Статыстыка Суёнсі - Мілуол

Парады і прагнозы BwinСуёнсі - Мілуол прагнозы

Суёнсі - парады і каэфіцыенты Мілуол. 3 кастрычніка, 15:00 АНГЛІЯ: Чэмпіёншып – 4 тур.

• Суёнсі Сіці пачаў сваю кампанію ў лізе без паражэнняў у трох гульнях (G2, L1) і пакуль не прапусціў гола. Яны таксама з'яўляюцца адзіным клубам у лізе, які яшчэ не атрымаў жоўтую картку, і з улікам таго, што пяць з апошніх шасці матчаў у H2H супраць Millwall забілі менш за 2,5 галоў, яны могуць быць лепшымі па шэрагу розных паказчыкаў.
  • У мінулым сезоне Суёнсі забіў толькі два галы дома ў лізе пасля 75-й хвіліны, але таксама быў другі па колькасці (сукупных) нічыіх у хатніх гульнях (13). У любым выпадку іх хатні «раскід галоў» умераны: «Суёнсі» прапусціў 2+ галы толькі адзін раз у 15 матчах мясцовай лігі, але забіў 3+ галоў толькі двойчы.
  • Увогуле, «Мілуол» было цяжка перамагчы на ​​працягу некаторага часу, прайграўшы толькі чатыры з папярэдніх 18 матчаў у лізе (G7, D7, L4), прычым толькі ў чатырох было забіта больш за 2,5 галоў. Больш за тое, бос "Мілуола" Гэры Роўэт асабіста любіць сустрэцца з "Суёнсі", пазбягаючы паразы ў іх трох папярэдніх сустрэчах H2H (G2, D1), прычым абодва выйгралі з лікам 1-0.
  • «Львы» выйгралі пяць з апошніх дзевяці выязных бітваў у лізе (G5, D2, L2), а ў сямі гульнях выйгралі/згулялі ўнічыю. Нягледзячы на ​​тое, што яны часта перамагаюць у стыкавых матчах, іх апошнія пяць паражэнняў у гасцях у лізе дасягнулі ў сярэднім адносна высокіх 4,20 галоў за гульню.
  • Гульцы, на якіх варта сачыць: «Суёнсі» выйграў пяць апошніх хатніх матчаў лігі, у якіх забіў Андрэ Айю, у тым ліку чатыры галы пасля 60 хвілін.
  • Джэд Уоллес з "Мілуола" забіў у матчах чэмпіянату запар за свой клуб, а сем з апошніх дзевяці галоў ён забіў у выязных гульнях.
  • Асноўная статыстыка: у мінулым сезоне "Мілуолл" прапусціў найменшую колькасць галоў у гасцях у верхняй палове дывізіёна (у сярэднім 0,30 за гульню).
Хэдз-апа матч: СУОНСІ – МІЛУОЛ
30/06/20 ЦДХ Миллуол Суёнсі 1: 1
23.11.19 ЦДХ Суёнсі Миллуол 0: 1
09.02.19 ЦДХ Суёнсі Миллуол 1: 0
01.09.18 ЦДХ Миллуол Суёнсі 1: 2
30.04.11 ЦДХ Миллуол Суёнсі 0: 2