????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Еўрапейская ліга
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 17 па Вялікабрытаніі / 55 па цэнтральнаеўрапейскім часе
Размяшчэнне: Yeni 4 Eylul Stadyumu (Сівас).

Гэта будзе бітва апошніх жыхароў групы I групавога этапу EL, калі ў Сівасе сустрэнуцца «Сівасспор» і «Карабах». Прайграўшы абодва турнірныя матчы ў пачатку гэтага перыяду, абедзве каманды яшчэ не набралі ачкоў.

Сівасспор прыме каманду пасля паразы ў хатняй гульні супраць М. Тэль-Авіва ў папярэдняй сустрэчы EL. Між тым, «Карабах» наведае гэты візіт пасля хатняй паразы ад «Вільярэала» з лікам 1:3 у апошні раз у праграме. Чакайце павольнай гульні ў наступнай сустрэчы ў сераду.

Сівасспор супраць Карабаха адзін да аднаго (h2h)

Ні зборныя, ні клубы з краін-суперніц раней не сустракаліся за апошні час.

Прагноз на матч "Сівасспор" - "Карабах".

Матч выглядае знежывелым, бо абедзве каманды падаюць у сваёй форме ў Лізе Еўропы ў гэтым сезоне на групавым этапе. Тым не менш, мы можам чакаць, што супрацьстаянне дасць як мінімум два галы за дзевяноста хвілін.

Вось чаму; Сівасспор не выйграў у апошніх чатырох сустрэчах і забіў толькі адно з гэтых паражэнняў у календары. Гэты гол быў забіты ў матчы EL, што сведчыць аб тым, што гаспадар можа знайсці вароты за межамі нацыянальнай лігі.

Акрамя таго, «Карабаху» таксама цяжка ў чэмпіянаце, і гульня ў гасцях будзе для Гурбана Гурбанава падвойнай нагрузкай. Азербайджанскі кантынгент прапусціў толькі адзін гол у мінулым тайм-аўце на турніры, але забіў 3 галы ў вароты «Легіі» раней у матчы.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, падказка "Больш за 1,5 гала", хутчэй за ўсё, будзе наступным лепшым варыянтам для тых, хто робіць стаўкі, каб атрымаць прыстойную прыбытковасць. Без розыгрышу ў Sivasspor, верагодна, будзе яшчэ адным прыдатным варыянтам для тых, хто робіць стаўкі на матч.

Парады па стаўках на матч "Сівасспор" - "Карабах".