Саўтгэмптан супраць Ньюкасла Парады, прагнозы, шанцы

лагатып

Самая падрыхтаваная каманда Прэм'ер-лігі "Саўтгемптан" прымае "Ньюкасл Юнайтэд" на стадыёне St. Стадыён Мэры ў пятніцу ўвечары. Каманда трэнера Ральфа Хасенхютля гуляе ў выдатны футбол і не прайграе ў пяці гульнях запар, чатыры з якіх скончыліся перамогамі.

«Саўтгэмптан» выйграў запар матчы чэмпіянату і атрымаў перамогі над «Эвертанам» і «Астан Вілай». За апошнія 6 хвілін футбольнай гульні "Сантас" перамог сваіх супернікаў з лікам 3:180. Саўтгэмптан займае пятае месца з 13 ачкамі з магчымых 21 і адстае ад Ліверпуля, які займае першае месца, усяго на тры ачкі. Перамога над Ньюкасл Юнайтэд вывела б Саўтгемптан на першае месца ў табліцы Прэм'ер-лігі ў канцы пятніцы.

«Ньюкасл Юнайтэд» займае адзінаццатае месца ў лізе, пераходзячы ў восьмы раунд. Каманда Стыва Бруса набрала 11 ачкоў з 21 магчымага і можа выйграць у "Саўтгемптана". «Сарокі» не прайграюць у дзвюх гульнях запар, зарабіўшы нічыю супраць «Вулверхэмптан Уондэрэрс» і перамогу над «Эвертанам».

"Ньюкасл Юнайтэд" не прайграе ў шасці гульнях запар супраць "Саўтгемптана". Іх апошнія тры сустрэчы скончыліся перамогамі "Ньюкасл Юнайтэд". Ці зможа Ньюкасл Юнайтэд выйграць чатыры разы запар супраць Саўтгемптана ў пятніцу ўвечары?

Каэфіцыенты ставак на матч "Саўтгемптан" - "Ньюкасл".

Саўтгэмптан добра выступаў у St. Стадыён Мэры на ранняй стадыі сезона. Яны выйгралі шэсць з дзевяці прапанаваных балаў. Іх адзінае паражэнне адбылося ад «Тотэнхэма Хотспур». Пасля паражэння ад "Шпор" з лікам 5-2 "Саўтгэмптан" паслядоўна перамагаў "Вест Бромавік" і "Эвертан". У "Сантаса" розніца мячоў +1, пры гэтым шэсць забітых і пяць прапушчаных.

"Ньюкасл Юнайтэд" не прайграе ў гасцях, набраўшы пяць ачкоў з дзевяці. «Сарокі» атрымалі перамогу над «Вест Хэмам» і згулялі ўнічыю з «Тотэнхэм Хотспур» і «Вулверхэмптан Уондэрэрс». У каманды Бруса розніца мячоў +2 пры чатырох забітых і двух прапушчаных мячах.

Саўтгэмптан не перамагаў Ньюкасл Юнайтэд з сезона лігі 2015-16. "Святыя" выйгралі з лікам 3-1 у St. Стадыён Марыі з гэтай нагоды. З тых часоў «Ньюкасл Юнайтэд» не прайграваў шэсць гульняў запар і атрымаў чатыры перамогі.

Гульня мінулага сезона на St. Марыйскі стадыён скончыўся з лікам 1:0 на карысць «Сарокі». Алан Сен-Максімін забіў адзіны гол у гульні на 79-й хвіліне і прынёс «Ньюкасл Юнайтэд» перамогу. Саўтгэмптан гуляў большую частку гульні ў складзе 10 чалавек пасля таго, як Муса Джэнепа быў выдалены з поля на 28-й хвіліне.

Навіны каманды "Саўтгемптан" - "Ньюкасл".

Хасенхютль чакае справаздачы аб фізічнай падрыхтоўцы пяці гульцоў Саўтгемптана. Паводле апошніх паведамленняў, Ян Беднарэк найбольш блізкі да таго, каб быць цалкам гатовым да гульні ў пятніцу вечарам. Уільям Смолбоун усё яшчэ аднаўляецца пасля траўмы сцягна і, як чакаецца, прапусціць гульню. Таксама верагодна, што ў Раяна Бертрана няма праблем са сцёгнамі. Гэта не сур'ёзная праблема.

Махамед Салісу ўсё яшчэ не ў форме. Ён не згуляў ні хвіліны ў футбол з "Саўтгемптанам" з моманту пераходу ўлетку з "Рэал Вальядалід". Гэта лічыцца доўгатэрміновым праектам, але пакуль гэта расчараванне.

Вялікая праблема прыбыцця Хасенхютля ў пятніцу ўвечары - гэта траўма калена нападаючага Дэні Інгса. На рахунку Інгса пяць галоў у сямі гульнях лігі. Сканіраванне паказала, што траўма калена ў нападніка несур'ёзная. Верагодна, яго пакінуць па-за гульнёй, каб аднавіцца.

