????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Пачатак у 16:17 Вялікабрытаніі / XNUMX:XNUMX CET
Месца: Стад Жоффруа-Гішар (Сэнт-Эцьен).

Гэтая гульня, несумненна, стане цікавым відовішчам, бо супрацьстаяць дзве каманды, блізкія да вяршыні Лігі 1.

«Сэнт-Эцьен» і «Рэн» застаюцца непераможнымі, абодва выйгралі па 3 гульні і зраўнялі 1, набраўшы па 10 ачкоў, і ў цяперашні час займаюць 1-е і 2-е месцы адпаведна. Такім чынам, будзе вельмі цікава назіраць за гэтай гульнёй у суботу днём.

Сэнт-Эцьен страціў першыя ачкі ў сезоне ў гасцях ад Нанта ў мінулыя выхадныя, калі матч скончыўся з лікам 2-2, але дома яны маюць 100% рэкорд, дзе яны ўжо абыгралі Страсбург і Лорьян.

У выпадку перамогі "Рэн" стаў бы першым у лізе, так што ў яго ёсць уся неабходная матывацыя. Каманда прыходзіць да гэтай гульні з перамогай у апошніх 3 перамогах запар, а апошняя гульня скончылася перамогай над Манака з лікам 2-1, уражлівы вынік.

На выездзе «Рэн» перамог «Нім» і згуляў унічыю з «Лілем». У гасцях яны забілі ўжо 5 мячоў.

Сэнт-Эцьен - Рэн: адзін да аднаго

• У мінулым сезоне гэты матч лігі скончыўся з лікам 1-1.
  • Рэн не выйграваў у Сэнт-Эцьена з 2011 года.
  • Шэсць з апошніх дзесяці сустрэч Лігі 1 паміж клубамі скончыліся ўнічыю.
  • У 5 з апошніх шасці гульняў абедзве каманды забілі.

Сэнт-Эцьен супраць Рэн: Прагноз

Абодва клубы чакаюць самыя цяжкія гульні ў сезоне, і ёсць занепакоенасць тым, што яны могуць адмяніць адзін аднаго. Але вырашальны пераможца можа быць у другім тайме, калі стамляюцца ногі.

Таму мы збіраемся зацвердзіць вынік першага тайма нічыёй і больш галоў у 2-м тайме. Два клубы будуць гуляць вельмі блізка да сваіх грудзей і адкрывацца і рызыкаваць па ходзе гульні, мы павінны ўбачыць вельмі інтрыгуючую гульню, дзе ніхто не захоча саступаць.

Сэнт-Эцьен - Рэн: парады па стаўках:

• Тайм: нічыя ў 1,91 (10/11)
  • Самы выніковы тайм: 2-і тайм 2,10 (11/10)
  • Лепшы бамбардзір: Серху Гірасі (Сэнт-Эцьен) у 3,00 (2/1).

Шукаеце больш гульняў? прачытаць усё Прагнозы французскай лігі 1 тут або перайсці на галоўную старонку старонка з футбольнымі парадамі.