз
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:30
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія
Паўночна-ўсходні MetroStars
ФК «Саўт Адэлаіда Пантэрз».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
07:30
|
Аўстралія NPL, Паўночны Новы Паўднёвы Уэльс
Валянцін ФК
Broadmeadow Magic FC
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
07:30
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія
Паўночна-ўсходні MetroStars
ФК «Саўт Адэлаіда Пантэрз».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:30
|
Аўстралія NPL, Паўднёвая Аўстралія
Аб'яднаная моладзь Адэлаіды
Адэлаіда Каметы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
07:30
|
Аўстралія NPL, Паўночны Новы Паўднёвы Уэльс
Валянцін ФК
Broadmeadow Magic FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
ФК Туфешць
АКС Ромгал Раману
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
ACS Gloria Movila Miresii
А. С. Спікул Рымнічэлу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АФК Вііторул Добра
ACS Воінца Крэцу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiaşi II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
AS Sportivul Trustesti
Соймы Балусені
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
Зорыле Грывіца
ACS Luceafărul Berești
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
Прутул Влэдэшць
А. С. Сірэтул Піску
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Слован Ліберэц U19
Спарта Прага U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АС Алімпія Пічыор дэ Мунтэ
АФК Рачу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
ACS Глорыя Бучані
А. С. Воінца Аданца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Прагрэс Варшава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
АКС Стандарт Крайова
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
А. С. Вііторул Талпа
ACS Sporting Videle
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
AS Tineretul Radoieşti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Unirea Brăteşti
А. С. Тынерэтуль Лалояска
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Віісоара
А. С. Воінца Сімінок
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Прагрэсул Асманцэя
AS Constructorul Topraisar
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
AS Petrolul Poeni
А. С. Вііторул Грацыя
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
АС Дынама Багдана
АС Олд Бойз Александрыя
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
CS Vitanesti
А. С. Олтул Бечу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
А. С. Тэлеарманул Траянул
CS Flacăra Contești
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
А. С. Бельцюгатэле
А. С. Уніра Спанцаў
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
АФК Воінца Чызелет
А. С. Авантул Луіка
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Брэіла
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Крыкаўул Чачыні
AS Rapid Sălciile
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Падгор'е Ваду Сапат
AS Voinţa Călugăreni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
CS Triumf Barca
АСУ Авантул Раст
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
CS Fulgerul Mârşani
А. С. Прагрэсул Кастранова
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АСУ Энергія Радамір
ACS Вікторыя Братаваешць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
А. С. Вііторул Цуглуй
AS Știința Calopăr
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
А. С. Вііторул Тэрпезіта
ACS Sarja Robăneşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgoteşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Unirea Вела
CS Carcea II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Viitorul Predeşti
ACS Viitorul Gherceşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Воінца Раснік
ACS Valea Fântânilor
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Viitorul Budeşti
ACS Viitorul Mateeşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Oltul Ioneşti
CS Mădulari
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
CS Gloria Albeşti II
А. С. Чырнагені
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
ФК Лунгулецеу
AS Știinta Finta
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
Акадэмія АФК Мілан
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
CS Șirna Hăbud
Вііторул Фулга
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Брэіла
AFC Viitorul Galbenu
АКС Вікторыя Траян
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Слован Ліберэц U19
Спарта Прага U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Альба
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Альба
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Блаж
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Gorj
А. С. Петралул Стойна
CS Internațional Bălești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
ФК Туфешць
АКС Ромгал Раману
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
ACS Gloria Movila Miresii
А. С. Спікул Рымнічэлу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
А. С. Станрыз Стэнкуца
CS Dunărea Gropeni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiaşi II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АФК Вііторул Добра
ACS Воінца Крэцу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
Зорыле Грывіца
ACS Luceafărul Berești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
Прутул Влэдэшць
А. С. Сірэтул Піску
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
ACS Маліна Смардан
Інтэр 2000 Тудар Уладзімірэску
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Хунедоара
ACS Minerul Uricani
CSM Міхай Вітязу Вулкан
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Хунедоара
AS Вікторыя Кэлан
CSM Deva II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
ФК Эпурэнь
АКС Інтэр Дарогі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
AS Sportivul Trustesti
Соймы Балусені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Баташані
FC Viitorul Borzeşti
ACS ProSport Варфул Кампулуі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
ACS Воінца Плопу
АФК Урлеаска
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брэіла
А. С. Сірэтул Вадэні
ACS Вікторыя Траян II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
AS Petrolul Poeni
А. С. Вііторул Грацыя
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
АС Дынама Багдана
АС Олд Бойз Александрыя
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
А. С. Бельцюгатэле
А. С. Уніра Спанцаў
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
АФК Воінца Чызелет
А. С. Авантул Луіка
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Галац
AS Râzeşii Valea Mărului
ФК Вікторыя Слабазія Коначы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcăşeşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Minerul Costeşti
АКС Атлетык Дрэгашані
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACSSC Chimia 1973 Рымніке-Вылча
ASFC Păuşeşti Otăsău
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Авантул Комана
AS Șoimii Topraisar
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
А. С. Драгамірэшць
ACS Гура Окнитей
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AS Вікторыя Камізані
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АС Алімпія Пічыор дэ Мунтэ
АФК Рачу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AFC Unirea Colibaşi
CS Communal Valea Lungă
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmăneşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
ACS Глорыя Бучані
А. С. Воінца Аданца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АФК Алімпія Марчэсці
АКС Дынама Одая Туркулуй
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
А. С. Флакэра Завоіу
FC Luceafărul Bolovani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
CS Лотру Брэзой
ACS Foresta Mălaia
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Unirea Tomşani
АФК Бабені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ATCS Спарта Рымніку-Вылча
CS Oltețul Alunu
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Progresul Boldeşti Grădiştea
Шойміі Апосталахі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Крыкаўул Чачыні
AS Rapid Sălciile
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Воінца Ваду Пэрулуй
Рэкольта Думбрава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
AS Unirea Lacul Turcului
Вііторул Пантазі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
AS Victoria 2018 Вакарэшць
CS Viitorul Aninoasa
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Брэіла
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chişcani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Брэіла
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Хунедоара
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010 г.в
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
AS Viitorul Dămieneşti
CSM Moineşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Faraoani
АФК Уніра Бакэу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Viitorul Budeşti
ACS Viitorul Mateeşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Вылча
ACS Oltul Ioneşti
CS Mădulari
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Брэіла
ACS Viitorul Insurăței
Клуб прыхільнікаў CS Braila
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
ФК Лунгулецеу
AS Știinta Finta
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
Акадэмія АФК Мілан
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
Папка AS Viitorul
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
CS Fulgerul Mârşani
А. С. Прагрэсул Кастранова
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АФК Кошовень
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АСУ Энергія Радамір
ACS Вікторыя Братаваешць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
А. С. Вііторул Цуглуй
AS Știința Calopăr
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
А. С. Вііторул Тэрпезіта
ACS Sarja Robăneşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgoteşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Unirea Вела
CS Carcea II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Viitorul Predeşti
ACS Viitorul Gherceşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Воінца Раснік
ACS Valea Fântânilor
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
CS Сопат
AS Betis Краёва
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Прагрэс Варшава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
AS Viitorul Valea Cireşului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
AS Tineretul Radoieşti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
АКС Стандарт Крайова
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АКС Інтэр Секуй
ACS Вікторыя Кэлэрашы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
АКС Прэйба
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Віісоара
А. С. Воінца Сімінок
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Gorj
А. С. Петралул Стойна
CS Internațional Bălești
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Дамбовіца
АФК Вііторул Добра
ACS Воінца Крэцу
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Крыкаўул Чачыні
AS Rapid Sălciile
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АФК Кошовень
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
АСУ Энергія Радамір
ACS Вікторыя Братаваешць
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Воінца Раснік
ACS Valea Fântânilor
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
АФК Воінца Чызелет
А. С. Авантул Луіка
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
CS Șirna Hăbud
Вііторул Фулга
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
АКС Стандарт Крайова
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Unirea Brăteşti
А. С. Тынерэтуль Лалояска
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Тэлеорман
А. С. Вііторул Талпа
ACS Sporting Videle
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Слован Ліберэц U19
Спарта Прага U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduş
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
А. С. Хіміка Тырнэвэні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
А. С. Хіміка Тырнэвэні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
AS Avântul Ceraşu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 7 Прахава
Вііторул Ёрдэчэану
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Прахава
Карпаты МЕФІН Сіная
AS Targşorul Vechi Stănceşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
CS Іернут
ASA Тыргу Мурэш
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
CS Іернут
ASA Тыргу Мурэш
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Флакэра Філіпешці з Тырг
А. С. Гаргота
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
CS Avântul Măgureni
Прахова Ціносу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Флакэра Філіпешці з Тырг
А. С. Гаргота
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
CS Avântul Măgureni
Прахова Ціносу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
ACS Academica Transilvania Тыргу Мурэш
ASF Pogăceaua
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Авантул Томшані
Шцінца Албешці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ФК Сцяуа Сангеру
AS Viitorul Colceag
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Прагрэсул Каслегі
ФК Уніра Валя Дульчэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Сапраўдныя хлопчыкі Валеніі дэ Мунтэ
Luceafărul Drajna
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Voinţa 2009 Горнет
Вікторыя Фантанеле
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Тырана Гамарацыу
ФК Вултурул Заноага
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ФК Сцяуа Сангеру
AS Viitorul Colceag
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Тырана Гамарацыу
ФК Вултурул Заноага
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Сапраўдныя хлопчыкі Валеніі дэ Мунтэ
Luceafărul Drajna
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Voinţa 2009 Горнет
Вікторыя Фантанеле
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Прагрэсул Каслегі
ФК Уніра Валя Дульчэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Прагрэсул Каслегі
ФК Уніра Валя Дульчэ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Тырана Гамарацыу
ФК Вултурул Заноага
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Сапраўдныя хлопчыкі Валеніі дэ Мунтэ
Luceafărul Drajna
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Voinţa 2009 Горнет
Вікторыя Фантанеле
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Авантул Томшані
Шцінца Албешці
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ФК Сцяуа Сангеру
AS Viitorul Colceag
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Прагрэсул правінцыі Джос
А. С. Воінца Адунаці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
CSM Сігішоара
AS Gaz Metan Danes
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ФК Муселул Кампіна
ACS Caraimanul Busteni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ACS Progresul Aluniş
CS Шотрыле
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
CSM Сігішоара
AS Gaz Metan Danes
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Прагрэсул правінцыі Джос
А. С. Воінца Адунаці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
ФК Муселул Кампіна
ACS Caraimanul Busteni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Аматарская ліга Румыніі 6 Прахава
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
ACS Sâncrai Nazna
АКС Атлетык Тыргу Мурэш
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Эліт Мурэш
АКС Міёрская Ніраджулуй
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
08:15
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Дукла Прага U19
Славія Прага U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
08:30
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
ФК Сэнт-Джордж Сэйнтс
Алімпійскі ў Сіднэі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
МФК Дукла Банска Быстрыца U19
DAC Дунайска Стрэда U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
FK Pohronie U19
МФК Земплін Міхалаўцэ U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
1. ФК Татран Прэшаў U19
МФК Ружамберак U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
ŠK Слован Браціслава U19
Спартак Трнава U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія 1. Ліга, Жанчыны
ŠK Слован Браціслава
Спартак Трнава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Блэктаун Сіці ФК
NWS Spirit FC
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Марконі жарабцоў
Hills Brumbies
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Турцыя U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Sport AS U19
Фаціх Карагумрук U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
А. С. Воінца Калдэрашці
А. С. Сахэтэні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Avântul Zărneşti
AS Viitorul Știubei
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
Вердэр Брэмен U19
Карл Цэйс Ена U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Unirea Mărăcineni
А. С. Вікторыя Буда
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
А. С. Воінца Калдэрашці
А. С. Сахэтэні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
А. С. Алімпія Пагаанеле
AS FC Glodeanu Silistea
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Avântul Zărneşti
AS Viitorul Știubei
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL West
ФК Вікторыя Кёльн U19
Германія Аахен U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Турцыя U19 Lig, Elit B
Алтай СК U19
Пендыкспор U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
Вердэр Брэмен U19
Карл Цэйс Ена U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
А. С. Рэкольта Бладжані
AS Rapid Mătești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
ФК Ганза Ростак U19
Дынама Дрэздэн U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Млада Баляслаў U19
ФК Зброёўка Брно U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія 1. Ліга, Жанчыны
ŠK Слован Браціслава
Спартак Трнава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
FK Pohronie U19
МФК Земплін Міхалаўцэ U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
1. ФК Татран Прэшаў U19
МФК Ружамберак U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Галац
CSC Progresul Munteni
Сірэтул Касмеці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Галац
AS Victoria Independence
Voința Cudalbi 2015
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Марконі жарабцоў
Hills Brumbies
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Турцыя U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Sport AS U19
Фаціх Карагумрук U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Турцыя U19 Lig, Elit B
Гезтэпе U19
Аданаспор U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
МФК Дукла Банска Быстрыца U19
DAC Дунайска Стрэда U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
ŠK Слован Браціслава U19
Спартак Трнава U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
ФК Ганза Ростак U19
Дынама Дрэздэн U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Бузаў
А. С. Алімпія Пагаанеле
AS FC Glodeanu Silistea
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
Вердэр Брэмен U19
Карл Цэйс Ена U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Марконі жарабцоў
Hills Brumbies
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Літва Пірма Лыга
Экран Панявеж
BE1 №
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
Млада Баляслаў U19
ФК Зброёўка Брно U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія 1. Ліга, Жанчыны
ŠK Слован Браціслава
Спартак Трнава
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
МФК Дукла Банска Быстрыца U19
DAC Дунайска Стрэда U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
FK Pohronie U19
МФК Земплін Міхалаўцэ U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
MŠK Жыліна U19
VSS Košice U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Славакія U19
1. ФК Татран Прэшаў U19
МФК Ружамберак U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
FC Trinity Zlín U19
МФК Карвіна U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:00
|
Гана GAED Дывізіён 3 – Зона 1
FC Great Farcos
ФК Хаатсо Крыстал Пэлас
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Сербія Аматарская борская акруговая ліга
ФК Мала Врбіца
ФК Уровіца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Сербія Аматарская борская акруговая ліга
ФК Мала Врбіца
ФК Уровіца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:00
|
Сербія Аматарская борская акруговая ліга
ФК Мілашава
ФК Раднічкі Клокачэвац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:15
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Сэнт-Джордж Сіці FA
ФК "Мэнлі Юнайтэд".
