????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Прэстан супраць Кардыф Сіці Чэмпіянат Прагноз LeagueLane

Дата: нядзеля, 18 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 12 у Вялікабрытаніі
Размяшчэнне: Deepdale, Прэстан

Пяты тур Прэм'ер-лігі завершыцца апоўдні ў нядзелю ў Дыпдэйле, дзе Прэстан Норт Энд сустрэне вас у Кардыф Сіці.

Гаспадары былі адной з самых цяжкіх каманд для перамогі, калі справа даходзіць да хатніх гульняў у мінулым сезоне, асабліва ў пачатку папярэдняга сезона.

Абедзве каманды пакуль пачынаюць даволі павольна, набраўшы ўсяго чатыры ачкі і займаючы пазіцыі ў ніжняй частцы табліцы лігі.

Гэта напэўна зменіцца для пераможцы гэтага матчу. Нядзіўна, што Прэстан з'яўляецца фаварытам на перамогу з бягучай цаной 2,30.

Прэстан супраць Кардыф Сіці адзін да аднаго

У мінулым паміж гэтымі двума камандамі было шмат асабістых сустрэч, дакладней 48. Лік даволі жорсткі з пункту гледжання перамог. «Прэстан» выйграў 19 гульняў, а «Блюбердс» выйгралі 17 разоў. Калі справа даходзіць да гэтай пляцоўкі, гаспадары маюць высокі 50% перамог у 24 матчах.

Апошняя h2h адбылася на гэтым жа стадыёне ў канцы чэрвеня гэтага года. Кардыф атрымаў нечаканую перамогу з лікам 3-1.

У папярэдніх дзесяці матчах паміж імі было аднолькавая колькасць варыянтаў "Больш" і "Менш".

Парады па стаўках на Прэстан супраць Кардыф Сіці

Прэстан здзівіў усіх напярэдадні міжнароднага перапынку сваім выступленнем на Камюніці Стэдыум супраць Брэнтфарда. Яны саступалі ў два мячы ў першым тайме, і многія думалі, што гульня скончана.

Аднак Прэстан вярнуўся ў стылі, забіўшы чатыры галы ў другім тайме, каб выйграць гульню. Лепшым гульцом матчу стаў Скот Сінклер з двума галамі і выніковым пасам.

Калі яны змогуць заваяваць адну з самых цяжкіх тэрыторый у лізе, як гэта, у іх, безумоўна, ёсць добрыя шанцы супраць Кардыфа.

Каманда Уэльса правяла несуцяшальную кампанію, якая ўключае паразы дома ад Шэфілд Уэнсдэй і Рэдынга. Адзіная перамога была супраць Нотынгем Форэст, які размясціўся на апошнім месцы.

Мы лічым, што выбар дома мае вялікую каштоўнасць, а выбар банкіра - менш за 2,5 квадратных метра.