????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: нядзеля, 18 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Месца правядзення: стадыён Беніта Вільямарын (Севілья).

У гэтым сезоне "Бетіс" вядзе цяжкую серыю і зноў з'явіўся ў апошняй гульні пасля двух паражэнняў запар у сваім графіку. Яны атрымалі тры перамогі ў апошніх пяці гульнях лігі.

Папярэдняя сустрэча была ў гасцях і разграміла Валенсію з лікам 0:2. Гаспадары за гэты час забілі 7 мячоў і прапусцілі 6 за той жа час.

Рэал Сасьедад будзе мець невялікую перавагу ў гэтым плане, забіўшы 7 галоў і атрымаўшы толькі 2 галы ў адказ за той жа перыяд. Гэта паказвае, што гаспадар мае больш хісткую абарону, чым бок, які едзе.

Маючы толькі адно паражэнне ў пяці матчах гэтага сезона, "Ла Рэал" прыедзе ў госці пасля хатняй перамогі з лікам 3:0 над "Хетафе" ў апошнім матчы ў календары.

Рэал Беціс супраць Рэал Сасьедад (h2h)

• Толькі два з апошніх пяці матчаў завяршыліся ўнічыю.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла Beticos хатнюю перамогу з лікам 3-0.
  • Абедзве каманды забілі ў трох з апошніх пяці гульняў.
  • Ла Рэал запісаў тры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Гаспадары не прайгравалі ў апошніх чатырох хатніх гульнях.
  • У чатырох папярэдніх візітах госці не забілі гола.

Прагноз «Рэал Бэтыс» супраць «Рэал Сасьедад».

Няма вялікай розніцы паміж формай дзвюх каманд у кампаніі гэтага перыяду. Іх галявая серыя падобная да другой, за выключэннем хісткай абароны гаспадароў у цэнтры. Але гульня дома з перавагай поля дапаможа ім падрыхтаваць лепшую абарону для наступнай гульні.

Нядзельны матч на полі Севільі стане насычаным дзеяннямі. Мы можам чакаць, што абедзве каманды заб'юць вароты праз дзевяноста хвілін з іх моцнай формай. Акрамя таго, закрыццё рагоў пасля перамогі ў папярэднім матчы палепшыць маральны дух гульцоў абедзвюх каманд.

Такім чынам, падказка BTTS, верагодна, будзе прыдатным варыянтам для тых, хто робіць стаўкі на матчы. Гаспадар выкарыстоўвае перавагі мясцовасці ў гульні. Акрамя таго, зялёныя захавалі бяспройгрышную серыю, забіваючы чыстыя мячы ў апошніх чатырох матчах h2h з Ла Рэалам.

Таму мы абавязаны падтрымаць гаспадароў, каб стварыць больш момантаў у гульні. Двайны шанец у карысць Беціса, верагодна, будзе лепшым выбарам для гульцоў, каб атрымаць прыстойную аддачу ад матчу.