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
09:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Тэлеорман
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:30
|
Эстонія Эсілііга Б
Läänemaa JK Haapsalu
Легіён TJK
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:30
|
Эстонія Эсілііга Б
Йыхві ФК Фенікс
Пярнускі Ялгпаліклубі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
09:30
|
Румынія Аматарская ліга 5 Тэлеорман
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
09:30
|
Эстонія Esiliiga
Віймсі Я.К
Дж.К.Табасалу
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:30
|
Эстонія Эсілііга Б
Йыхві ФК Фенікс
Пярнускі Ялгпаліклубі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
09:30
|
Эстонія Эсілііга Б
Läänemaa JK Haapsalu
Легіён TJK
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
Карыбскія галактыкі
ФК «Раніза».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
10:00
|
Харватыя 1. HNLŽ
ЖНК Дынама Заграб
ЖНК Осіек
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
ФК "Персы".
Сапраўдны тытан
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
Карыбскія галактыкі
ФК «Раніза».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
ФК "Персы".
Сапраўдны тытан
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
Карыбскія галактыкі
ФК «Раніза».
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
10:00
|
Партугалія Ліга Партугалія 2
Фейрэнсе
Уніао Лейрыя
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
Футбольны клуб Racing Power
Фамалікан
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
ФК "Персы".
Сапраўдны тытан
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:00
|
Ліга Каралёў Сусветнай Амерыкі
Карыбскія галактыкі
ФК «Раніза».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
10:30
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Svealand
ФК Гутэ
Фалу БС ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Польшча CLJ
Widzew Łódź U19
Одра Аполе U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
Спікул Уладзі
Вііторул Валя Чароры
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
Рэкольта Савені
Глорыя Аграда
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Караш Севярын
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Прыгор
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Суперліга Малдовы
FC Petrocub Hîncesti
Дачыя Буюкані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
Анкер Вісмар
Тэніс Барусія Берлін
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Караш Севярын
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Прыгор
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Харватыя Prva NL Junior
НК Славен Белупа U19
HNK Рыека U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
ФК Карл Цэйс Ена
ВСГ Альтглініке
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Чытанне U21
Мідлсбра U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
Айнтрахт Браўншвейг U19
Гамбургер SV U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
Спікул Уладзі
Вііторул Валя Чароры
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
ФК Мовіла
ФК Вікторыя Бардушані
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Польшча CLJ
Widzew Łódź U19
Одра Аполе U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS д-р Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
Рэкольта Савені
Глорыя Аграда
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
ФК Мовіла
ФК Вікторыя Бардушані
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
AS Ialomița Sudiți
А. С. Глорыя Гура Яламіцей
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
Спікул Уладзі
Вііторул Валя Чароры
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Яламіца
ACS Unirea Міхаіл Кагалнічяну
Вііторул Платонешці
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Польшча CLJ
Widzew Łódź U19
Одра Аполе U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
ФК Карл Цэйс Ена
ВСГ Альтглініке
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
11:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Ibom Youth FC
Лёгкаатлетычны спартыўны клуб «Фенікс».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Швецыя Ettan, Norra
Умео
ФБК Карлстад
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
ОК
Вібі ІФ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Аматарская прэм'ер-ліга Англіі 2, дывізіён 1
Чытанне U21
Мідлсбра U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
Анкер Вісмар
Тэніс Барусія Берлін
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
ФК Карл Цэйс Ена
ВСГ Альтглініке
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norrland
Кіруна Ф.Ф
Каманда TG FF
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
2-і дывізіён Швецыі, Вестра-Гёталанд
І. К. Торд
Вестра Фрэлунда ІФ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Харватыя Prva NL Junior
НК Славен Белупа U19
HNK Рыека U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
С. В. Ганзенхайм
ФК Карбач
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norrland
Фрэсё ІФ
ІФК Лулео
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:00
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Элітная ліга Макао
Універсітэт Макао
Спартыўны Макао
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
11:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Куяўска-Паморска
Лакетэк Брэсьц Куяўскі
К. С. Памарзанін Торунь
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
SP Falcons FC
ФК «Эрдэнэс Ільч».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
11:30
|
Чэмпіянат Англіі
Лідс Юнайтэд
Саўтгэмптан
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:30
|
Прэміум Ліга Эстоніі
ФК "Номм Юнайтэд".
ФК «Курэсаарэ».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
11:30
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
KS Halinów
Промнік Ляскаржэў
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
АКС Мюлешты
АКС Тарташэшты
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Valeni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
А. С. Алімпіі Ульмі
ACS Глорыя Іедэра
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
А.С.Войнца Безмертвы
АС Глорыя Дойчэшты
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Viitorul Gorgota 2019
А. С. Воінца Валя Воевозилор
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
А. С. Мэтасару
ФК Гэешць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
ФК Пірмазенс
VfR Wormatia Worms
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Айнтрахт Мальсдорф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
SG Дынама Швэрын
СК Штаакен
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
Тура Брэмен
Блюменталер СВ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Бундэсліга, Жанчыны
Хофенхайм
Айнтрахт
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
Т. С. Вольтмерсгаўзен
Брынкумер С.В
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Valeni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
АКС Мюлешты
АКС Тарташэшты
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Viitorul Străoști
ACS Воінца Іонэшць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
А. С. Мэтасару
ФК Гэешць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Luceafărul Dărmăneşti II
AS Unirea Ogrea
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Viitorul Gorgota 2019
А. С. Воінца Валя Воевозилор
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
Т. С. Вольтмерсгаўзен
Брынкумер С.В
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
Тура Брэмен
Блюменталер СВ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 1
Сандвикен
Фёрдэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Unirea Cobia
ACS Воінца Вішына
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
CF Abatorul Slobozia
ФК Урзічэні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Verbandsliga Hessen Nord
С. В. Бухонія Флідэн
CSC 03 Кассель
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Васлуй
ФК Гергелеў
CSM Huşana Huși
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
Хамарбю ІФ U19
Мальмё ФФ U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 1
Сандвикен
Фёрдэ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская ліга Шлезвіг-Гольштэйн
ПСВ Ноймюнстэр
Ольдэнбургер СВ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
AS Unirea Cobia
ACS Воінца Вішына
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
CF Abatorul Slobozia
ФК Урзічэні
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 6 Дамбовіца
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Valeni
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Васлуй
FC Unirea Dodeşti
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская ліга Шлезвіг-Гольштэйн
ПСВ Ноймюнстэр
Ольдэнбургер СВ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Баварыя Süd
С. В. Хаймштэтэн
TSV 1882 Ландсберг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Баварыя
SpVgg Гройтэр Фюрт II
Аўгсбург II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Аматарская гесенліга Германіі
VfB Марбург
ФК Эдэрсхайм
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norrland
ІФ Эльгарна
ФК Умеа Акадэмі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
ФК Пірмазенс
VfR Wormatia Worms
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 1
АС ІЛ
Фана
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Чэхія Divide E
ФК Усецін
ТВД Славічын
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
ІФК Кумла ФК
БК Наперад
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Іспанія Ла Ліга
Рэал Сосьедад
Лас-Пальмас
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Паўночная аматарская рэгіянальная ліга Германіі
Эймсбютэлер ТБ
VfB Ольдэнбург
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Данія Gjensidige Kvindeliga
Х. Б. Коге
ФК Нордшэланд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Крышчоў
ФК Айнхайт Вернігеродэ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
SG Дынама Швэрын
СК Штаакен
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Айнтрахт Мальсдорф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Тайланд Тайская ліга 1
Ратчабури
BG Pathum United
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
Т. С. Вольтмерсгаўзен
Брынкумер С.В
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Турцыя TFF 2. Lig
Букаспор 1928
Дыярбекірспор
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Турцыя TFF 2. Lig
Бурсаспора
Van Spor Futbol Kulübü
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Першая ліга Арменіі
Арарат-Арменія II
Анор
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norrland
Ітэрхагдалс І.К
Тэфтэа І.К
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
ФК Геліёс Тарту
ФК Сіламяэ NPM Silmet
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Воінца Іосіфалаў
А. С. Прагрэсул Вукава
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:30
|
Кубак Бразіліі U20 сярод аматараў, сталічны рэгіён - група A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Аматарскі дывізіён Нідэрландаў
ФК Рэйнвогельс
ГСК '21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Спецыя U19
Салернітана U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Нідэрланды сярод аматараў 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
В.В.Пейзе 3
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Спецыя U19
Салернітана U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Нідэрланды сярод аматараў 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
В.В.Пейзе 3
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Як U19
Удынэзэ U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Спецыя U19
Салернітана U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Перуджа U19
Піза U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:30
|
Італія Campionato Spring 2
Спецыя U19
Салернітана U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:30
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
SVG Reichenau
С. В. Вальс-Грунаў
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:30
|
Нідэрланды Tweede Division
ACV Асен
Koninklijke HFC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
12:30
|
Нідэрланды Tweede Division
С. В. Шпакенбург
Хуткія хлопцы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Нідэрланды сярод аматараў 6e Klasse Zaterdag – 15
Ахілес 1894 Асен 7
В. В. Грэйпскерк 5
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Лечыта Клецка
ЛЗС Атарава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 3
Аскер
Гамле Осла ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Бельгія Аматарскі KVDV Затэрдак
ФК 'т Херт
С. В. Гейдэлоперс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Другая Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
AS Albeşti 08
КС Уніра Грывіца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Бельгія Аматарскі KVDV Затэрдак
Meerle XL
гельмельбойс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
ТЭС Вінаграды
Чарні Чарнеева
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Германія Аматарская Баварыя Паўночная ліга
ФК Кобург
Д. К. Гебенбах
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Чэхія 1. Ліга, жанчыны
1. ФК Славакія
СК Славія Прага
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Вікторыя Расіёры
CS Real Cosâmbeşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
АФК Язу
Unirea Ion Roată
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Тарновія Тарнаўка
Noteć Rosko
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Клос Галава
Клесцевія Клешчава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Wileń Net Worth
Sokół Damasławek
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Molise
АСД Баранела
ASD Real Silver
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Лечыта Клецка
ЛЗС Атарава
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Бельгія Аматарскі KVDV Затэрдак
Meerle XL
гельмельбойс
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
AS Albeşti 08
КС Уніра Грывіца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 4
Тылера
Сурнадал
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Албанія Катэгорыя і Парэ
А. Ф. Эльбасані
ФК Томоры Берат
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Бельгія Аматарскі KVDV Затэрдак
ФК 'т Херт
С. В. Гейдэлоперс
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Другая Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Старуйта Брасцень
Вікторыя Мунтэніі Бузаў
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
АФК Язу
Unirea Ion Roată
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Караш Севярын
А. С. Воінца Шошдэа
CS Oravița
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
ТЭС Вінаграды
Чарні Чарнеева
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Вікторыя Расіёры
CS Real Cosâmbeşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Бельгія Аматарскі KVDV Затэрдак
Meerle XL
гельмельбойс
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Лечыта Клецка
ЛЗС Атарава
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Вікторыя Расіёры
CS Real Cosâmbeşti
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
Старуйта Брасцень
Вікторыя Мунтэніі Бузаў
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Яламіца
АФК Язу
Unirea Ion Roată
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Molise
АСД Баранела
ASD Real Silver
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Wileń Net Worth
Sokół Damasławek
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
13:00
|
Нарвегія 1-ы дывізіён, жанчыны
Hønefoss BK
Оўрэвол Хосле
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Францыя Coupe de France, жанчыны
ФК Флёры 91
Пары Сен-Жэрмен
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 2
ФК Мандальскамератэне
Видар
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 2
Скайд
Уленсакер Кіса
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Прэм'ер-ліга Босніі і Герцагавіны
ФК Вележ Мостар
HŠK Posušje
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Паўночная аматарская рэгіянальная ліга Германіі
ФК Кілія Кіль
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 3
Бэрум СК
Фрэгг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Вышэйшая ліга Украіны
шахцёр
Чарнаморац Адэса
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Чэхія 1. Ліга, жанчыны
1. ФК Славакія
СК Славія Прага
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Тайланд Тайская ліга 1
Муанг Тонг Юнайтэд
Сукхотай
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Кубак Паўднёвай Афрыкі
Чыпа Юнайтэд
Піраты Арланда
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 3
Аскер
Гамле Осла ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Іганму футбольны клуб
Tccg Fc
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
ACS Pescarii Sântioana з Мурэша
ACS Джэд Ліўзені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
А. С. Фарэль Ратэні
AS Viitorul Delenii
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
А. С. Фарэль Ратэні
AS Viitorul Delenii
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
А. С. Бекеч Мэгерані
ACS Steaua Corneşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
ACS Лакаматыў Агрыштэў
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
ACS Лакаматыў Агрыштэў
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Альта-Адыджэ – Ландэсліга
ASV Riffian Kuens
АФК Сэнт-Марцін Моос
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:30
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
Ф.В.Дыфлен
SpVgg Quierschied
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:30
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
VfR Baumholder 1886
Ф. В. Энгерс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:30
|
Бундэсліга Германіі
Вердэр
Барусія Мгладбах
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
13:30
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
Ф.В.Дыфлен
SpVgg Quierschied
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
13:30
|
Польшча III Ліга, Група 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Халмянка Хелм
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:30
|
Бундэсліга Германіі
Вольфсбург
Дармштадт 98
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:30
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
Аўстрыя Зальцбург
VfB Хоэнемс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
13:30
|
Нідэрланды Tweede Division
Горад Джонг Алмер
Ад Трэфераў
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Швейцарыя Аматарская Эрстэ Ліга Класік
