????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Францыя Ліга 1
Дата: субота, 31 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 16:17 Вялікабрытаніі / XNUMX:XNUMX CET
Месцазнаходжанне: парк Роажон (Рэн).

Рэн будзе фаварытам на перамогу ў гэтым матчы, але мы павінны дакладна ведаць іх бягучую форму, і клуб даходзіць да гэтай гульні без перамогі ў апошніх 3 матчах.

У выніку ён апусціўся на трэцяе месца, але пры гэтым адстае ад лідара ПСЖ усяго на 3 ачкі. Мінулы ўік-энд стаў шокам, калі "Рен" пацярпеў першую паразу ў сезоне, і гэта адбылося дома, калі яны прайгралі "Анжэ" з лікам 2:1, мала хто гэта зразумее. Рэн зрабіў толькі адзін кідок у створ за ўсю гульню, і гэтая несуцяшальная гульня адбылася пасля нічыіх супраць Дыжона і Рэймса, прычым абодва клубы знаходзяцца ў ніжнім дывізіёне Лігі 1.

Трохі бянтэжыць, калі мясцовыя жыхары губляюць форму, але перамога ў выхадныя знізіла б ціск на клуб.

Брэст прыходзіць на гэтую гульню на 14-й пазіцыі і мае 9 ачкоў. Форма выклікае занепакоенасць, бо мы прайгралі 3 з апошніх чатырох гульняў, у тым ліку запар. У мінулыя выхадныя "Брэст" пацярпеў паражэнне дома з лікам 3:0 супраць "Страсбурга", і менавіта тут яны павінны набіраць ачкі дома, здаецца, што гэты матч будзе вельмі цяжкім для клуба, які ўжо прайграў 3 гульні на чатырох выездах. сок.

Рэн - Брэст адзін да аднаго

• У мінулым сезоне гэты матч скончыўся з лікам 0:0.
  • У апошніх 3 гульнях чэмпіянату было забіта менш за 1,5 гала.
  • Берасцейцы не перамагалі "Рэн" у чэмпіянаце з 2011 года.

Рэн — Брэст: прагноз

Абедзве каманды ўступаюць у гэтую гульню з невялікай упэўненасцю і дрэннай формай, таму мы не здзівімся, калі абедзве каманды пачнуць павольна і асцярожна. Тым не менш, было б дзіўна бачыць, што "Рен" працягвае сваю дрэнную форму, таму мы будзем падтрымліваць іх, каб прыехаць і выйграць тут.

Мы таксама вернемся, каб убачыць больш галоў у другім тайме, і для меншых ставак мы будзем шукаць правільны лік у першым тайме.

Абодва клубы здольныя гуляць у добры футбол, але гэтую гульню можа вырашыць той, хто заб'е першым, бо гэта можа пазбавіць матывацыі іншага боку, але для нас гэта выглядае як хатняя перамога.