????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Еўрапейская ліга
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 17 па Вялікабрытаніі / 55 па цэнтральнаеўрапейскім часе
Месца правядзення: Stadion HNK Rijeka (Рыека).

Прайграўшы абедзве сустрэчы на ​​групавым этапе Лігі Еўропы ў гэтым сезоне, «Рыека» мала надзеі выйсці ў плэй-оф. Папярэдняя сустрэча была ў гасцях, і яны прайгралі "Алкмаару" з лікам 4:1 на табло.

«Напалі» аднавіўся пасля паражэння ад «Алкмара» на раннім групавым этапе, выйграўшы ў гасцях у апошні раз у матчы Лігі Еўропы. Перамога над такімі камандамі, як «Рэал Сасьедад» падчас апошняга візіту, вельмі верагодна павысіць дух падарожнікаў.

Рыека — Напалі (h2h)

• Гаспадары сустракаліся з італьянцамі чатыры разы і выйгралі толькі аднойчы.
  • Апошні матч быў супраць «Мілана» ў 2017 годзе, у якім яны выйгралі з лікам 2:0.
  • RJK не згуляў два разы ў чатырох сустрэчах з клубамі з краіны-суперніка.
  • Госця чакае першая сустрэча з харвацкім клубам у любым буйным спаборніцтве.

Рыека - Напалі Прагноз

Безумоўна, у гасцей больш шанцаў пераламаць гульню на сваю карысць. У "Напалі" мацнейшая каманда, чым у гаспадара, а таксама з больш канкурэнтаздольнай лігі, чым гэтая. Акрамя таго, дрэнная форма гаспадароў вітае гасцей лёгкай перамогай на дзевяноста хвіліне.

"Рыека" мае серыю з трох паражэнняў у кожным буйным спаборніцтве ў сваім календары. Дзве з гэтых паражэнняў пакінулі гаспадароў без прапушчаных мячоў у гульнях. У той жа час "Напалі" знаходзіцца ў гасцях пасля паразы дома з лікам 2-0 супраць "Сасуола" ў Серыі А.

Матч не абяцае вялікага бамбардзіра, бо абедзве гульні ў раскладзе "Напалі", нягледзячы на ​​вынік, былі 1:0. Прапанова менш за 3,5 гала, верагодна, лепшая стаўка, паколькі чаканы лік 0-2 для Napoli да фінальнага свістка.

Акрамя таго, іх абарона моцная, таму што ў мінулым тайм-аўце яны трымаліся супраць іспанцаў. Гандыкап -1 выязная перамога Napoli таксама з'яўляецца прыдатным варыянтам для тых, хто робіць стаўкі. Больш за тое, сенсацыя "Напалі" Дрыс Мертэнс, хутчэй за ўсё, будзе за гульнёй у любы час праз дзевяноста хвілін.

Парады па стаўках на матч "Рыека" - "Напалі".