Траўма Бруса на St. Джэймс Парк паляпшаўся па ходзе сезона. Чатыры гульцы пазначаны як выбыўшыя з гульні на выходныя. Джонджа Шэлві, Мэт Рычы, Дуайт Гэйл і Марцін Дубраўка выключаны з-за розных траўм. Каллум Уілсан знаходзіцца ў выдатнай форме за "Ньюкасл Юнайтэд", забіўшы шэсць галоў у сямі гульнях.

Саўтгемптан - Ньюкасл Прагноз

Абедзве каманды заб'юць - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Шэсць з апошніх дзевяці матчаў Прэм'ер-лігі паміж "Саўтгэмптанам" і "Ньюкасл Юнайтэд" скончыліся галамі абедзвюх каманд. Гэтыя каманды здолелі забіць адна супраць адной, нават калі матчы супраць іншых каманд у лізе былі з нізкім лікам. Тры з апошніх шасці гульняў Саўтгемптана скончыліся галамі абедзвюх каманд. Пяць матчаў лігі «Ньюкасл Юнайтэд» запар скончыліся галамі абедзвюх каманд.

Каллум Уілсан заб'е ў любы час - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Каллум Уілсан, падпісаны з Ньюкасл Юнайтэд на лета, знаходзіцца ў выдатнай форме з шасцю галамі ў сямі гульнях. Уілсан двойчы забіў «Эвертану» ў сваёй апошняй лізе, калі «Ньюкасл Юнайтэд» нанёс яшчэ адно паражэнне «Ірыскам». У чатырох апошніх гульнях Прэм'ер-лігі Уілсан забіў чатыры галы. У сярэднім ён адбівае ўсяго 2,31 кідка за 90 хвілін і чакае 0,90 шайбы за 90 хвілін.

Больш за 2,5 забітых галоў - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Дзесяць з апошніх 13 гульняў Прэм'ер-лігі паміж "Саўтгемптанам" і "Ньюкасл Юнайтэд" скончыліся з больш чым 2,5 забітымі галамі. Гэтыя каманды запальваюць вароты, калі сустракаюцца адна з адной у лізе. Тры з апошніх шасці гульняў Саўтгемптана ў лізе скончыліся больш чым з 2,5 забітымі галамі. З іншага боку, «Ньюкасл Юнайтэд» правёў чатыры з апошніх шасці гульняў у фінале Чэмпіянату з больш чым 2,5 забітымі галамі.

«Ньюкасл Юнайтэд» выйграў тры гульні запар супраць «Саўтгемптана» ў лізе. У дзвюх з гэтых гульняў абедзве каманды забівалі шайбы, і было забіта больш за 2,5 мяча. Сарокі выйгралі абодва матчы паміж клубамі ў мінулым сезоне з агульным лікам 3-1. У абедзвюх гульнях усе галы былі забітыя ў другім тайме.

У "Саўтгемптана" ёсць сур'ёзныя праблемы з траўмамі перад гульнёй у пятніцу ўвечары, таму што Інгс, верагодна, прапусціць некалькі наступных гульняў з-за апошняй траўмы калена. Нягледзячы на ​​тое, што Сантас у форме і гуляе добра, страта Інгса велізарная для іх шанцаў на бесперапынную перамогу. На яго рахунку пяць з 14 галоў. Добрая навіна заключаецца ў тым, што Чэ Адамс паказаў лепшыя вынікі ў 2024-21 гг.

"Сантас" прапусціў 12 галоў, і "Ньюкасл Юнайтэд" павінен скарыстацца недахопамі абароны каманды. Без Інгса "Ньюкасл Юнайтэд" павінен застацца непераможным у гасцях. Сарокі павінны прэтэндаваць на іншы вынік з перамогай або нічыёй. Для «Ньюкасл Юнайтэд» гэта будзе сёмы матч без паражэнняў запар.

Прапановы ставак на матч "Саўтгемптан" - "Ньюкасл".

Лагатып Sportsbet.io

Täglicher Preis Boost

Sei dabei und sichere dir Top-Quoten e super Angebote. Умовы і правілы 18+

Запыт прапановы Лагатып Bet365

прапанова кар'еры

Падтрымайце пераможцу з 4/1 або лепш і выйграйце безрызыкоўную стаўку на наступную жывую гонку ITV (да £50) на bet365. Прапанова дзейнічае для першай індывідуальнай стаўкі. Прымяняецца толькі да рынкаў з фіксаванымі каэфіцыентамі выйгрышу ў кожным кірунку і да рынкаў з палепшанымі спотавымі ўмовамі. Прымяняюцца абмежаванні на стаўкі і ўмовы. Толькі новыя і прыдатныя кліенты.