Алімпік Марсэль супраць Порту ў прамым эфіры [HD]: глядзіце, дзе глядзець па тэлебачанні і ў Інтэрнэце

Алімпік Марсэль і Порту сутыкаюцца адзін з адным у гэтым У сераду, 25-га, а 17-й гадзіне (час у Бразіліі), на стадыёне Веладром у Марсэлі – Францыя, за 4 тур в Група С дае Ліга чэмпіёнаў. Матч будзе весці трансляцыя EI PLUS і TVI, Eleven Sports 1 (Партугалія ў 21:00).

Гульня прызначана для чацвёртага тура групавога этапу Лігі чэмпіёнаў і адбудзецца ў гэтую сераду (25); паглядзіце, як сачыць у прамым эфіры ў Інтэрнэце.

У Порту нават была прызначана сустрэча ў суботу, 21 лістапада. А вось на знос перад дуэллю з марсельскім «Алімпікам» нават паскардзіцца не выпадае. Пасля двух тыдняў без гульняў яны сустрэліся са сціплым Фабрыл ду Барэйру ў сваім дэбюце ў Кубку Партугаліі. Навучанне, магчыма, было больш патрабавальным, чым сустрэча.

Ён проста паспрабаваў выйсці на поле і пацвердзіць свой фаварытызм. Ён выйграў з лікам 2-0 і прайшоў у наступны этап турніру, не звяртаючыся да сваёй першай каманды. Тоні Марцінес адкрыў лік на 46-й хвіліне першага раўнда. У другім тайме Тарэмі завяршыў лік. Такім чынам магчымая фізічная перавага марсельскага Алімпіка ў выніку была анулявана.

У чэмпіянаце Партугаліі «Порту» з 13 ачкамі (чатыры перамогі, адна нічыя і дзве паразы) займае чацвёртае месца ў табліцы лідэраў. Ён саступае лідару «Спортынг» на шэсць ачкоў.

Алімпік Марсэль супраць Порту: дзе глядзець, расклад, расклад і апошнія навіны, сачыце за хвілінай у рэжыме рэальнага часу.

Верагодны склад Алімпік Марсэль: -

Магчымы стартавы склад «Порту»: -

Дзе сёння паглядзець матч Алімпік Марсэль супраць Порту?

Матч будзе транслявацца ў прамым эфіры на Facebook Esporte Interativo і EI Plus.