Сток - Брэнтфард Прагнозы і парады

Парады і прагнозы BwinСток - Брэнтфард прагнозы

Парады і каэфіцыенты "Сток - Брэнтфард". 24 кастрычніка, 15:00 АНГЛІЯ: Чэмпіянат – 7 тур.

Папярэдні прагляд "Сток" - "Брэнтфард".

• Сток Сіці дэманструе сапраўдную ўстойлівасць пад кіраўніцтвам Майкла О'Ніла, згуляўшы ўнічыю тры з адной паразы ў апошніх трох гульнях. Нягледзячы на ​​​​гэта, нягледзячы на ​​​​дзесяць галоў дома з моманту прыходу О'Ніла, "Сток" двойчы ў гэтым сезоне забіў роўна два галы ў шасці хатніх гульнях за той жа перыяд.
  • Улічваючы перамогу гаспадароў з лікам 1-0 у адпаведным матчы паміж імі ў мінулым сезоне, кожная з апошніх чатырох перамог "Сток" у хатняй лізе, захаваўшы матч без матча, вырашала перад HT. Ініцыятыва Потэраў яшчэ больш узмацняецца высокім паказчыкам выйгрышу ў 60% у гульнях мясцовай лігі, зробленых у якасці знешніх ставак з пачатку сезона 2019/20.
  • Забіўшы два і больш галоў у 70,0% з дзесяці матчаў ва ўсіх спаборніцтвах да гэтага часу (90 хвілін: G5, L3, L2), Брэнтфард выглядае годным супернікам. Акрамя таго, "Брэнтфард" забіў першы гол у чатырох гульнях запар, што яшчэ больш дадае той факт, што 72,73% з апошніх 11 H2H ва ўсіх спаборніцтвах забілі менш за 2,5 гала.
  • "Брэнтфард" атрымлівае асалоду ад чатырох гульняў без паражэнняў ва ўсіх спаборніцтвах, але вы ведаеце, што яны не нашкодзілі "Сток" ні ў адной са сваіх гістарычных 13 H2H з 1936 года (D4, L9), прайграўшы ў чатырох з апошніх пяці паездак на Керамікс. Акрамя таго, менеджэр гасцей Томас Фрэнк бачыў, як яго каманда прайгравала з розніцай у адзін гол у трох з апошніх пяці выязных дзён.
  • Гульцы, на якіх варта сачыць: Нік Паўэл са "Сток" забіў у двух з апошніх трох матчаў лігі, і, калі нядаўна забіў галавой, вы даведаецеся, што Брэнтфард прапусціў галавой у апошні тайм-аўт.
  • Іван Тоні з "Брэнтфарда" забіў у чатырох гульнях лігі запар і аформіў паўдабл у кожнай з апошніх трох гульняў.
  • Гарачая статыстыка: са жніўня 2019 года кожнае з апошніх дзевяці паражэнняў "Сток" у лізе прыходзілася пакутаваць роўна праз гадзіну.
Хэдз-апа матч: СТОК – БРЭНТФОРД
18.07.20 ЦДХ Простае лік Brentford 1: 0
01.04.20 FAC Brentford Простае лік 1: 0
21.09.19 ЦДХ Brentford Простае лік 0: 0
01.12.19 ЦДХ Brentford Простае лік 3: 1
11.08.18 ЦДХ Простае лік Brentford 1: 1