ФК Бальцэрс
ФК Госаў
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
І. К. Старт
Ранхайм І.Л
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Svealand
ФК Арланда
Далькурд Ф.Ф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Харватыя Prva NL Junior
НК Вараждзін U19
НК Істра 1961 U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Фінляндыя Veikkausliiga
HJK
ЕИФ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Васлуй
Вііторул Зорлені
Зорка Тэтарані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Алжырская ліга 2
Э. С. Мастаганем
В.А.Буфарык
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Італія Аматарская Promozione Кампанія – Girone A
Цыміціла
Львоў М. М. Мантэмілетта
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Польшча Аматар IV. Вармінска-Мазурская ліга
Стоміл ІІ Ольштын С.А
MKS Mazur Ełk
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
К. С. Апатаўка
Сталь Плешэў
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
АС Лакаматыва Пашкань
AS 2023 Todireşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
АС Лакаматыва Пашкань
AS 2023 Todireşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Васлуй
Vulturul Bălteni
Авантул Салешць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Васлуй
Вііторул Зорлені
Зорка Тэтарані
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FVRZ
FC Blue Stars ZH
ФК Хорген
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Швецыя Ettan, Norra
Карлберг БК
Салентуна Ф.Ф
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Рыдзіняк Рыдзіна
Завіша Дольск
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Група 1
Сарновянка Сарнова
Брэневія Віева
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Фінляндыя Veikkausliiga
HJK
ЕИФ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
14:00
|
Швецыя Ettan, Norra
Карлберг БК
Салентуна Ф.Ф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Ліга прасоўвання Швейцарыі
ФК Цюрых II
ФК «Этуаль Каруж».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Ліга прасоўвання Швейцарыі
ФК Раперсвіль-Ёна
ФК Бавуа
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Харватыя Prva NL Junior
НК Сесветэ U19
NK Dugopolje U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Харватыя Prva NL Junior
НК Вараждзін U19
НК Істра 1961 U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Туніс Ліга 2
СК Мокніне
Э. С. Зарзіс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Германія Аматарская Баварыя Паўночная ліга
С. В. Фартуна Рэгенсбург
Вюрцбургер Ф.В
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
Левангера
Согндал І.Л
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
Рауфосс
Асане
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
І. К. Старт
Ранхайм І.Л
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Svealand
ФК Арланда
Далькурд Ф.Ф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norrland
ІФК Эстэрсунд
lucksta КАЛІ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Швецыя Дывізіён 2, Содра Геталанд
ІФК Карлсхамн
Эстэрлен Ф.Ф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
Саннес Ульф
Мос Ф.К
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Фінляндыя Veikkausliiga
HJK
ЕИФ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Прэміум Ліга Эстоніі
Нарва Транс
Пярну Я. К. Вапрус
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
1-ы дывізіён Нарвегіі
Эгерсунд
Лін ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Славакія 1. Ліга, Жанчыны
СКФ Жыліна
ГФК Тапольчаны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Індыя Індыйская суперліга
АТК Мохун Баган ФК
Мумбаі Сіці ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănişor Peceiu
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănişor Peceiu
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Sălaj
ACS Ardealul Crişeni
ACS Bănişor Peceiu
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
Ч.С.Утвін
AS Inter Foieni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А. С. Алімпія Дарава
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Польшча Аматарская В. Ліга – Мазавецка
Ватра Мрозы
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
CS Sânandrei Ціміш
А. С. Вултурый Ігрыш
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
А.С.Маргіна
CS Ніцідорф
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
14:00
|
Польшча Аматарская В. Ліга – Мазавецка
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Наднарвянка Пултуск
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Спарта Шамотулы
К. П. Піла
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
1908 SZAC Будапешт
Будафокі MTE II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
АГС Făget
А. С. Аўталіў Лугож
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Тыміш
АГС Făget
А. С. Аўталіў Лугож
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Паўночная Ірландыя Кубак Ірландыі
Лінфілд ФК
ФК Кліфтанвіл
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Чэхія Divide E
TJ Slovan Bzenec
С. К. Батаў 1930 год
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Чэхія Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
ІФК Гётэборг U19
ІФК Нарчэпінг U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Чэхія Divide E
СФК Элка Голесаў
Штэрнберк
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Чэхія Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Венгрыя NB I, жанчыны
Diósgyőri VTK
МОЛ Відзі ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 11
CE Меркадаль
Феланіц
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
ІФК Гётэборг U19
ІФК Нарчэпінг U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Хайдук Йованавац
Ф.К.Кутлава 1977г
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Хайдук Йованавац
Ф.К.Кутлава 1977г
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
14:30
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
CPRJ Агуа Лонга
AB 92
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Аматарская рэгіянальная ліга Босніі і Герцагавіны RS – Захад
ОФК Лаўш Баня-Лука
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Сербія Аматарская ліга Аранджэлавац-Тапола
ФК Шамот Аранджэлавац
ФК Каліполе Жабарэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская 2. Ліга РС – Істок
ФК Рудар 1925 Углевік
ФК Стакорына Чайнічы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
ФК БСК Багавіна
ФК Гранічар Вялікі Вывор
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
ФК БСК Багавіна
ФК Гранічар Вялікі Вывор
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Сербія Аматарская борская акруговая ліга
ФК Парэч Доньі Міланавац
ФК Слога Кобішніца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
Н. К. Накло
НК Велесава-Цэрклье
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Ніко Жалезнікі
Н. К. Бітнье
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Сава Крань
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Крань
НК Краньска Гара
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Крань
НК Краньска Гара
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Крань
НК Краньска Гара
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
ŠD Полет
Брытоф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
Н. К. Накло
НК Велесава-Цэрклье
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
НК Ніко Жалезнікі
Н. К. Бітнье
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
14:30
|
Славенія Аматарская Гарэнская футбольная ліга
ŠD Preddvor
ŠD Высока
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Siretu Săuceşti
А. С. Воінца Клея
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская Ліга 5 Вылча
AS Stejarul Vlădeşti 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская Ліга 5 Вылча
AS Viitorul P. Măglasi
CS Řuşani
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Porto I – серыя 2
ADC Варзеа-ду-Дору
GD Livração
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
НК Харватыя Паятна
Н. К. Купінец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Славенія Аматар 1. МНЛ Мурска Собота
НК Кема Пуцонцы
Н. К. Ліпая
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Паморска
Грыф Вейгерава
К. С. Спарта Сыцэвіцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
ХНК Дарувар
НК Таміслаў Берэк
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
Н. К. Чулінец
Н. К. Чэхі
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Славенія Аматар 1. МНЛ Мурска Собота
Н. К. Чанькова
ŠD NK Крыжэўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Слога Пландзіштэ
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Славакія 2. Ліга
Славой Трэбішаў
KFC Камарна
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Siretu Săuceşti
А. С. Воінца Клея
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Асаоніца Багрдан
ФК Младост Канчарэва
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Караш Севярын
CS Moldova Noua
ФК Нера Багадзінец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Славенія Аматар 1. МНЛ Мурска Собота
НК Кема Пуцонцы
Н. К. Ліпая
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ШНК Луньковец
НК Младост Светы Петар
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
Н. К. Чулінец
Н. К. Чэхі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК Брэстовац Гарэшнічкі Брэстовац
Н. К. Камень Сырч
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
ХНК Дарувар
НК Таміслаў Берэк
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
НК Харватыя Паятна
Н. К. Купінец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 1. Заграбачка NL
Н. К. Шпарта
НК Младост Бузін
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Куціна
NK Moslavina Donja Gračenica
Н. К. Матыя Губец Куціна
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
SC Брага
Дамайенсе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Слога Пландзіштэ
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Венгрыя Аматар Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская Ліга 5 Вылча
А. С. Крэцені
А. С. Вііторул П'етрары
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская Ліга 5 Вылча
AS Viitorul P. Măglasi
CS Řuşani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
АФК Бубу
AS Flamura Розі Саскут
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
ACS Gauss Бакэу
А. С. Негры
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
NK Graničar Чароўны чамадан
Н. К. Посавац Давор
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Porto I – серыя 2
ADC Варзеа-ду-Дору
GD Livração
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Істок»
ФК Слога Маргіта
ФК Банат Вршац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Нікалае Бэлчэску
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Паморска
Грыф Вейгерава
К. С. Спарта Сыцэвіцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
Н. К. Чулінец
Н. К. Чэхі
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 1. Заграбачка NL
Н. К. Шпарта
НК Младост Бузін
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
SC Брага
Дамайенсе
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ШНК Луньковец
НК Младост Светы Петар
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская Ліга 5 Вылча
AS Stejarul Vlădeşti 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Siretu Săuceşti
А. С. Воінца Клея
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
TSV St. Джон
Р. В. Ранквейль
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Ліга прасоўвання Швейцарыі
Базэль II
SC Brühl SG
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Славакія 2. Ліга
ФК Петржалка 1898
1. ФК Татран Прэшаў
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
Н.К.Віцез
ФК "Віцез".
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
Н. К. Ромары Віцез
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Чэхія Divide B
Ф.К.Астроў
ФК Сека Луны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
Дорнбірнер СВ
С. К. Бішафсгофен
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Жаночая Суперліга Швейцарыі
ФК Раперсвіль-Ёна
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Славакія 3. Ліга, Зах
MŠK Fomat Martin
МФК Дубніца
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
Н. К. Старыград
Н. К. Пруговац
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
ФК Мошчаніца Сараева
Н. К. Натрон Маглаж
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Славакія 2. Ліга
Славой Трэбішаў
KFC Камарна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Славенія 2. SNL
NK Tabor Sežana
Н. Д. Горыца
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Венгрыя NB I, жанчыны
Венгерскі MTK
Szent Mihaly SE
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
Н. К. Зрынскага Вінаградцы
НК Таміслаў Шаг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
Н. К. Быстрынцы
NK Gaj Brođanci
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
Н. К. Зрынскага Вінаградцы
НК Таміслаў Шаг
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
Н. К. Быстрынцы
NK Gaj Brođanci
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Воінца Сінтэа Марэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Воінца Сінтэа Марэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Воінца Сінтэа Марэ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
ФК Бургайнш
AMCH Рынг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Чэмпіянат Партугаліі сярод аматараў Санту-Тырсу
ФК Бургайнш
AMCH Рынг
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Арад
CS Voința Macea
CS Беліу
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Арад
CS Voința Macea
CS Беліу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Osijek
NK Электра Осіек
НК БСК Бекецінцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Osijek
NK Электра Осіек
НК БСК Бекецінцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Wielkopolska
Цэнтр Вялікапольскага астрава
Пагонь Лабжэніца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
ФК Борац Дрвар
ФК Крупа
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
Rekreativo Banja Luka
ФК Зміяне
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
FK Gomionica Bronzani Majdan
ФК Врбас
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
Амладзінац Баня-Лука
ОФК Спартак 2013
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
FK Gomionica Bronzani Majdan
ФК Врбас
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
Амладзінац Баня-Лука
ОФК Спартак 2013
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
ФК Борац Дрвар
ФК Крупа
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Арад
CS Вікторыя Нэдлак
ACS ACB Ineu II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская падручная ліга Босніі і Герцагавіны – Баня-Лука
Rekreativo Banja Luka
ФК Зміяне
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chişineu Criș II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chişineu Criș II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chişineu Criș II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
А. С. Флакэра Цыпар
CS Авантул Тырнова
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
А. С. Флакэра Цыпар
CS Авантул Тырнова
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Польшча Аматарская Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Самаборскі Аток
Н.К.Астрна
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ŽNL Našice
Н. К. Шыпавац
Н. К. Паганаўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Задарска
NŠK Падградзін
НК Арбанасі Задар
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ŽNL Našice
Н. К. Шыпавац
Н. К. Паганаўцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Задарска
NŠK Падградзін
НК Арбанасі Задар
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
НК Младост Драж
Н. К. Моцічына
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
НК Таміслаў Джулавац
НК Младост-Нада Храставац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
НК Дынама Дэжановац
Н. К. Ласта Палешнік
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
НК Таміслаў Джулавац
НК Младост-Нада Храставац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
НК Таміслаў Джулавац
НК Младост-Нада Храставац
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Арад
CS Podgoria Pancota
CS Вікторыя Зэбрані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская Ваяводжанская ліга Сербіі «Істок»
ФК Едзінства Влайкавац
ФК Младост Амоліца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
А. С. Варфурыле
CS Viitorul Satu Nou
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
А. С. Варфурыле
CS Viitorul Satu Nou
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Істарска – Сівер
Н. К. Лівадэ
Н.К.Новіград 1947г
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Пік 2023 Сомбор
ФК Братства 2019 Прыгрэвіца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Пік 2023 Сомбор
ФК Братства 2019 Прыгрэвіца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Бестоўе
Н. К. Ямніца Пісаравіна
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Бестоўе
Н. К. Ямніца Пісаравіна
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FVRZ
ФК Рэгенсдорф
ФК Урдорф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Азербайджанская прэм'ер-ліга
Карабах
Нефтчы Баку ПФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Сісацка-Маславачка
Н. К. Раднік Мажур
НК Слога Язавіца-Ражданік
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Харватыя 3.NL – Цэнтр
Н. К. Курыловец
ХНК Сегеста
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FVRZ
ФК Рэгенсдорф
ФК Урдорф
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Мексіка U23 Ліга MX, Апертура
CF Пачука U23
ФК Пуэбла U23
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
15:30
|
Польшча I Ліга
К. С. Лехія Гданьск
ГКС Тыхы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
ФК Стразіліва Срэмскі Карлаўцы
ФК Петар Пуача Нові Сад
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
Ф. К. Мілеціч Машорын
ФК. Софекс Футог
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
ФК Цітэль
ФК Борац Ракавац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
FK Železničar Нові Сад
ФК Хайдук Гардзінаўцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
ФК Цітэль
ФК Борац Ракавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
ФК Абіліч Вілава
ФК Вінаградар Ледзінцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
Ф. К. Мілеціч Машорын
ФК. Софекс Футог
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Аматарская другая навасадская ліга Сербіі
