????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Нотынгем Форэст супраць Кавентры Сіці Чэмпіянат Прагноз LeagueLane

Англія - ​​Чэмпіянат
Дата: серада, 4 лістапада 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Месца правядзення: Сіці Граунд (Нотынгем).

Барацьба "Нотынгем Форэст" за сваю адзіную перамогу ў гэтым сезоне завяршылася ў апошнім матчы лігі пасля трох запар нічыіх па графіку. Яны вернуцца дадому пасля таго, як апошні раз у гэтым сезоне прайгралі "Мідлсбра" з лікам 1:0.

Тым часам каманда, якая перайшла ў першую лігу, нарэшце перапыніла сваю пераможную серыю ў апошніх чатырох сустрэчах, атрымаўшы другую перамогу ў сезоне ў папярэдняй сустрэчы. Яны перамаглі Рэдынг дома з лікам 3-2 у лізе.

Нотынгем Форэст супраць Кавентры Сіці адзін да аднаго (h2h)

• Тры з апошніх пяці агульных перамог атрымалі гаспадары.
  • Абедзве каманды забілі ў трох з апошніх пяці гульняў.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Форэсту» хатнюю перамогу з лікам 2:0.
  • Ніводная з апошніх сямі сустрэч не скончылася ўнічыю.
  • Гаспадары выйгралі ў апошніх чатырох матчах на сваім полі, тры разы застаўшыся без матчаў.

Парады па стаўках на Нотынгем Форэст супраць Кавентры Сіці

Серыя з сямі матчаў без перамог дома запавольвае Нотынгем Форэст у наступнай гульні, калі яны рыхтуюцца вярнуцца дадому пасля паразы ў лізе. Аднак тры з іх апошніх чатырох безвыйгрышных гульняў скончыліся ўнічыю.

Форэст будзе разлічваць на сваю перавагу ў гульні, паколькі дзве апошнія хатнія гульні каштавалі як мінімум адно ачко. Гаспадары ўсё яшчэ прапусцілі па меншай меры адзін гол у апошніх сямі спробах дома, таму мы не можам паспрачацца, што гаспадары не павінны прапускаць галоў на працягу дзевяноста хвілін.

Акрамя таго, хлопцы Крыса Х'ютана прапусцілі 11 галоў у дзевяці матчах. Пры гэтым у кампаніі ён забіў толькі 5 галоў. Кавентры ўжо забіў 9 галоў, у сярэднім 1,0 у лізе, і гаспадары, верагодна, прапусцяць у любы момант гульні.

Стаўка "Нотынгем Форэст" без нічыіх застанецца, верагодна, самай бяспечнай стаўкай, улічваючы іх h2h рэкорд наведвальнікаў. Акрамя таго, гаспадар нядаўна палепшыўся, над чым трэнер можа папрацаваць, каб падняць сваю каманду пасля нядаўняй паразы.

• Няма нічыі: Нотынгем Форэст @ 1,40 (2/5).
  • Нотынгем Форэст, каб пакінуць чысты аркуш: Не @ 1,50 (1/2).