Црвена Звезда Бялград супраць Слован Ліберэц Прагноз, парады па стаўках і прагнозы

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Ліга Еўропы УЕФА
Дата: чацвер, 29 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 17 па Вялікабрытаніі / 55 па цэнтральнаеўрапейскім часе
Месца правядзення: Стадыён Райка Міціча (Бялград).

Црвена Звезда ўступае ў гульню EL з трохматчавай серыяй без перамог у галоўных спаборніцтвах у сваім календары. Яны не забілі гола ў апошніх дзвюх сустрэчах і згуляюць дома ў нулявую нічыю з «Яворам» у Суперлізе Сербіі.

Апошнім часам «Ліберац» быў у добрай форме, у іх календары тры перамогі запар, у тым ліку дзве гульні EL. У апошніх трох перамогах яны не згулялі. Сіня-белыя правядуць візіт пасля хатняй перамогі над "Гентам" з лікам 1:0 у папярэднім матчы EL у календары.

Адзіная сустрэча «Црвена Звезда», Бялград — «Слован Ліберэц» (h2h)

• У Кубку УЕФА 2006 каманды сустракаліся двойчы.
  • Госці выйгралі абедзве гульні з лікам 2-0 і 1-2.

Прагноз Црвена Звезда Бялград супраць Слован Ліберэц

Црвена Звезда не прайгравала дома 16 матчаў запар у календары ўсіх спаборніцтваў, выйграўшы ў 12 з іх, нягледзячы на ​​недахоп -1, паказваючы, што гаспадары скарысталіся перавагай на полі.

Варта адзначыць, што ў 12 з гэтых матчаў ён забіў першы гол. Акрамя таго, «Црвена Звезда» захавала нуля перад перапынкам у васьмі запар хатніх гульнях UEL у сваім раскладзе.

Зыходзячы з гэтай статыстыкі, мы можам чакаць, што каманда гаспадароў будзе мець палову перавагі праз дзевяноста хвілін. Такім чынам, парада для Црвена Звезда выйграць адну або другую палову матчу, напэўна, лепшы варыянт для гульцоў.

Аднак мы не можам падтрымліваць «Црвену Звезду», каб павялічыць сваю перавагу да фінальнага свістка. Гаспадары пераследуюць бяспройгрышную серыю ў графіку. Акрамя таго, "Ліберэц" разагрэецца з серыяй з трох перамог.

Сіня-белыя прайгралі толькі тры з дзесяці выязных гульняў UEL у гэтым спаборніцтве. З такой добрай формай на выездзе «Слован» мае добрыя шанцы атрымаць што-небудзь з матчу.

Такім чынам, двайны шанец у карысць Slovan Liberec, верагодна, будзе прыдатным варыянтам для тых, хто робіць стаўкі.

Парады па стаўках на матч «Црвена Звезда» (Бялград) супраць «Слован Ліберэц».

• Каб выйграць адзін з двух удараў: Црвена Звезда @ 1.50 (1/2).
  • Двайны шанец: Слован Ліберэц або Нічыя @ 1.80 (4/5).