????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Данія - Суперліга
Дата: пятніца, 23 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месца: стадыён Люнгбі (Kongens Lyngby).

Не выйграўшы ніводнага матчу Суперлігі ў гэтым сезоне, Люнгбю, здаецца, будзе ў бядзе, калі ў пятніцу ўвечары прыме Одэнсе ў Конгенс Люнгбю. Адэнсэ імкнецца правесці выхадныя святкаваннем кампаніі і лепшай формай.

«Вікінгі» прымуць у сябе пасля пяці матчаў запар без перамог пасля паразы ў гасцях ад «Вайле» з лікам 3:2 у апошнім матчы лігі. Між тым, Якаб Міхельсэн і яго людзі маюць серыю з трох паражэнняў, атрымаўшы толькі адну перамогу ў апошніх пяці гульнях лігі.

Лінгбі супраць Одэнсэ (h2h)

• Абедзве каманды забілі ў апошніх чатырох гульнях.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла "Одэнсе" хатнюю перамогу з лікам 3-1.
  • Толькі тры з апошніх дзесяці сустрэч скончыліся ўнічыю.
  • Наведвальнік мае чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Гаспадары прайгралі толькі адну з апошніх сямі хатніх гульняў.

Люнгбю супраць Одэнсе Прагноз

Адэнсэ прыедзе ў госці пасля таго, як у апошняй гульні лігі ў календары пацярпеў паражэнне з лікам 3:1 ад «Мідтыланда». Якабу Міхельсэну будзе цяжка адыграць сваю каманду пасля таго паражэння, але паколькі мы знаходзімся на ранняй стадыі спаборніцтваў, у іх ёсць шанец аднавіцца.

Паслядоўныя гульні могуць стамляць гульцоў з-за паездак, таму мы можам чакаць, што каманда гасцей будзе крыху стомленай у другім тайме. Маючы сваю перавагу на ранішнім этапе, Люнгбю можа абапірацца на гэтае расчараванне і, верагодна, забіць хаця б адзін гол за дзевяноста хвілін. Такім чынам, BTTS, верагодна, будзе служыць для атрымання прыстойнай аддачы ў брамавай зоне.

Тым не менш, нават маючы ў графіку тры паразы запар, у Одэнсе яшчэ ёсць усё, каб праверыць абарону гаспадароў у цэнтры. Мы бачылі гэта ў яго гісторыі h2h з Royal Blues, як згадвалася вышэй. Такім чынам, стаўка без нічыёй на Одэнсэ, напэўна, лепшая стаўка для гульцоў.