ФК Стразіліва Срэмскі Карлаўцы
ФК Петар Пуача Нові Сад
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Польшча Amateur Liga Okregowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Венгрыя Аматарская БЛСЗ I. osztály
Testvériség SE
ФК Юніён
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
НК Борац Дрэнаўцы
Н. К. Славонац Градзіштэ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Аматарскі дывізіён Нідэрландаў
В.В.УНА
hsv хук
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:00
|
Чэмпіянат Партугаліі U19
Пасас дэ Ферэйра U19
ФК Баавіста U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
ФК Бітбург 1919
ФК Рот-Вайс Кобленц
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:00
|
Аматарскі дывізіён Нідэрландаў
HV & CV Quick
В. В. Клоэтынге
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Алгарве I
ФК Карвоэйру Юнайтэд
Клуб Падэрненсе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
ФК Бітбург 1919
ФК Рот-Вайс Кобленц
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Жаночая Суперліга Швейцарыі
Базэль
ФК Санкт-Гален-Штад
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Чэмпіянат Партугаліі U19
SC Farense U19
Бенфіка U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Чэмпіянат Партугаліі U19
Пасас дэ Ферэйра U19
ФК Баавіста U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Чэмпіянат Партугаліі U19
Лузітанія ФК Луроса U19
Гіл Вісэнтэ FC U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Аматарская Оберліга Германіі Нідэррайн
KFC Uerdingen 05
Mulheimer FC 97
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
16:00
|
Аматарскі дывізіён Партугаліі AF Beja II – 2-я фаза
ФК Барранкос
SC Ferreirense
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
16:30
|
Іспанія Ла Ліга
Girona
Барселона
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
17:00
|
Жаночая Суперліга Швейцарыі
Servette FC Chênois Féminin
ФК Аараў
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
17:00
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
17:00
|
Жаночая Суперліга Швейцарыі
Servette FC Chênois Féminin
ФК Аараў
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
17:00
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
17:00
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
USV Weindorf St Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
17:00
|
MLS ЗША Next Pro
Рэвалюцыя Новай Англіі II
ФК Чыкага Файр II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
17:00
|
Германія Аматарская Оберліга Вестфалія
Туркспор Дортмунд 2000
ASC Дортмунд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
17:00
|
Жаночая Суперліга Швейцарыі
Servette FC Chênois Féminin
ФК Аараў
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
17:00
|
Мексіканская ліга Прэм'ер-серыя А, група 1
Аўтаномны універсітэт Тамаўліпас
Mineros de Fresnillo FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
18:00
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Пумы УНАМ
Керетаро
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія U20 Capixaba – Група C
Рыа-Бранка-Іс U20
Нова Венесія U20
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія сярод аматараў U17 Gaúcho – Група A
SER Панамбі U17
Айморэ U17
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія сярод аматараў U17 Gaúcho – Група A
Сан-Луіс U17
Жувентуд U17
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія U20 Capixaba – Група C
Рыа-Бранка-Іс U20
Нова Венесія U20
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія сярод аматараў U17 Gaúcho – Група A
SER Панамбі U17
Айморэ U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія сярод аматараў U17 Gaúcho – Група A
Сан-Луіс U17
Жувентуд U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Пумы УНАМ
Керетаро
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
18:00
|
Ліга Перу 1
Лосьчанскі ЦВК
ФК Куска
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
18:00
|
Бразілія U20 Катарыненсе
Марсіліа Дыяс U20
Araquari U20 Nation
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія U20 Катарыненсе
Шапекоэнсе U20
Барра ФК U20
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:00
|
Бразілія U20 Катарыненсе
Міжнародны чэмпіянат U20
Крысіума U20
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
CA Нікалас Брузоне - SUB 14
CS і D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
Cultural Del Campillo – SUB 14
Культурны Mattaldi - SUB 14
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія U20, Паранаэнсе – 1-я фаза, група А
Атлетыка U20
PSTC Procopense U20
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія U20, Паранаэнсе – 1-я фаза, група А
Раландыя ЧЕ U20
Іраты U20
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 2
Stjørdals / Блінк
Tromsdalen UIL
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Іспанская ліга F
Гранада
Барселона
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія U20, Паранаэнсе – 1-я фаза, група А
Атлетыка U20
PSTC Procopense U20
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Іспанская ліга F
Гранада
Барселона
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
18:30
|
Бразілія U20, Паранаэнсе – 1-я фаза, група А
Атлетыка U20
PSTC Procopense U20
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Тыроль/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Сеара U17
Чыгуначны U17
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Сеара U17
Чыгуначны U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Сан-Херарду EC U17
Альянса-СЕ U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Санта-Крус FC-CE U17
Фарталеза U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Тыроль/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
ЗША Ансуаз
CS Bouillantais
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
А.С.Цмок
Гоначны клуб Бас-Тэр
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
AC Saint-Robert
МЕСЯЦОВЫ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
JS Vieux Жыхары
CS Capesterrien
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Францыя Аматар Гвадэлупа Régionale 1
ЗША Байе-Махолт
Phare du Canal
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/04
20:00
|
Жаночая ліга Калумбіі
Незалежны Меделін
CD Cortuluá
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
20:00
|
Рэгіянальная Гвадэлупа 3 – Група А
ASC Carénage
Клуб Мандыяль
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/04
20:00
|
Рэгіянальная Гвадэлупа 3 – Група А
ASC Carénage
Клуб Мандыяль
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/04
20:30
|
Эквадор LigaPro Серыя А
Руна Мушук
LDU
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
21:00
|
MLS ЗША Next Pro
ФК Чатануга
Арланда Сіці Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
23:00
|
Аргенціна Primera C Metropolitana
Дэпартыва Муніс
Цэнтральная Кардова з Расарыё
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
23:00
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Пачука
Тыгры UANL
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
23:30
|
MLS ЗША
Сан - Хасэ Землятрусы
Los Angeles FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/04
23:30
|
MLS ЗША
Інтэр Маямі CF
New York Red Bulls
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
01:06
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Сантос Лагуна
ФК «Мазатлан».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
01:06
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
Сантос Лагуна
ФК «Мазатлан».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
02:00
|
Нацыянальная жаночая футбольная ліга ЗША
Портленд Торнс ФК
Вашынгтон Дух
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
02:00
|
Чэмпіянат ЗША USL
ФК Мантэрэй Бэй
Інды адзінаццаць
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
02:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
ФК Вестэрн Сэрбс
Stop Out SC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
03:00
|
Фіджы Digicel Прэм'ер-ліга
ФК "Надзі".
ФК Сува
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
03:10
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
ФК Хуарэс
Клуб Амерыка
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
03:10
|
Мексіканская ліга MX, жанчыны, Клаусура
ФК Хуарэс
Клуб Амерыка
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
03:30
|
Таіці Ліга 1 Віні
АС Цэнтральны спорт
А. С. Тэфана
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
04:00
|
Японская ліга Nadeshiko, Div. 1, Жанчыны
Orca Kamogawa FC
ФК Эхіме
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
05:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Wollongong Wolves
Моладзь маракоў Цэнтральнага ўзбярэжжа
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
05:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Сіднэй Юнайтэд
Моладзь Вестэрн Сіднэй Уондэрэрс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
05:00
|
Аўстралія Вікторыя Прэм'ер-лігаЖанчыны
Калдэр Юнайтэд СК
Прэстанскія львы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
05:00
|
Аўстралія NPL, Новы Паўднёвы Уэльс
Сіднэй Юнайтэд
Моладзь Вестэрн Сіднэй Уондэрэрс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
07:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Прыгожы Тур FC
ФК «Басдорс Юнайтэд».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Другі дывізіён Кітая CFA
Langfang Glory City FC
Шэньсі Юніён ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
AD Colmenar Viejo (V)
Аро Вільянуэва ФК (V)
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
AD Colmenar Viejo (V)
Аро Вільянуэва ФК (V)
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
Бар La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
Бар La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
07:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
07:30
|
Другі дывізіён Кітая CFA
Сі Ань Жунхай
Шаньдун Тайшань Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Căşin
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Моца
А. С. Біруінца Міраславесць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
ACS Înainte Modelu II
А. С. Авантул Пятрою
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Căşin
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
АС Барсэнешць
Ц.С.Дофцян
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
NK Асвіт Джелековец
Н. К. Драва Навіград-Падраўскі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
08:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
Кінтампо Нью Віжн ФК
Якам ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
А. С. Прагрэсул Дэлені
А. С. Біруінца Міраславесць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Моца
АС Лакаматыва Пашкань
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todireşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todireşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Моца
АС Лакаматыва Пашкань
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Spicul Helesteni
FC Recolta Concesti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Unirea Мірчэшць
Viitorul Hărmăneşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
Стэярул Сінешць
AS Вікторыя Лецані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
AS USV Яссы
А. С. Тонмір Яссы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
Unirea Аляксандра Іаан Куза
А.С.Цуцёра
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
Стэярул Сінешць
AS Вікторыя Лецані
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 4 Яссы
AS USV Яссы
А. С. Тонмір Яссы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
ФК Космас (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Іспанская аматарская ліга ветэранаў Поўнач Мадрыда
ФК Космас (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Gloria Româneşti
А. С. Біруінта Мавілені
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Босія
Пояна Папешці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Dumești
CS Tomești
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
FC Viitorul Plugari
Воінца Войнешці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Босія
Пояна Папешці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
FC Viitorul Plugari
Воінца Войнешці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Dumești
CS Tomești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
CS Gloria Româneşti
А. С. Біруінта Мавілені
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:15
|
Чэхія CFL
Слован Ліберэц U21
ФК Градзец Кралаве Б
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:15
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FVRZ
ФК Ветсвіль-Бонштэтэн 2
ФК Зеефельд Цюрых
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
ФК Баварцы
Клуб Харомхон
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
ФК Баварцы
Клуб Харомхон
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
08:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
ФК Баварцы
Клуб Харомхон
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
08:30
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
ASK Клагенфурт
Вольфсбергер AC II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
08:30
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
ASK Клагенфурт
Вольфсбергер AC II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
08:30
|
Цэнтр аматарскай рэгіянальнай лігі Аўстрыі
ASK Клагенфурт
Вольфсбергер AC II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Майнц 05 U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
FC Recolta Concesti
CS Unirea Мірчэшць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Італія Аматар Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Аматрычэ Рыеці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Бурудж ФК
ФК "Глоры Бойз".
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Італія Аматар Eccellenza Lazio Girone B
АСД Вікавара
SSD Certosa 1965
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Чэхія CFL
ФК Цепліцэ Б
TJ Sokol Živanice
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL West
Бохум U19
МСВ Дуйсбург U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Майнц 05 U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
AS Viitorul Dămieneşti
CSM Moineşti
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
FC Recolta Concesti
CS Unirea Мірчэшць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL N/NE
Герта Берлін U19
VfL Оснабрюк U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Бурудж ФК
ФК "Глоры Бойз".
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Чэхія CFL
ФК Цепліцэ Б
TJ Sokol Živanice
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Славакія 3. Ліга, Усход
Славія ТУ Кошыцы
ŠK Одзева Ліпаны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
ФК «Інгас».
City Stars Fc
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 7
РСД Алькала
Райо Вальекана Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Прыкладны дывізіён Андоры
ФК Ардзіна
CF Атлетык Амерыка
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Аматарская бундэсліга Аўстрыі, жанчыны
USV Neulengbach
ФК Вакер Інсбрук
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Германія 2. Бундэсліга, жанчыны
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Майнц 05 U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Славакія U19
АС Трэнчын U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
09:00
|
Эстонія III Liiga – Lõuna piirkond
Румму Дунама
Vändra JK Vaprus II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Эстонія III Liiga – Lõuna piirkond
Румму Дунама
Vändra JK Vaprus II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Эстонія III Liiga – Lõuna piirkond
Румму Дунама
Vändra JK Vaprus II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
09:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Пяст Чэканаў
Завіша Лёнка Апатоўская
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Пяст Чэканаў
Завіша Лёнка Апатоўская
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
09:15
|
Італія Аматар Eccellenza Lazio Girone A
Чацвёрты муніцыпалітэт ASD
Кампус 1960 еўра
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
09:30
|
Эстонія Эсілііга Б
Нарва Транс U21
Вільяндзі Я. К. Тулевік
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Швейцарыя Аматарская 2. Ліга FVRZ
ФК Клотэн
Сэўзач
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
10:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Вадуц 2
Вальпоскьяво Кальчо
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
10:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Вадуц 2
Вальпоскьяво Кальчо
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
10:00
|
Венгрыя NB III Келет
Ceglédi VSE
Мартфуі LSE
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
10:00
|
Чэмпіянат Партугаліі U19
ФК Порту U19
Фамалікан U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 12
CD Union Sur Yaiza
Тэнэрыфэ Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
Валадарэс Гая
Бенфіка
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Прэм'ер-ліга Ганконга
Ганконгскія рэйнджары
Ганконг U23
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
ФК Вілавердэнс
Марскі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 2
Луарка CF
UD Gijón Industrial
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
10:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
ФК Кінтампо Грэйт Юнайтэд
Дэга ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Таліна JK Puuma
ФК Элва II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
11:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
Хофенхайм U19
VfB Штутгарт U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
11:00
|
2-і дывізіён Швецыі, Вестра-Гёталанд
Прыгожы GIF
Хіттарпс І.К
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
ФСВ Лукенвальдэ
Ганза Ростак II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
11:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Таліна JK Puuma
ФК Элва II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
Хофенхайм U19
VfB Штутгарт U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
ФСВ Лукенвальдэ
Ганза Ростак II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Vorup FB
Б. 1909 г. Одэнсэ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Швецыя Аматарскі эліттан, жанчыны
І. К. Упсала
Умеа І.К
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Германія Аматарская рэгіянальная ліга Nordost
Вікторыя Берлін
ФК "Хемніцэр"
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Латвія Вірсліга
ФК «Валміера».
