????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Кан супраць Бастыі-Прагноз на матч-Прагноз-Ліга Францыі-27-жніўня-2016

Францыя Ліга 1
Дата: 27 жніўня, субота
Пачатак: 19:00 BST
Месца: Стад Мішэль д'Арнана

Для «Кана» гэта будзе другая хатняя гульня ў сезоне. Першы быў трылер з пяццю мячамі, калі яны перамаглі "Лор'ян". Нядзіўна, што наступную гульню яны прайгралі Ліёну, але ніхто ў клубе не будзе клапаціцца аб паразе ад патэнцыйнага прэтэндэнта на чэмпіёнства. Кан прыме Бастыю, і думкі звернуцца да гульні, якую клуб можа выйграць.

Тое ж самае можна сказаць і пра «Бастыю», якая прайграла ў першым матчы чэмпіёнам «ПСЖ», але лёгка перамагла «Лор'ян» з лікам 3:0 у гасцях. Бастыя мае слабую абарону ў гэтым сезоне, калі нават супраць ПСЖ яны прапусцілі толькі адзін гол і спадзяюцца зрабіць гэта зноў і моцна сарваць каманду гаспадароў.

Кан супраць Бастыі: адзін да аднаго

У апошніх дзвюх гульнях тут Бастыя набрала ачко, і я быў бы задаволены гэтым перад гульнёй.

Хаця «Кан» не выйграваў гэты матч у апошніх пяці гульнях, шэсць гадоў таму паміж імі было шмат нічыіх.

Мы бачылі толькі 5 галоў у апошніх чатырох матчах, і мы павінны чакаць гульні з нізкім лікам з павольным і асцярожным пачаткам, зыходзячы з папярэдніх гульняў.

Кан - Бастыя: Прагноз

Тут цяжка ўбачыць пераможцу, і лепш за ўсё рабіць стаўку на нізкія галы і першы тайм, які будзе разгортвацца вельмі павольна. Другі тайм можа палепшыцца, але гэтыя дзве каманды, на гэтай стадыі сезона і нічыя, могуць быць задаволеныя нічыёй. Каб быць у бяспецы, прыміце гэту прапанову на працягу першых 45 хвілін і дзейнічайце асцярожна.

Кан супраць Бастыі - Статыстычны прагноз ставак - Ліга 1 па 27 жніўня 2016 г. Францыя

Кан супраць Бастыі: парады па стаўках