РБ Лейпцыг супраць ПСЖ Парады, прагнозы, каэфіцыенты

лагатып

РБ Лейпцыг прымае Пары Сен-Жэрмен у сераду ўвечары ў групе H Лігі чэмпіёнаў на Red Bull Arena. Матч групавога этапу стане рэваншам паўфіналу Лігі чэмпіёнаў мінулага сезону. Матч скончыўся з лікам 3:0 на карысць "Пары Сен-Жэрмен", пры гэтым якасць каманды Томаса Тухеля набыла вядомасць у той вечар.

Джуліян Нагельсман будзе шукаць лепшага ў сваёй камандзе, асабліва пасля таго, як яго зняважылі Манчэстар Юнайтэд на Олд Трафард, 5-0. Гэта быў вынік хутчэй выключэнне, чым норма. Аднак РБ Лейпцыг раптам апынуўся ў жахлівай форме. У выхадныя яны прайгралі з лікам 1:0 менхенгладбахскай "Барусіі" ў Бундэслізе. Паражэнне прывяло да таго, што Red Bulls апусціліся з першага месца.

Пасля паражэння ад Манчэстэр Юнайтэд у першым раўндзе Лігі чэмпіёнаў Пары Сен-Жэрмен знаходзіцца ў паслядоўнасці з трох перамог запар. Усе тры гульні скончыліся без перамог, а Пары Сен-Жэрмен лідзіраваў у ліку 9-0.

РБ Лейпцыг не забіваў у двух апошніх гульнях ва ўсіх спаборніцтвах. Ці можа Нагельсман вярнуць сваю каманду на правільны шлях за кошт Тухеля і кампаніі?

Стаўкі на матч РБ Лейпцыг супраць ПСЖ

Пары Сен-Жэрмен можа атрымаць тры ачкі з шасці ў групе H, але з цяжкасцю іх выйграў. Пасля таго, як «Пары Сен-Жэрмэн» быў разгромлены дома з лікам 2:1 ад «Манчэстэр Юнайтэд», у якім іх адзіным голам быў аўтагол Антоні Марсьяля, большую частку гульні супраць «Істанбул Башакшэхір» глядзеў не ў тэмпе. Чэмпіёны Турцыі павінны былі забіваць некалькі галоў, бо ў іх было вельмі шмат момантаў. Яго няўдалы ўдар дазволіў Пары Сен-Жэрмену не забіць двойчы ў другім тайме, калі Эвертан адхіліў Майзеса Кіна.

"РБ Лейпцыг" дамінаваў у "Істанбуле Башакшэхір", перамогшы з лікам 2-0. Яго паездка на Олд Трафард не прайшла добра. «Чырвоныя Быкі» страцілі гол у першым тайме дзякуючы спрэчнаму выкліку VAR на карысць «Манчэстэр Юнайтэд». «Чырвоныя быкі» мелі галявыя моманты, але не змаглі прабіць асноўную лінію «Манчэстар Юнайтэд». Гол Маркуса Рэшфарда на 74-й хвіліне выклікаў лавіну, у выніку якой Манчэстэр Юнайтэд забіў чатыры шайбы за апошнія 16 хвілін. РБ Лейпцыг адмовіўся пасля першага ўдару Рэшфарда.

Калі гэтыя каманды сустрэліся ў паўфінале Лігі чэмпіёнаў у жніўні, гэта была аднаразовая серыя, а не серыя з дзвюх гульняў, якая традыцыйна праводзіцца на турніры. У першым тайме за «Пары Сен-Жэрмен» забілі Маркіньяс і Анхель Ды Марыя. Хуан Бернат дадаў трэці незадоўга да гадзіны.

Навіны каманды РБ Лейпцыг супраць ПСЖ

Вялікая навіна для Пары Сен-Жэрмен - гэта адсутнасць Неймара зноў. Бразілец проста не можа заставацца ў форме і, калі адчувае нейкую праблему з фізічнай формай, адразу кладзе яе на паліцу на некалькі тыдняў. У "Пары Сен-Жэрмен" не будзе Неймара, па меншай меры, да перапынку на міжнародным узроўні пасля траўмы пахвіны, атрыманай у гульні супраць "Істанбула Башакшэхір".

Толькі ў гэтым сезоне Неймар ужо прайграў чатыры гульні ва ўсіх спаборніцтвах, і гэтая гульня ў сераду ўвечары ў Германіі стане пятай гульнёй, у якой Неймар не гуляе. Пары Сен-Жэрмен гуляў усяго 11 разоў ва ўсіх турнірах. Таксама матч прапусцяць Бернат і Юліян Дракслер. У абодвух сястрынскія траўмы. Бернату спатрэбіцца некаторы час, каб вярнуцца пасля сур'ёзнай траўмы калена. У панядзелак увечары з'явіліся навіны аб тым, што Кіліян Мбапэ стаў абавязковым удзельнікам гульні.