RFS
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Хорсенс FS
Nørresundby BK
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Табасалу Уласабат CF
FC Name United U21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
11:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Табасалу Уласабат CF
FC Name United U21
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
11:00
|
Іспанская аматарская ліга Эліт Каталана
ЕС Рубін
Атлетык Лерыда
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
11:15
|
Прэм'ер-ліга Манголіі
Дэрэн
TUV Buganud
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
11:30
|
Прэміум Ліга Эстоніі
Флора Талін
FCI Левадыя Талін
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
11:30
|
Германія 2. Бундэсліга
SV 07 Эльверсберг
Герта
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
ФК Букс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Германія Аматар A-Jun-BL S/SW
Кайзерслаўтэрн U19
Гройтэр Фюрт U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
Лідчэпінгс ФК
І. К. Кангахалла
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Чэхія 1. Ліга, жанчыны
1. ФК Славакія
СК Славія Прага
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
RSV Айнтрахт 1949 eV
С. В. Спарта Ліхтэнберг
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Ростакер ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
І. К. Гаўтыёд
Saffle SK
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
RSV Айнтрахт 1949 eV
С. В. Спарта Ліхтэнберг
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Спартанцы WFC
Дандзі Юнайтэд WFC
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Ростакер ФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
ФК Букс
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
БК Хэкен U19
Кальмар ФФ U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
ФК Букс
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
Лідчэпінгс ФК
І. К. Кангахалла
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
RSV Айнтрахт 1949 eV
С. В. Спарта Ліхтэнберг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Германія Аматарская Oberliga NOFV Süd
Айнхайт Рудольштадт
VfB Германія Хальберштадт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Іспанія Ла Ліга
Осасуна
Рэал Бетис
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
3-ці дывізіён Нарвегіі, група 6
Спрынт/Jeløy
Ф. К. Мёльнер
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 2
Высокі FI
Стрёммен ІФ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Ростакер ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Аматарская Оберліга Германіі NOFV Nord
Герта Цэлендорф
TuS Makkabi Berlin
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Ліга прасоўвання Швейцарыі
ФК Санкт-Гален II
ФК Буле
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:00
|
Чэхія 1. Ліга, жанчыны
1. ФК Славакія
СК Славія Прага
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:15
|
Суперліга Швейцарыі
Базэль
ФК Люцэрн
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
12:30
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
Альтштэтэн
ФК Мелс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
12:30
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
Альтштэтэн
ФК Мелс
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
12:30
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
Альтштэтэн
ФК Мелс
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
12:30
|
Аўстрыя Бундэсліга
СК Штурм Грац
ТСВ Хартберг
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
TUS Камета Арстэн
Лехер ТС
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Суперліга Косава і Kosovës
Малішава
SC Gjilani
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
Атлетыка Нікалаэ Бэлчэску
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Алімпія Агнанэзэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Эмс
ФК Абтвіль-Энгельбург
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Бельгія Аматар Tweede Afdeling VV B
Канінклійке Спортынг Хасельт
RC Аід
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
Атлетыка Нікалаэ Бэлчэску
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Алімпія Агнанэзэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Венафра ЗША
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Molise
ASD спінет
брацкая аэсернія
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Molise
Марконе кальцо
Хлопчыкі Вайрано
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Piemonte Girone A
Стрэза Вергантэ
Бельзе 1902 год
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
С. В. Марлаўтэрн
TUS Mechtersheim
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Швецыя Damallsvenskan
Пітэо КАЛІ
Крыстыянстадс ДФФ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Італія Аматарскае Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Расія Прэм'ер-лігаЖанчыны
WFC Rubin Kazan
WFC ЦСКА Масква
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Мантроз ФК
Motherwell LFC
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
TUS Камета Арстэн
Лехер ТС
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
ФК Юніён 60 Брэмен
КСВ Ватан Спорт
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Польшча Аматарская ліга Акрэгова – Седльцэ
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Швейцарыя Аматарская 3. Ліга FTC
А. С. Лема
ФК Ранкатэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Швейцарыя Аматарская 3. Ліга FTC
ФК Лігорнета
Vedeggio Calcio II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Швейцарыя Аматарская Эрстэ Ліга Класік
ФК Лангенталь
ФК Чорныя Зоркі
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Венафра ЗША
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:00
|
Румынія Аматарская ліга 5 Калараш
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Toscana Girone A
Рака П'еве
Пра Ліворна-Сорджэнці
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:00
|
Італія Аматар Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggianese SSD
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:00
|
Фінляндыя Veikkausliiga
Гністан
ФК Хака
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія Серыя D, Girone D
Самаўрскі
Горад Санджульяна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія Серыя В
Венецыя
Фералпісала
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Польшча I Ліга
Вісла Плоцк
Люблінскі рухавік
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Экстракласа Польшчы
MKS Karona Кельцы
Пяст Глівіцэ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Аўстрыя Аматарская рэгіянальная ліга Захад
ФК Вольфурт
Куфштайн
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія Серыя D, Girone H
Фідэліс Андрыя
Гельбісан
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Швецыя Damallsvenskan
Пітэо КАЛІ
Крыстыянстадс ДФФ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
С. В. Марлаўтэрн
TUS Mechtersheim
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Аматарская Оберліга Германіі Нідэррайн
Спортфройнд Баўмберг
VfB 03 Хільдэн
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Англія Жаночая Суперліга Англіі
ФК Ліверпуль Жанчыны
Манчэстэр Юнайтэд Жанчыны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія Серыя D, Girone F
Альма Ювентус Фано
Real Monterotondo Scalo
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія, серыя D, Жыроне В
кастэланскі
Брусапорта
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Італія Серыя D, Жыроне А
Дэртона
Лігорна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:00
|
Польшча Аматарская Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Аякс Ласнамяэ
FCI Левадыя Талін U19
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Саку Спортынг
Талін ФК Запоос
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:15
|
Германія Аматарская Оберліга Мітэльрайн
ФК Уніён Шафхаўзен
Хеннеф 05
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:15
|
Германія Аматарская Оберліга Мітэльрайн
ФК Уніён Шафхаўзен
Хеннеф 05
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:30
|
Італія, аматары, аўторак, катэгорыя Калабрыя – Жыроне А
Карчма АСД
ASD Rogliano 1948
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія, аматары, аўторак, катэгорыя Калабрыя – Жыроне А
А.С.Д. Сан-Леанарда
L.S.C. Жыццё Сімеры Крычы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарская Прыма Катэгорыя Калабрыя Жыронэ С
ASD Pianopoli
АСД АЕК Кротоне
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарская Прыма Катэгорыя Калабрыя Жыронэ С
ASD Чыта ды Апрыльяна
Долары ЗША Парэнты Кальчо 1979
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Суперліга Узбекістана
ФК Бунёдкор
Сурхон Тэрмез
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарская Прыма Катэгорыя Калабрыя Жыронэ С
ASD Чыта ды Апрыльяна
Долары ЗША Парэнты Кальчо 1979
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарская Прыма Катэгорыя Калабрыя Жыронэ С
ASD Real Cittanova
АСД Кампезе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія, аматары, аўторак, катэгорыя Калабрыя – Жыроне А
А.С.Д. Каралеўскае казіно
А.С.Д. Стронголі 2023
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія, аматары, аўторак, катэгорыя Калабрыя – Жыроне А
А.С.Д. Грыфон Катандзаро
А.С.Д. Добрыя хлопцы Катандзаро
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарскае Promozione Calabria Girone A
ASD Сен-Мішэль
ASD Віртус Рорсарна
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
13:30
|
Германія Аматарская Оберліга Вестфалія
TuS Ennepetal
С.Ф.Зіген
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарскае Promozione Альта-Адыджэ – Ландэсліга
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарскае Promozione Альта-Адыджэ – Ландэсліга
С.В.Лач
ФК Гердёйна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
13:30
|
Італія Аматарскае Promozione Альта-Адыджэ – Ландэсліга
ASV Riffian Kuens
АФК Сэнт-Марцін Моос
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
ASD Vecchio Borgo S. Elia
А.Д.П. Баўнэзэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Фаркаслака Лупені
А. С. Ньіко Бісэрыкані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
АКС Сандамінік
AS MÜ Frumoasa
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Гагівізе Гоагіу
А. С. Форцэні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămeşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârşag
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
CS Corundi Ifjusag
А. С. Тынерэтул Марарэні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Гордан Булгарэні
AS Căpâlniţa 2008
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobăteşti
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Гамарод Пятрэні
А. С. Галамбфалва Порумбения Мары
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Нацыянальны дывізіён Люксембурга
Jeunesse Esch
Свіфт Гесперанж
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Люксембург Прасоўванне d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Швецыя Ettan, Norra
Асырыска Ф.Ф
ФК Стакгольм Інтэрнацыянал
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Венгрыя NB I, жанчыны
ФК Пушкаш
Győri ETO
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
Атлетыка Урыенсе
Спартыўны CP
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Viseu I
Г. Д. Кампія
CDCP Алівейра-ду-Дору
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS д-р Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sancrăieni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
CS Corundi Ifjusag
А. С. Тынерэтул Марарэні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Гордан Булгарэні
AS Căpâlniţa 2008
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
А. С. Гамарод Пятрэні
А. С. Галамбфалва Порумбения Мары
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Эстэрс ІФ U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Венгрыя NB I, жанчыны
ФК Пушкаш
Győri ETO
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
GSD Freccia Parte Montis
ASD Сеул 2010
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
Польскі Лібертас Баруміні
АСД Садалі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
А.С.Д. Усана Кальчо
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
AS Piliske Tuşnad Sat
А. С. Міклаш Мартан Мадараш
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
ASD San Marco Cabras
Н.Г.С. Паўлезе
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Швецыя Аматарскі U19 Allsvenskan
АІК U19
ІФК Штоксунд U19
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
ASD Frassinetti Elmas Villasor
Кардэду ЗША
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
GSD Freccia Parte Montis
ASD Сеул 2010
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Італія Аматарская прыма-катэгорыя Сардэнья – Джыронэ А
Польскі Лібертас Баруміні
АСД Садалі
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Іспанская ліга F
Спортынг Уэльва
ФК «Левантэ Лас Планас».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:00
|
Нацыянальны чэмпіянат Партугаліі сярод жанчын
Атлетыка Урыенсе
Спартыўны CP
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:00
|
Нацыянальны дывізіён Люксембурга
F91 Дзюдэланж
Саюз Ціта Петанге
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:00
|
Венгрыя NB I, жанчыны
ФК Пушкаш
Győri ETO
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:00
|
Эстонія Эсілііга Б
ФК Курэсаарэ U21
Імя Калью U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:00
|
Балгарыя Аматарская Chetvarta Liga – AOG Шумен, Паўн
ФК Вялікі Прэслаў
ФК Боцеў Каменяк
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Рапламаа Я.К
Дж. К. Табасалу U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Рапламаа Я.К
Дж. К. Табасалу U21
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
ЖЭФКА Кобыла Гура
LZS Цельча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Боснія і Герцагавіна - аматары 1. ŽNL Hercegovacko-Neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
ФК Арарат ТТУ
Маарду Ліннамеесконд
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
ФК Арарат ТТУ
Маарду Ліннамеесконд
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Боснія і Герцагавіна - аматары 1. ŽNL Hercegovacko-Neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:00
|
Боснія і Герцагавіна - аматары 1. ŽNL Hercegovacko-Neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Хатта
Аджман
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Хатта
Аджман
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:30
|
Сербія Аматарская Бранічаўская акруговая ліга
ФК Батавац
ФК Інтэграл Батуша
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Сербія Аматарская Бранічаўская акруговая ліга
ФК Батавац
ФК Інтэграл Батуша
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:30
|
Швецыя Allsvenskan
Хамарбю ІФ
ІФК Вернама
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:30
|
Суперліга Швейцарыі
Івердон-Спорт ФК
ФК Лазана-Спорт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:30
|
Чэхія Divide D
Славой Поўны
вострыя прыправы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Рац Куна Пелешка
НК Хайдук 1932 Вела Лука
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Рац Куна Пелешка
НК Хайдук 1932 Вела Лука
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская Падручная ліга RS – Добой
ОФК Зборыштэ
ФК БСК Бушлеціч
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская Падручная ліга RS – Добой
ФК Палёт Паднаўле
ФК Борац Которска
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская Падручная ліга RS – Добой
ОФК Зборыштэ
ФК БСК Бушлеціч
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская Падручная ліга RS – Добой
ФК Слабада Г.С.Грабовіца
ФК Мінерал Баня-Вруціца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Боснія і Герцагавіна Аматарская Падручная ліга RS – Добой
ФК Палёт Паднаўле
ФК Борац Которска
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Калонія 1929
ФК «Перамога» Белашэвац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Будучнасць Рэзнік
