????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Англія - ​​Прэм'ер-ліга
Дата: субота, 3 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Месца: вул. Джэймс Парк.

«Сарокі» выступілі значна лепш, чым у фінале мінулага сезону. Яны скарысталіся перадсезонам і прынялі ўдзел у некалькіх таварыскіх матчах, і цяпер пажынаюць плён. Да гэтага часу яны прайгралі ніводнай сустрэчы ў сезоне 2019-20 ва ўсіх спаборніцтвах.

Аднак у Кларэтаў амаль зусім супрацьлеглая гісторыя. Верагодна, яны легкадумна паставіліся да перапынку ў сезоне і іх можа турбаваць толькі адзін таварыскі матч супраць Прэстана за гэты перыяд.

І цяпер яны маюць 100% паражэнняў у лізе і кваліфікаваліся ўнізе табліцы. Акрамя таго, яны таксама выбылі з Кубка Карабао.

Ідучы далей, людзі Стыва Бруса таксама маюць добры рэкорд h2h на гэтым стадыёне над гэтым супернікам.

Па гэтых прычынах можна чакаць, што "Ньюкасл" выступіць добра ў гэтыя выхадныя.

Ньюкасл супраць Бернлі: адзін да аднаго (h2h)

• Усяго ў трох папярэдніх гульнях падапечныя Шона Дайча забілі адзін гол.
  • Нулявой нічыёй завяршыўся апошні матч, які адбыўся ў лютым гэтага года.
  • На гэтай пляцоўцы гаспадары маюць 100% непераможны рэкорд у 21С т стагоддзя.
  • З 2000 года гаспадары поля толькі аднойчы не забілі гол на гэтай пляцоўцы.

Ньюкасл супраць Бернлі: Прагноз

Сарокі згулялі ўнічыю 1-1 у апошні дзень у гасцях супраць «Тотэнхэма» Жазэ Маўрынью. У эмацыянальнай гульні госці большую частку матча саступалі з лікам 1:0, пасля чаго зраўнялі лік - 90+7.º хвіліна.

Тым часам «Кларэтс» на мінулым тыдні прайгралі дома «Саўтгемптану» з лікам 1:0.

У іх таксама ёсць адна перамога за сезон ва ўсіх спаборніцтвах, і гэта была каманда ніжэйшага дывізіёна. Яны таксама прайгралі тры з чатырох папярэдніх гульняў і не змаглі забіць у апошніх двух гульнях.

З іншага боку, іх супернікі выйгралі чатыры з папярэдніх шасці агульных баёў, забіўшы ў агульнай складанасці дзесяць галоў толькі ў апошніх трох гульнях.

Ідучы далей, у іх таксама ёсць 100% неперасягнены рэкорд па колькасці аварый h2h на гэтай пляцоўцы за апошнія два дзесяцігоддзі, і яны захавалі нуля ў апошніх двух сустрэчах тут.

Улічваючы гэтыя назіранні, у гэтую суботу чакаецца перамога Ньюкасла.

Ньюкасл супраць Бернлі: парады па стаўках

• Пераможца любой паловы: Ньюкасл @ 1.75 (3/4)
  • Ньюкасл 0, азіяцкі гандыкап +0,5 да 1,50 (1/2).

Шукаеце больш гульняў? прачытаць усё Прагнозы англійскай прэм'ер-лігі тут або перайсці на галоўную старонку старонка з футбольнымі парадамі.