????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Ратэрхэм Юнайтэд супраць Лутан Таун Чэмпіянат Прагноз LeagueLane

Англія - ​​Чэмпіянат
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Месца правядзення: Aesseal Stadium New York (Rotherham).

Ротэрхэм Юнайтэд мае неадназначную форму ў лізе, з 4 паразамі ўжо ў дзевяці сустрэчах лігі. Толькі два з пяці матчаў без паражэнняў былі перамогамі адна за адной. Яны будуць гаспадарамі пасля паразы ў гасцях ад "Сток Сіці" з лікам 1:0 у календары кампаніі.

«Лутан» пацярпеў толькі адну паразу ў апошніх трох гульнях чэмпіянату, але прайграў і выйграў чатыры ў кожным з дзевяці матчаў лігі ў гэтым сезоне. Каманда апярэджвае гаспадароў на чатыры ачкі і адправіцца ў госці пасля хатняга паражэння ад "Брэнтфарда" з лікам 3:0 у папярэднім матчы.

Ратэрхэм супраць Лутана адзін да аднаго (h2h)

• Тры з чатырох агульных перамог атрымалі гаспадары.
  • Мілеры прайгралі толькі адну з шасці сустрэч з 2000 года.
  • Папярэдняя сустрэча ў 2009 годзе прынесла «Лутану» хатнюю перамогу з лікам 3:0.
  • Абедзве каманды забілі ў дзвюх з апошніх трох гульняў.
  • Капялюшнікі прапусцілі ўсе свае візіты ў гэтае месца з 2000 года.

Ратэрхэм супраць Лутана Прагноз

Каманды апошні раз сустракаліся адна з адной у 2009 годзе, калі яны згулялі адзін матч Другой лігі і два матчы Кубка Англіі за сваю 2-гадзінную гісторыю. Важна адзначыць, што ў гэтых матчах зборныя забівалі ў сярэднім 4,3 шайбы. Такім чынам, мы можам чакаць некалькі галоў праз дзевяноста хвілін.

Акрамя таго, Ротэрхэм забіў 8 галоў у дзевяці матчах гэтага сезона. Не адстаюць і «Хэттэры», якія за гэты ж перыяд забілі 7 мячоў. Абедзве каманды прапускалі па 10 галоў, дэманструючы хісткую абарону абедзвюх каманд да перапынку.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, нахіл больш чым на 1,5 мяча, хутчэй за ўсё, паслужыць прыдатным варыянтам брамавай плошчы для прыстойнай аддачы. Двайны шанец на карысць горада Лутан, верагодна, будзе лепшым варыянтам для тых, хто робіць стаўкі, бо каманда, якая паднялася ў класе, - гэта тая, якая арганізуе матч.