Парады па стаўках на матчы Шатландыя супраць Чэхіі і Палпіт

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Ліга Нацый УЕФА
Дата: серада, 14 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Размяшчэнне: Хэмпдэн Парк.

Ізраіль і Славакія фактычна выбылі з барацьбы за першае месца, якое дало б ім білет у Лігу А. На дадзены момант барацьба ідзе толькі паміж людзьмі Стыва Кларка і рухавікамі.

Улічваючы, што гэтыя дзве каманды сустрэнуцца на Хэмпдэн Парк у гэтую сераду, супрацьстаянне з'яўляецца практычна вырашальным, асабліва калі дзве каманды падзяляе адно ачко.

Такім чынам, мы, безумоўна, маглі чакаць жорсткага супрацьстаяння, і абедзве каманды былі б гатовыя змагацца да канца.

Улічваючы форму абедзвюх каманд, іх адчай і адваротную гульню (трылер з трыма галамі, калі абедзве каманды забіваюць вароты), мы чакаем яшчэ адзін баявы матч у сераду.

Шатландыя супраць Чэхіі: адзін да аднаго (h2h)

• Апошні матч скончыўся выязной перамогай падапечных Кларка з лікам 1:2. Гульня адбылася ўсяго месяц таму.
  • Ні разу не ўдалося забіць дома.
  • Пяць з васьмі папярэдніх сустрэч забілі галы абедзвюх каманд.
  • Ва ўсіх афіцыйных выязных гульнях падапечныя Яраслава Сільгавога забілі два і больш галоў.

Шатландыя супраць Чэхіі: Прагноз

Эндру Робертсан і яго хлопцы выйгралі дома з лікам 1:0 у апошнім туры супраць Славакіі. У вельмі спрэчнай гульні перамогу атрымалі гаспадары пасля нулявога першага тайма.

Між тым, на мінулым тыдні "Лакаматывы" выйгралі ў гасцях супраць Ізраіля з лікам 1-2. У кожным тайме госці забілі два першыя галы, а гаспадары — адзін з 56º хвіліна - я не мог знайсці яшчэ адзін.

На сённяшні дзень абедзве каманды знаходзяцца ў добрай форме. Людзі Кларка выйгралі шэсць з папярэдніх сямі гульняў і не прайгравалі за апошнія 12 месяцаў.

На сваёй пляцоўцы апошняе паражэнне яны пацярпелі ў верасні 2019 года і з таго часу афармляюць серыю перамог у гэтых матчах, за выключэннем адной гульні.

З іншага боку, іх супернік перамог у трох з папярэдніх чатырох гульняў і забіў два ці больш галоў у дзевяці з папярэдніх дванаццаці гульняў.

На гэтым шляху яны мелі пераможную серыю на працягу 2024 года, а таксама забівалі два ці больш галоў у кожным з гэтых матчаў.

І, нарэшце, папярэднія матчы h2h таксама былі гульнямі з высокім лікам.

Улічваючы ўсе гэтыя фактары, абедзве каманды, як чакаецца, заб'юць у сераду, асабліва калі на карту пастаўлены выхад у Лігу А.