Рэймс - Страсбург Прагнозы, прагнозы і парады

Парады і прагнозы BwinРэймс – Страсбург Прагнозы

Рэймс – Страсбург Парады і шанцы. 1 лістапада, 15:1 ФРАНЦЫЯ: Ліга 9 – XNUMX тур.

Рэймс – Страсбург прэв'ю

• Серыя "Рэймса" з сямі матчаў без перамог у Лізе 1 (L1) (D2, L5) нарэшце скончылася, калі ў апошні раз яны абыгралі "Манпелье" з лікам 4:0, што стала не толькі іх першай перамогай у кампаніі, але і самым высокім пікам. Перамога палёту ў гісторыі клуба! Гэты вынік таксама захаваў нядаўнюю тэндэнцыю, бо першы гол быў забіты на працягу першых 20 хвілін апошніх пяці гульняў Рэймса ў лізе.
  • Аднак, нягледзячы на ​​пераканаўчую перамогу, забіванне ачкоў было праблемай для «Рэймса» дома, і пасля яны забівалі менш за 1,5 гала на каманду ў 14 з апошніх 15 хатніх матчаў лігі (G4, L6, L5). Гэтыя крыўдныя праблемы, часткова адказныя за тры хатнія паразы запар у L1, цяпер прыводзяць да таго, што "Les Rouges et Blancs" знаходзяцца на мяжы няшчаснага новага рэкорду, бо яны ніколі не прайгравалі чатыры хатнія гульні запар у вышэйшай катэгорыі.
  • Улічваючы, што сюды едзе Страсбург, можна чакаць пераможцы, бо гэта адна з трох каманд L1, якія яшчэ не згулялі ўнічыю (W2, L6). Тым не менш, гасцявая перамога з лікам 3-0 у іх апошнім матчы ў Першым дывізіёне была вартай увагі, бо ў іх апошніх чатырох гульнях у лізе цяпер каманда-пераможца дня перахапіла HT.
  • Паўтарэнне гэтай перамогі запатрабуе добрага старту, бо Страсбург выйграў толькі адну з апошніх 34 выязных гульняў лігі, у якіх яны саступілі першымі (W1, D7, L26). Відавочна, што яны з самага пачатку працавалі над надзейнасцю абароны, захаваўшы чыстыя мячы ў першым тайме ў трох з чатырох выязных паездак L1 у гэтым сезоне.
  • Гульцы, на якіх варта сачыць: Булае Дыя ў апошні раз увайшоў у гісторыю, стаўшы першым гульцом "Рэймса", які забіў 3+ галоў у матчы L1 пасля Сант'яга Сантамарыі ў 1978 годзе.
  • Людовік Аёрк (STR) стаў лепшым бамбардзірам у двух выязных гульнях у гэтым сезоне.
  • Пераможная серыя: адзін пенальці ў апошніх пяці выязных гульнях Страсбурга ў L1.
Стыкавыя матчы: РЕЙМС – СТРАСБУРГ
02.09.20 L1 Страсбург Реймс 3: 0
01.07.20 COU Реймс Страсбург 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Реймс Страсбург 0: 0
04.03.19 L1 Страсбург Реймс 4: 0