Да Нагельсмана не далучацца Лукас Клостэрман і Конрад Лаймер. Тайлер Адамс выклікае вялікія сумневы з-за праблемы са звязкамі. Першы правы абаронца Нордзі Мукіле таксама можа прапусціць гульню. У двух апошніх гульнях каманды ён выбыў.

РБ Лейпцыгу трэба забіваць галы, чаго яны не змаглі зрабіць супраць Манчэстар Юнайтэд і Барусіі Менхенгладбах. Іх паслядоўныя паразы сталі першым выпадкам, калі РБ Лейпцыг не здолеў забіць у гульнях у гэтым сезоне.

Прагноз РБ Лейпцыг супраць ПСЖ

Абедзве каманды заб'юць галы - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

РБ Лейпцыг павінен змяніць форму ў сераду ўвечары дома на Пары Сен-Жэрмен. Нягледзячы на ​​тое, што РБ Лейпцыг не забіваў у апошніх дзвюх гульнях і прапусціў шэсць галоў, ён значна лепшы, чым паказваюць вынікі. Атака "РБ Лейпцыг" павінна дасягнуць абароны "Пары Сен-Жэрмен", і, як і "Манчэстэр Юнайтэд" у першым раўндзе, французскі клуб павінен забіваць галы.

Марсэль Забітцэр заб'е ў любы час - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

«РБ Лейпцыгу» патрэбны капітан, каб выйсці наперад і дапамагчы змяніць форму клуба. Траўмы перашкодзілі Сабітцэру гуляць галоўную ролю ў камандзе ў гэтым сезоне. Ён з'явіўся ў трох з дзевяці гульняў каманды ва ўсіх спаборніцтвах. Два з гэтых матчаў былі заменамі, у тым ліку старт супраць "Манчэстэр Юнайтэд" у другі тур Лігі чэмпіёнаў. У Сабітцэра забіты гол у трох гульнях. Лік стаў з пенальці.

Больш за 2,5 забітых галоў - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Пары Сен-Жэрмен забіў больш за 2,5 мяча ў першым раўндзе Лігі чэмпіёнаў, а РБ Лейпцыг забіў больш за 2,5 мяча ў другім раўндзе. Абодва клубы былі збіты Манчэстар Юнайтэд і не змаглі адыграцца. Чакайце, што абароне Пары Сен-Жэрмен будзе цяжка. Калі яны згуляюць так, як супраць «Істанбула Башакшэхіра», у «РБ Лейпцыг» не павінна ўзнікнуць праблем з забіваннем галоў.

Пяць з дзевяці гульняў РБ Лейпцыг ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся з больш чым 2,5 забітымі галамі. У іх у сярэднім 1,89 забітых мячоў за гульню і 1,00 прапушчаных ва ўсіх спаборніцтвах. Пары Сен-Жэрмен забівае ў сярэднім 2,36 гола за гульню і 0,45 гола за гульню ва ўсіх спаборніцтвах. Шэсць з 11 гульняў Пары Сен-Жэрмен ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся больш чым з 2,5 забітымі галамі. Не варта забываць, што мінулагодні жнівеньскі матч у паўфінале Лігі чэмпіёнаў завяршыўся больш чым з 2,5 мячамі.

У Пары Сен-Жэрмен больш няма Неймара, але Мбапэ таксама можа прапусціць гульню. Мбапэ сышоў у выхадныя супраць "Нанта", перамогшы з лікам 3-0. Ён не трэніраваўся ў панядзелак і сумніўны з-за расцяжэння падкаленнага сухажыллі.

РБ Лейпцыг трэба палепшыць, але яны не перамогуць над Пары Сен-Жэрмен. Чакайце перамогі або нічыі для парыжскай каманды, нават без іх дзвюх самых вялікіх зорак.

Прапановы ставак РБ Лейпцыг супраць ПСЖ

Лагатып 888 Sport

Вяртанне бясплатнай стаўкі да 50 фунтаў стэрлінгаў, калі ДэШамбо выйграе ў Аўгусты

Рэкламны перыяд: 9 лістапада ў 00:01 па Грынвічы – 12 лістапада Першы старт 18-га раунда турніру – 1+ – Адборачныя стаўкі толькі на «Канчатковую пазіцыю» – Мінімальная стаўка £1 выйгрыш – Стаўкі на кожны сэнс кваліфікуюцца са стаўкай £2 у кожны бок ( £50 усяго) – Кваліфікацыйныя пройгрышныя стаўкі будуць вернуты толькі да £2024 на ўдзельніка, калі Брайсан ДэШамбо выйграе турнір Masters 72 – Бясплатныя стаўкі будуць залічаны на працягу 7 гадзін пасля завяршэння турніру і будуць дзейнічаць на працягу XNUMX дзён – абмежаванні на зняцце сродкаў і ўсе прыдатныя ўмовы