ФК Слабада Грбіцэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Калонія 1929
ФК «Перамога» Белашэвац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Аматарская першая ліга Сербіі Крагуеўка
ФК Будучнасць Рэзнік
ФК Слабада Грбіцэ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Энкель Паповіч
НК НА Лібертас Дуброўнік
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Сербія Аматарская ліга Дунав
ФК Куманэ
ФК Палёт Волуя
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Сербія Аматарская ліга Дунав
ФК Куманэ
ФК Палёт Волуя
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Амладзінац Ластова
Н. К. Фараон Трпань
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Путніковіч
НК Понікве Пелешац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Дубровачка-Нерэтванска
Н. К. Путніковіч
НК Понікве Пелешац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Сербская аматарская зона “Цэнтр”
ФК Младост Батушынац
ФК Буковік Разань
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
14:30
|
Сербія Аматарская ліга Дунав
ФК Земляраднік Трняне
ФК Напрэдак Набрдзье
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Гранічар Клакар
Н. К. Славен Трняні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Сока 1970 Арубіца
NK Mladost Brđani
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
NK Mrežnica Zvečaj
ХНК Плашкі
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Франкапан Брэжані
Н. К. Добра Навіград у Дабры
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Ватрагасац Брэзава
НК Младост Белец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
НК Слога Коньшчына
NK Toplice Крапінскія Топліцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
Ф.К.Амладзінац 1927 Опава
ФК Борац Плочыца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
ФК Ваяводзіна Крэпая
ОФК «Калонія Ковін».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Цэцінград
Н. К. Вельміўка Каманье
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Адзінства Дубока
ФК Партызан Глогавац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Амладзінац Дуброўчан
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Дэсініч
НК Рудар Мігаўлян
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Лабар
Н. К. Джальскага Губашэва
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК БШК Брэзовац
Н.К.Іванская
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 2. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
NK Вікторыя Ваякавац
Н. К. Падравец Торчэц
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Біла Вялікая Пісаніца
ХНК Ровішча
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Білагара Капела
Н. К. Здэнка 91
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Істок
НК Лоня Лоньіца
Н. К. Ракавец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Істок
НК Харватыя Нова Капела
Н. К. Фаркаш Фаркашэвац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
Н. К. Прыбіч
Н. К. Пушча
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
НК Младост Край Доньі
НК БСК Брдовец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
Н. К. Гвозд
NK Zeleni Brijeg Сісак
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
HNK Петравец
Н. К. Махавога
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Н. К. Гора
Н. К. Новакавец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматар IV. Вармінска-Мазурская ліга
ГКС Польшчы Ілава
MLKS Znicz Biała Piska
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Славакія 3. Ліга, Усход
1. Свіднік Ф.К
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
ФК Рудар Хан Біла
НК Рудар Каменград
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Славенія Аматарская Памурская футбольная ліга
Н. К. Паляна
Н. К. Чрэншоўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Славенія Аматар 1. МНЛ Мурска Собота
Н. К. Даклежоўе
Ш. Д. Багожына
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Захад»
ФК Пралетар Мраморак
ФК Партызан Гай
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Потпорань
ФК Вултурул Грэбенац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Істок»
ФК Амладзінац Загайца
ФК Полет Ізбіштэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
ФК Едзінства Дубовац
ФК Перамога Самош
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
ŠNK Чэшка Сяло Петрыня
НК Хайдук Сяла
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Hamilton Academic WFC
Абердзін LFC
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Жалезнік 1946г
Н. К. Падзвінне
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Ёсіпдол
Н. К. Тушкані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Славенія Аматар 1. МНЛ Мурска Собота
Н. К. Даклежоўе
Ш. Д. Багожына
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Даліна Падзіна
ФК Гайдучыца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Захад»
ФК Пралетар Мраморак
ФК Партызан Гай
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Потпорань
ФК Вултурул Грэбенац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Будучнасць Алібунар
ФК Спартак 1911 Дэбеляча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Істок»
ФК Караш Куштыль
ФК Партызан Ульма
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Істок»
ФК Банат Дупляя
ФК Ратар Крушчыца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Уніра Уздзін
ФК Шевац Кусіч
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская 2. Паўднёвабанатская ліга «Захад»
ФК БСК Баваніштэ
ФК Амладзінац Дэліблата
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
ФК Едзінства Дубовац
ФК Перамога Самош
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
ŠNK Чэшка Сяло Петрыня
НК Хайдук Сяла
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
Н.К.Гаўран 2003г
Н. К. Грасце
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Hamilton Academic WFC
Абердзін LFC
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі AF Braga Pro-National
ФК Санта-Марыя
ФК Мерэліненсе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Істок
НК Лоня Лоньіца
Н. К. Ракавец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Істок
НК Харватыя Нова Капела
Н. К. Фаркаш Фаркашэвац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Істок
NK Mladost Obedišće
Н. К. Звекавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
Н. К. Прыбіч
Н. К. Пушча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Захад
НК Младост Край Доньі
НК БСК Брдовец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 2. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
NK Вікторыя Ваякавац
Н. К. Падравец Торчэц
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
НК Уна-Младост Харватыя Дубіца
НК ППГ Руевац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
Н. К. Гвозд
NK Zeleni Brijeg Сісак
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Сісак
HNK Петравец
Н. К. Махавога
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК БШК Брэзовац
Н.К.Іванская
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Біла Вялікая Пісаніца
ХНК Ровішча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Білагара Капела
Н. К. Здэнка 91
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Куціна
Н. К. Гарыча Ілава
Н. К. Шартоўца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
НК Слога-Грэдэль
Н. К. Івана Рэка
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Харгіта
AS Homorod Mereşti
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Харгіта
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Leiria I – серыя A
ACDR Альмагрэйра
Радасная і Аб'яднаная група
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён AF Leiria I – серыя A
Атлетыка Клуб Авеларэнсе
Гімназія Lusitano Chão de Couce
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Кубак акругі Каштэлу-Бранку сярод аматараў Партугаліі
Г. Д. Агіяс Марадал
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
Ф.К.Амладзінац 1927 Опава
ФК Борац Плочыца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі - Панчэва-Ковін-Ковачыца-Опова
ФК Ваяводзіна Крэпая
ОФК «Калонія Ковін».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
NK Mrežnica Zvečaj
ХНК Плашкі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Франкапан Брэжані
Н. К. Добра Навіград у Дабры
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
НК Слога Коньшчына
NK Toplice Крапінскія Топліцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Бакэу
CS Faraoani
АФК Уніра Бакэу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Цэцінград
Н. К. Вельміўка Каманье
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Долава
ФК Будучнасць Банацкі Брэстовац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Жалезнік 1946г
Н. К. Падзвінне
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Ёсіпдол
Н. К. Тушкані
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Гранічар Клакар
Н. К. Славен Трняні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Сельна
Н. К. Дубрава Задубраўле
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Ватрагасаца Грыжычы
НК Слога Грамачнік
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
НК Младост Якаціна Мала
NK Gaj Zbjeg
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Сока 1970 Арубіца
NK Mladost Brđani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
Н. К. Гранічар Ступніцкі Куці
НК Рома Калі Сара
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Brodsko-Posavska
NK Mladost Čajkovci
Н. К. Амладзінац Нові Град
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Адзінства Дубока
ФК Партызан Глогавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Братства Меджурэч
ФК Слабада Шульковац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Младзі Раднік Нова Ланіштэ
ФК Амладзінац Бунар
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Білагара Капела
Н. К. Здэнка 91
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 4 Харгіта
AS Homorod Mereşti
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Венгрыя Аматар Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Ньірэдзьхаза Спартак II.
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Аматарская ПФЛ Сербіі Панчэва
ФК Потпорань
ФК Вултурул Грэбенац
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК Хайдук Герцегавац
Н. К. Трнскі Нова Рача
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК БШК Брэзовац
Н.К.Іванская
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматарская ліга Акрэгова – Седльцэ
Вер Жэлехаў
Промнік Гончыцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Кубак акругі Каштэлу-Бранку сярод аматараў Партугаліі
Г. Д. Агіяс Марадал
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Карлавац
Н. К. Ёсіпдол
Н. К. Тушкані
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
НК Слога Коньшчына
NK Toplice Крапінскія Топліцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Славакія 3. Ліга, Усход
1. Свіднік Ф.К
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 2
Стрындхейм
Юнкерен
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Крапінска-Загорска
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Н. К. Кланьец
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
ФК Рудар Хан Біла
НК Рудар Каменград
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Hamilton Academic WFC
Абердзін LFC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Турцыя TFF 1. Lig
Генчлербірлігі
Гірэсунспор
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
ХНК Столац
HNK Чапліна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
Н. К. Крывая Завідавічы
НК Босна Высока
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Амладзінац Дуброўчан
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Крапінска-Загорска
Н. К. Дэсініч
НК Рудар Мігаўлян
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
ФК Турбіна Ябланіца
Н. К. Троглаў 1918 г. Ліўна
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Нарвегія Eliteserien
Каэфіцыенты BK
Фрэдрыкстад ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. Заграбачка NL
Н.К.Гаўран 2003г
Н. К. Грасце
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
ФК Батон Сараева
Н. К. Іліяш
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Вышэйшая ліга Украіны
шахцёр
Чарнаморац Адэса
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Прафесійная ліга Нігерыі
Рыверс Юнайтэд
ФК «Спортынг Лагас».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Венгрыя Аматарскі шкоднік Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Меджугор'е
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
НК Харвацкі Сокал
Н. К. Ядран Хаб'янаўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
НК Младост Гарканаўцы
Н. К. Гаць
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
НК Харвацкі Сокал
Н. К. Ядран Хаб'янаўцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Валпава
НК Младост Гарканаўцы
Н. К. Гаць
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н.К.Новакі Света-Нядзеля
Н. К. Пасавец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н.К.Новакі Света-Нядзеля
Н. К. Пасавец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н.К.Новакі Света-Нядзеля
Н. К. Пасавец
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Păulişana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Păulişana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Зона Кінтампа ў Гане
Kintampo Marcus FC
ФК Кінтампо Супер Іглз
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Гана GAED Дывізіён 3 – Зона 1
Моладзевая спартыўная акадэмія Adenta
ФК Афрыканскія Пантэры
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Венгрыя Аматарскі GY-MS Megye I. osztály
Каронка Ксшэ
Мезуорс Ксе
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Венгрыя Аматарскі GY-MS Megye I. osztály
Каронка Ксшэ
Мезуорс Ксе
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён гонару AF Leiria LizSport
Валео Назарэ
Г. Д. Альвайазер
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі ў Лучане
ФК Раднічкі Турыца
ФК Гарушыца Віча
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён гонару AF Leiria LizSport
Валео Назарэ
Г. Д. Альвайазер
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён гонару AF Leiria LizSport
SCL Марразес
Г. Д. Назарэтане
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі ў Лучане
ФК Раднічкі Турыца
ФК Гарушыца Віча
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
Н. К. Імсавац
Н. К. Скок Скуцані
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Белаварска-Білагорска
НК Палет Нарта
Н. К. Гордава Вялікі Грджэвац
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
АФК Банатул Арад
CS Voința Mailat
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
НК Тарпеда Кушэвац
Н. К. Драчыца Джакава
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
Н. К. Омладзінац Ёсіпавац
Н. К. Славонац Тэня
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
Н. К. Омладзінац Ёсіпавац
Н. К. Славонац Тэня
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
НК ФЭШК Ферычанцы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
Н. К. Омладзінац Ёсіпавац
Н. К. Славонац Тэня
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ŽNL Osjecko-Baranjska
Н. К. Раднік Ёсіпавац
НК Алімпія Осіек
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Гана GAED Дывізіён 3 – Зона 1
ФК Хоспас
ФК Янг Маунт
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Пяст Понец
Каня Гостынь
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Пяст Понец
Каня Гостынь
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ФК Фронцьера Пілу
ФК Сантана 2016
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ФК Фронцьера Пілу
ФК Сантана 2016
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
Н. К. Сокал Сакалавац
Н. К. Бршляніца
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Viitorul Pereg
CS Глорыя Секусіджыу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
Н. К. Сокал Сакалавац
Н. К. Бршляніца
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
НК Раднічкі Вялікае Вукоўе
Н. К. Палёт Ульянік
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Белаварска-Білагорска – Юг
Н. К. Ілова Тамашыца
Н. К. Юнак Вялікі Пашыян
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 1. клас
ФК Раднічкі Сомбор
ФК Борац Бачкі Грачац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Сербіі ў Лучане
ФК Врэла Горня Краварыца
ФК Вочар Котража
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Доня Купчына
Н. К. Брчко Бажаковіна
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Доня Купчына
Н. К. Брчко Бажаковіна
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
Н. К. Ударнік Заблацце
НК Рудар Боцінавец
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Капрыўніцка-Крыжэвачка
Н. К. Ударнік Заблацце
НК Рудар Боцінавец
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ACS Progresul Pecica II
CS Студэнты
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
ACS Progresul Pecica II
CS Студэнты
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Рэал Хорыя
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 1. ЖНЛ Заграбачка – Юг
Н. К. Буна
Н. К. Ватрагасаца Кобіліча
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Рэал Хорыя
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Рэал Хорыя
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Team United Sânpaul
CS Алімпія Бужак
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Істарска – Сівер
NK Gizzard Умаг
Н. К. Грожнян-Опрталь
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Істарска – Сівер
Н. К. Галеб Юрыкані
Н. К. Марушычы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматарская 3. ЖНЛ Істарска – Сівер
NK Gizzard Умаг
Н. К. Грожнян-Опрталь
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Эстонія II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Прывітанне JK
Пайдэ Лінамеесконд III
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:00
|
Харватыя Аматар 2. ŽNL Istarska
Н.К.Вішнян 1957г
Н. К. Перой
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
FK Jedinstvo 1947 Kolut
ФК «Едзінства Станішыч».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Дунав Бачкі Манаштор
ФК Панонія Лаліч
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
Ф. К. Тэлечка
ФК Адзінства Рыбарэва
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Дынама Сонта
ФК Спорт Бездан
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
FK Jedinstvo 1947 Kolut
ФК «Едзінства Станішыч».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Дунав Бачкі Манаштор
ФК Панонія Лаліч
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
Ф. К. Тэлечка
ФК Адзінства Рыбарэва
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Сербія Аматарская МФЛ Сомбор – 2. клас
ФК Дынама Сонта
ФК Спорт Бездан
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Арад
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Свентакшыска
АКС 1947 Буска-Здруй
К. С. Гетман Влашчоўскі
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:00
|
Польшча Аматар IV. Ліга – Свентакшыска
АКС 1947 Буска-Здруй
К. С. Гетман Влашчоўскі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:10
|
Шатландская Прэм'ер-лігаЖанчыны
Глазга Сіці LFC
Хіберніян WFC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Вукавар
Н. К. Мохава
Н. К. Тампоеўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Жупанья
НК РАШК Раева Сяло
НК Будучнасць Шышкоўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Вукавар
HNK Radnicki Vukovar
Н. К. Пятроўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Рыека
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Жупанья
НК Ядран Гунджа
Н. К. Срэмац Стросінцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Жупанья
НК РАШК Раева Сяло
НК Будучнасць Шышкоўцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Вукавар
Н. К. Мохава
Н. К. Тампоеўцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
Н. К. Віхор Башка
Н. К. Лошынь
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Рыека
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Джакава
Н. К. Шакадзія Стрызівойна
NK Budućnost Gorjani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Жупанья
НК Ядран Гунджа
Н. К. Срэмац Стросінцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Рыека
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Жупанья
НК Ядран Гунджа
Н. К. Срэмац Стросінцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 3. ЖНЛ Вукавар
HNK Radnicki Vukovar
Н. К. Пятроўцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Джакава
НК Славонія Будроўцы
НК Дынама Трнава
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
Н. К. Рышняк Локве
NK Željezničar Moravice
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Белі Манастыр
Н. К. Рыбар Копачево
Н. К. Пятловац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
Н. К. Врбанья
Н. К. Посавац Посаўскі Падгайцы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
НК Младост Чэмінац
Н. К. Гранічар Тор'янцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
Н. К. Давор Браніна
НК Харватыя Браньін Врх
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
Н. К. Люк
Н. К. Змай Змаевац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
NK Стары Град Рыека
Н. К. Мркопаль
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
НК Младост Чэмінац
Н. К. Гранічар Тор'янцы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
Н. К. Давор Браніна
НК Харватыя Браньін Врх
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Грозд Котліна
Н. К. Раднічкі Міркавац
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматарская 3. ŽNL Baranjska liga
НК Младост Чэмінац
Н. К. Гранічар Тор'янцы
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
Н. К. Негаслаўцы
HNK Fruškogorac Ilok
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
Н. К. Негаслаўцы
HNK Fruškogorac Ilok
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
Н. К. Гаранка Раўнагор
НК Палет Скрад
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 2. ЖНЛ Прыморска-Гаранска
Н. К. Гаранка Раўнагор
НК Палет Скрад
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
Н. К. Славонац Камлецінцы
NK Mladost Vođiнцы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
NK Nosteria Nuštar
HNK Мітніца Вукавар
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
15:30
|
Харватыя Аматар 1. ЖНЛ Вукаварска-Срэемска
NK Nosteria Nuštar
HNK Мітніца Вукавар
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
15:45
|
Харватыя Аматар 1. ŽNL Požeško-Slavonska
Н. К. Амладзінац Чаглін
НК Славен Градац
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён Сетубал II
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён Сетубал II
Г. Д. Сесімбра
Эштрэла Сэнт-Андрэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Іспанія. Аматарскі 1-ы правінцыйны дывізіён Афіцыянадос, Прымера – Самора
CD Inter Los Valles
Гоначны клуб Бенавентэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Жанчыны Мейстрыліга Эстоніі
Дж.К.Табасалу
Жанчыны Тарту Таммека
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Партугалія Аматарскі Лісабонскі дывізіён
Шыны URD
У. Мальвейра
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Партугалія Аматарскі AF Авейру I дывізіён Паўднёвая зона
ЛААК
CCR Валега
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Іспанія. Аматарскі 1-ы правінцыйны дывізіён Афіцыянадос, Прымера – Самора
CD Inter Los Valles
Гоначны клуб Бенавентэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Партугалія Аматарскі дывізіён гонару AF Vila Real – серыя A
Г. Д. Цэрва
ФК Фонтэлас
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
16:00
|
Прэм'ер -ліга Егіпта
Смоха
Замалек СК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Жанчыны Мейстрыліга Эстоніі
Дж.К.Табасалу
Жанчыны Тарту Таммека
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 3
SD Solares Medio Cudeyo
Карты UC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Партугалія Чэмпіянат Партугаліі
Віторыя дэ Сетубал
СК Лузітанія
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 18
AD Сан-Клементэ
Атлетыка Томельёса
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Суперліга Турцыі
Газіантэп ФК
Хатайспор
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:00
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 13
CD Plus Ultra
Рэальная Мурса Б
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:30
|
Tercera Federación сярод аматараў Іспаніі, група 2
Рэал Тытаніка ФК
Кондальскі клуб
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
16:45
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Аль-Джазіра
Баніяс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
17:00
|
1-ы дывізіён Даніі
AaB
Hobro
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
17:00
|
Нацыянальная жаночая футбольная ліга ЗША
Х'юстан Дэш
Канзас-Сіці Каррэнт
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
17:15
|
Кувейт Кувейт Ліга
Казьма СК
Аль-Джахра
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
17:15
|
Нарвегія Eliteserien
ФК вікінг
Тромсё, штат Іллінойс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
17:30
|
Германія 3. Ліга
ФК Інгальштадт 04
С. В. Вальдхоф Мангейм
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
17:55
|
Польшча Аматарская V. Liga – Wielkopolska
Пшэмыслаў Познань
ГКС Допева
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
18:00
|
Бразілія Бразіліра Серыя А, жанчыны
Рэд Бул Браганціна
ФК "Рэал Бразілія".
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, Дывізіён А
Клуб Атлетыка Альянса Спорт
Цэнтральная Кардова дэ Расарыё Б
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, Дывізіён А
Клуб Атлетыка Сан-Тэльма
Дзіцячая спартыўная група Unión Rosario
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, Дывізіён B
Club Deportivo і Social Lux
Спартыўна-аздараўленчая асацыяцыя BANCO
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, Дывізіён B
Клуб Атлетыка Фішэртан
ФК «Леонес дэ Расарыё».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Спартыўна-аздараўленчы клуб 14 чэрвеня
Футбольны клуб Хоргіта Хуніёрс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольны клуб Asociación Civil Sarmiento
Botafogo Sports Group
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Asociación Civil Club María Reina
Спартыўна-аздараўленчы клуб 14 чэрвеня
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольны клуб Хоргіта Хуніёрс
Клуб Атлетыка Спарта
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольная школа Алімпія
Загарадны клуб Polideportivo Сан-Хасэ
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Загарадны клуб Polideportivo Сан-Хасэ
Asociación Civil Club María Reina
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Клуб Атлетыка Спарта
Клуб дэль Гран Расарыё
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольны клуб Хоргіта Хуніёрс
Клуб Атлетыка Спарта
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольная школа Алімпія
Загарадны клуб Polideportivo Сан-Хасэ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Загарадны клуб Polideportivo Сан-Хасэ
Asociación Civil Club María Reina
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Клуб Атлетыка Спарта
Клуб дэль Гран Расарыё
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
18:30
|
Аматарскі суперкубак Бразіліі - Група А
Э. С. Італьва
Парцыункула EC
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
18:30
|
Аргентынская аматарская ліга Rosarina de Fútbol, дывізіён C
Футбольная школа Алімпія
Загарадны клуб Polideportivo Сан-Хасэ
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
18:30
|
Аргенціна Primera C Metropolitana
Дэпартыва Муніс
Цэнтральная Кардова з Расарыё
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
18:30
|
Іспанская ліга F
Мадрыд CFF
Рэал Мадрыд Жанчыны
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
19:00
|
Рэгіянальная Гвадэлупа 3 – Група А
JTR
ФК Альянс
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
19:00
|
MLS ЗША Next Pro
ФК Таронта II
Экіпаж Каламбуса 2
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
19:00
|
MLS ЗША Next Pro
Філадэльфійскі саюз II
Хантсвіл Сіці ФК
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/05
19:00
|
Аргенціна Аматарскі генерал Рока - Першы дывізіён
SC Nelson Tomas Page
CA Нікалас Брузонэ
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
19:00
|
MLS ЗША Next Pro
ФК Таронта II
Экіпаж Каламбуса 2
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
19:00
|
Бразілія Бразільская серыя А
грыміць
Крытычная
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
19:30
|
Бразілія Бразільская серыя С
Фігейрэнсе
Апарэцыдэнс
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
20:00
|
Рэгіянальная футбольная аматарская ліга Аргенціны – Коррал дэ Бустас
CSD Ньюберы і Эвертан
AMC Atlético Guatimozín
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
А.С.Цмок
Гоначны клуб Бас-Тэр
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
AC Saint-Robert
МЕСЯЦОВЫ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
20:00
|
Гвадэлупа Guadeloupe Régionale 2 – Група А
JS Vieux Жыхары
CS Capesterrien
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
20:00
|
Дывізія гонару Арубы
Атлетыка Санта-Фе
Джонг Аруба
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
21:00
|
Прыкладны дывізіён Чылі, жанчыны
Кобрэзаль
Палестына
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
21:00
|
Прыкладны дывізіён Аргенціны, жанчыны
Boca Juniors
спартыўны клуб
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
21:30
|
Вышэйшая ліга Багамскіх астравоў BFA
Баха Джуніёрс
Westside Renegades
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
21:30
|
Вышэйшая ліга Багамскіх астравоў BFA
Баха Джуніёрс
Westside Renegades
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
22:00
|
Дывізія гонару Арубы
СВ Атлантыка Дэпартыва
СК Юнайтэд
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/05
22:00
|
Дывізія гонару Арубы
СВ Атлантыка Дэпартыва
СК Юнайтэд
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
22:00
|
Жаночая ліга Калумбіі
Незалежны Меделін
CD Cortuluá
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
22:00
|
Дамініканская Рэспубліка Дамініканская футбольная ліга
Атлетыка Вега Рэал ФК
ФК Мока
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/05
22:00
|
Дамініканская Рэспубліка Дамініканская футбольная ліга
Атлетыка Вега Рэал ФК
ФК Мока
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
23:00
|
Прыкладны дывізіён Коста-Рыкі, Клаўсура
Муніцыпальная Ліберыя
Муніцыпальная Грэцыя
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/05
23:00
|
Прэм'ер-дывізіён Коста-Рыкі, жанчыны
CCdr Перэс Зеледон
Blue Tsunami FF
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
00:00
|
Нацыянальная жаночая футбольная ліга ЗША
Bay FC
Чыкага Чырвоныя Зоркі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
04:00
|
Японская ліга Nadeshiko, Div. 1, Жанчыны
ФК НГУ Нагоя
Іга ФК Куноічы
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
05:00
|
Ліга Японіі J3
Тэгеваяра Міядзакі
Партнёр AC Nagano
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
05:00
|
Ліга Японіі J3
Тэгеваяра Міядзакі
Партнёр AC Nagano
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Васлуй
FC 2007 Gârceni
Сперанца Драчэні
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
08:00
|
Румынія Аматарская ліга 4 Васлуй
FC 2007 Gârceni
Сперанца Драчэні
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Надзея Славы Fc
Ibom Youth FC
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
10:30
|
Аўстралія NPL 2, Вікторыя
Брансвік Сіці СК
ФК «Прэстан Лайонс».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
10:30
|
Аўстралія NPL 2, Вікторыя
Брансвік Сіці СК
ФК «Прэстан Лайонс».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
10:30
|
Аўстралія NPL 2, Вікторыя
Брансвік Сіці СК
ФК «Прэстан Лайонс».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
10:30
|
Аўстралія NPL, Вікторыя
Гарматы Оклі
ФК «Морленд Сіці».
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
11:00
|
Прэм'ер-ліга Танзаніі
Іхефу ФК
ФК Намунга
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
11:00
|
Італія Campionato Spring 1
Эмполі U19
Сасуола U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Шэфілд Юнайтэд U21
Кру Аляксандра U21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
12:30
|
Азербайджан İkinci liqa
Кюр-Араз ФК
Sheki City FK
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Аль -Батай
Аль-Васл
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Аль -Батай
Аль-Васл
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Аль -Батай
Аль-Васл
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
15:00
|
Азербайджанская прэм'ер-ліга
Сабайл ФК
Габала ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
16:00
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль Фехахіл
Эль-Кувейт
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
16:00
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 1
Флеккерёй
Viking FK II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
2-і дывізіён Нарвегіі, група 1
Флеккерёй
Viking FK II
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Італія Серыі А
Salernitana
Аталанта
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
16:00
|
Эстонія Esiliiga
FCI Левадыя Талін U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
16:00
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль Фехахіл
Эль-Кувейт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
НК Харватыя Багданаўцы – Ветэрані
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
НК Харватыя Багданаўцы – Ветэрані
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šakadija Бабіна Грэда – Ветэраны
Н.К.Славонац Камлецінцы – ветэраны
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šakadija Бабіна Грэда – Ветэраны
Н.К.Славонац Камлецінцы – ветэраны
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradiste – Ветэраны
NK Dilj Vinkovci – Ветэраны
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradiste – Ветэраны
NK Dilj Vinkovci – Ветэраны
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradiste – Ветэраны
NK Dilj Vinkovci – Ветэраны
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
НК Аток – Ветэраны
Н. К. Гаск Сокал Старыя Янкоўцы – ветэраны
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
НК Аток – Ветэраны
Н. К. Гаск Сокал Старыя Янкоўцы – ветэраны
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
НК Аток – Ветэраны
Н. К. Гаск Сокал Старыя Янкоўцы – ветэраны
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Ветэраны
Н. К. Франкапан Рокаўцы-Андрыяшэўцы – ветэраны
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Ветэраны
Н. К. Франкапан Рокаўцы-Андрыяшэўцы – ветэраны
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Ветэраны
Vukovarski Veterani
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Ветэраны
Vukovarski Veterani
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/06
16:00
|
Харватыя Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Ветэраны
Vukovarski Veterani
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
16:45
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Шабаб Аль-Ахлі Дубай
Аль-Шарджа
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/06
17:00
|
Германія Аматарская Оберліга Рэйнланд-Пфальц/Саар
Ф. В. Дудэнхофен
Айнтрахт Трыр
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
17:30
|
Прэм'ер-ліга Ізраіля
Бейтар Ерусалім
Ашдод СК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/06
23:00
|
Дывізія гонару Арубы
С. В. Кайкеціо
CD Rooi Afo
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
00:00
|
Бразілія Бразіліра Серыя А, жанчыны
Амерыка Мінейра
Фламенго
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
01:00
|
Дывізія гонару Арубы
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
01:00
|
Дывізія гонару Арубы
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Ojodu City Fc
Бурудж ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Ojodu City Fc
Бурудж ФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
09:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Ojodu City Fc
Бурудж ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
12:00
|
Азербайджан İkinci liqa
Шэфа ФК
Şahdağ Qusar FK
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
12:00
|
Азербайджан İkinci liqa
Шэфа ФК
Şahdağ Qusar FK
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Куінз Парк Рэйнджэрс U21
Барнслі U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
12:00
|
Славакія U19
ФК Петржалка U19
МФК Ружамберак U19
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Пітэрбара Юнайтэд U21
Кавентры Сіці U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Куінз Парк Рэйнджэрс U21
Барнслі U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
12:00
|
Славакія U19
ФК Петржалка U19
МФК Ружамберак U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
14:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Харгіта
АКС Сандамінік
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Хор Факкан
Аль-Айн
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Хор Факкан
Аль-Айн
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
14:05
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
Хор Факкан
Аль-Айн
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
14:35
|
Кувейт Кувейт Ліга
Аль-Наср Кувейт
Аль-Арабі Кувейт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
15:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Босія
Пояна Папешці
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
15:00
|
Румынская аматарская ліга 5 Яссы
Воінца Босія
Пояна Папешці
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
16:00
|
Нацыянальная ліга Ізраіля
Бней-Іегуда Тэль-Авіў
Макабі Яфо Кабілё
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
16:00
|
Нацыянальная ліга Ізраіля
Бней-Іегуда Тэль-Авіў
Макабі Яфо Кабілё
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
16:00
|
Кубак ЛФФ Літвы
BE1 №
Экран Панявеж
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
16:45
|
Аб'яднаныя Арабскія Эміраты UAE Pro League
ФК Аль-Вахда
Аль-Наср Дубай
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/07
17:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
SV Вердэр Брэмен II
ФК «Обернойланд».
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
17:00
|
Германія Аматарская Брэмен-Ліга
SV Вердэр Брэмен II
ФК «Обернойланд».
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
17:50
|
1 дывізіён Саудаўскай Аравіі
Клуб Джыда
Аль-Фейсалі
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/07
17:50
|
1 дывізіён Саудаўскай Аравіі
Клуб Джыда
Аль-Фейсалі
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
18:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Колчэстар Юнайтэд U21
Уотфард U21
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/07
18:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Колчэстар Юнайтэд U21
Уотфард U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
00:00
|
Дывізія гонару Арубы
С. В. Ла Фама Саванета
SV Real Koyari
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
00:00
|
Дывізія гонару Арубы
С. В. Ла Фама Саванета
SV Real Koyari
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
07:00
|
Славакія 1. Ліга, Жанчыны
Спартак Трнава
МФК Ружомберак
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
07:00
|
Нацыянальная ліга Новай Зеландыі
Велінгтанскі запаведнік Фенікс
Айлэнд Бэй Юнайтэд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
09:00
|
Казахстан Кубак Казахстана
ФК Ардабасы
ФК Актобе
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
10:30
|
Аўстралія NPL, Квінсленд
Голд Кост Юнайтэд
Мортан Сіці Эксельсіёр ФК
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
10:30
|
Аўстралія Вікторыя Прэм'ер-лігаЖанчыны
Прэстанскія львы
ФК Саўт Мельбурн
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
11:00
|
Першы дывізіён Азербайджана
Ірэван
Дыфаі Агсу
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
11:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Іганму футбольны клуб
Футбольны клуб Лекі Юнайтэд
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
11:00
|
Першы дывізіён Нігерыі NLO - Цэнтр Акурэ
Іганму футбольны клуб
Футбольны клуб Лекі Юнайтэд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
12:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
А. Б. Тарнбі
B 1908
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
12:00
|
Першая ліга Арменіі
Анор
ФК Арарат II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
12:30
|
Чэхія U19 1-ы дывізіён
МФК Фрыдэк Містэк U19
МФК Карвіна U19
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
14:00
|
Албанія Катэгорыя і Парэ
KF Luz i Vogël 2008
К.Ф.Вора
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Сербія Аматарская Шумадыйская акруговая ліга
ФК Младзі Рудар Буковік
Амладзінак Доня Рача
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Чэхія Divide E
TJ Slovan Bzenec
ФК Усецін
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Караш Севярын
AS Viitorul Vărădia 2023
АС Харватыя Клакоцічы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Егіпецкі другі дывізіён
ФК Макадзі
Ногум ФК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Егіпецкі другі дывізіён
Міср Эль-Макаса
Дыкерніс СК
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Францыя, дывізіён 1, жанчыны
Э. А. Генгам
Гавр AC
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Караш Севярын
AS Viitorul Vărădia 2023
АС Харватыя Клакоцічы
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Францыя, дывізіён 1, жанчыны
ФК Флёры 91
Монпелье HSC
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Егіпецкі другі дывізіён
Міср Эль-Макаса
Дыкерніс СК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
14:30
|
Францыя, дывізіён 1, жанчыны
Paris FC
Дыжонскі FCO
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
ФК Гранічар Вялікі Вывор
ФК Міджор Кална
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
ФК Осніч
ФК БСК Багавіна
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
14:30
|
Сербія Аматарская Zaječarska Akružna Liga
ФК Гранічар Вялікі Вывор
ФК Міджор Кална
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
Н. К. Брняцы
Н.К.Віцез
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
СК Бран
ACS Прэм'ер
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Румынія Ліга III Серыя 3
Dunărea Călărași
ФК Агрыкала Барчэа
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
АКС Хыльчыу
ACS Colțea 1920 Брашов II
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Канстанца
А. С. Прагрэсул Асманцэя
AS Constructorul Topraisar
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Партызан Глогавац
ФК Вінарача
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
Н. К. Няміла
ФК Батон Сараева
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
СК Бран
ACS Прэм'ер
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Румынія Ліга III Серыя 2
А. С. Воінца Лімпезіш
ACS Viitorul Șuțești
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Брашов
АКС Хыльчыу
ACS Colțea 1920 Брашов II
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ОФК Драгашэвац
ГФК Стрэліштэ Ягодзіна
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Адзінства Дубока
ФК Асаоніца Багрдан
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Сербія Аматарская Medjuopštinska liga Sever
ФК Партызан Глогавац
ФК Вінарача
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
Н. К. Няміла
ФК Батон Сараева
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
HNK Чапліна
ФК Турбіна Ябланіца
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
15:00
|
Боснія і Герцагавіна, аматары 2. Ліга ФБІГ – Захад
Н. К. Брняцы
Н.К.Віцез
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Боснія і Герцагавіна. Аматарская 2. Ліга ФБІГ – Цэнтр
НК Босна Высока
ФК Мошчаніца Сараева
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
ХНК Крушэва
Н. К. Любушкі
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
Н. К. Троглаў 1918 г. Ліўна
HNK Brotnjo Čitluk
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
HNK Чапліна
ФК Турбіна Ябланіца
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Аматарская 2-я ліга Босніі і Герцагавіны. Ліга ФБІГ – Юг
HNK Меджугор'е
NK Kamešnica Podhum
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
15:00
|
Грэцыя Аматарскі A2 EPS Іліяс
Дыгеніс Харыяс AC
А. О. Макрысіён
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Грэцыя Аматарскі A2 EPS Іліяс
Дыгеніс Харыяс AC
А. О. Макрысіён
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
А. С. Фарэль Ратэні
AS Viitorul Delenii
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
15:00
|
Аматарская ліга Румыніі 5 Мурэш
А. С. Фарэль Ратэні
AS Viitorul Delenii
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
15:30
|
Харватыя аматары 4. NL Srediste Zagreb – Podskupina A
НК Младасць Забок
НК Заграб
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
16:00
|
Балгарская аматарская ліга Chetvarta – OG Sofia
ФК Надзея Дабраслаўцы
ФК Зеніт Філіпаўцы
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
17:00
|
Бразілія U20 Чэмпіянат Бразіліі
Сан -Паўлу U20
Палмейрас U20
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
17:00
|
Швецыя Ettan, Norra
АФК Эскільстуна
ФК Стакгольм Інтэрнацыянал
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
17:00
|
Швецыя Ettan, Norra
АФК Эскільстуна
ФК Стакгольм Інтэрнацыянал
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
17:00
|
Германія Аматарская ліга Шлезвіг-Гольштэйн
TSB Фленсбург
ПСВ Ноймюнстэр
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:00
|
Швецыя Ettan, Norra
ФБК Карлстад
United IK Nordic
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:00
|
Бразілія U20 Чэмпіянат Бразіліі
Сан -Паўлу U20
Палмейрас U20
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:00
|
Данія Аматарская дацкая серыя
Nørresundby BK
Орхускі Фрэмад 2
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:00
|
Германія Аматарская Оберліга Бадэн Вюртэмберг
С. В. Оберахерн
Оффенбургер Ф.В
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:00
|
Германія Аматарская Verbandsliga Hessen Nord
С. Г. Бронцэль
CSC 03 Кассель
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
17:30
|
Турцыя Türkiye Kupası
Фаціх Карагюмрук
Трабзонспор
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
17:30
|
Прэм'ер-ліга ПАР
Піраты Арланда
Чыпа Юнайтэд
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
17:30
|
Эстонія Eesti Karikas
FCI Левадыя Талін
Віймсі Я.К
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Breiðablik Kópavogur
Сцярнан
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Кефлавік Жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
Альтштэтэн
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Кефлавік Жанчыны
Каштоўнасць Рэйк'явіка
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Breiðablik Kópavogur
Сцярнан
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
Альтштэтэн
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Аматарская 2 Швейцарыя. Ліга OFV
ФК Мантлінген
Альтштэтэн
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
FH Hafnarfjörður Жанчыны
Троттур Рэйк'явік
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
18:00
|
Ісландыя Urvalsdeild, жанчыны
Breiðablik Kópavogur
Сцярнан
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
18:00
|
Швецыя Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Салентуна Ф.Ф
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
18:00
|
Бразілія U20 Катарыненсе
Бруск U20
Araquari U20 Nation
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
18:00
|
Бразілія U20 Катарыненсе
Бруск U20
Araquari U20 Nation
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/08
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Сан-Херарду EC U17
Сеара U17
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/08
18:30
|
Бразілія Аматар U17 Сеарэнсе
Сан-Херарду EC U17
Сеара U17
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/08
19:00
|
Гібралтарская футбольная ліга
ФК Бруна Сарокі
Манчэстэр 62
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
21:00
|
Прыкладны дывізіён Чылі, жанчыны
Дэпартас Ікіке
Antofagasta
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
23:00
|
MLS ЗША Next Pro
Арланда Сіці Б
Нью-Ёрк Рэд Булз II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
23:30
|
MLS ЗША Next Pro
Crown Legacy FC
Рэвалюцыя Новай Англіі II
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/08
23:30
|
MLS ЗША Next Pro
Атланта Юнайтэд 2
ФК Караліна Кор
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
02:00
|
Паўднёвая Амерыка КАНМЕБОЛ Лібертадорэс
Millonarios
Балівар
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/09
02:00
|
Паўднёвая Амерыка КАНМЕБОЛ Лібертадорэс
Millonarios
Балівар
|
Абедзве каманды забіваюць гол
|
05/09
02:00
|
Нацыянальная жаночая футбольная ліга ЗША
Reign F.C.
Канзас-Сіці Каррэнт
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
02:00
|
Паўднёвая Амерыка КАНМЕБОЛ Лібертадорэс
Millonarios
Балівар
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
12:00
|
Швецыя Ettan, Norra
ФК Фрыска Вільёр
Асырыска Ф.Ф
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/09
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Уіган Атлетык U21
Кру Аляксандра U21
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/09
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
Saffle SK
І. К. Кангахалла
|
Больш за 1.5 галоў
|
05/09
12:00
|
Швецыя Ettan, Norra
ФК Фрыска Вільёр
Асырыска Ф.Ф
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/09
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
ІФК Кумла ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
12:00
|
Швецыя, дывізіён 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Мотальскі АІФ ФК
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
12:00
|
Англійская аматарская ліга прафесійнага развіцця
Уіган Атлетык U21
Кру Аляксандра U21
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
13:00
|
Швецыя Damallsvenskan
І. Ф. Броммапойкарна
Пітэо КАЛІ
|
Больш за 2.5 галоў
|
05/09
13:00
|
Грэцыя Betsson Super League 2
Іліупалі
ФК Каламата
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|
05/09
13:00
|
Грэцыя Betsson Super League 2
ФК Афіны Калітэя
ФК Ханья
|
Больш за 0.5 галоў – галы ў першым тайме
|