Прагнозы, парады і прагнозы на матч «Лудагорац» — «Мідт’юланд».

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Турнірная табліца Лігі чэмпіёнаў
Дата: серада, 25 жніўня 2024 г
Пачатак у 18:30 Вялікабрытаніі / 19:30 CET
Месца правядзення: Huvepharma Arena (Разград).

У гэтым сезоне «Лудагорец» мае серыю з трох перамог пасля перамогі з лікам 1-4 на выездзе супраць «Чарна Мора» ў балгарскай Першай лізе. Яны сталі чэмпіёнамі гэтай лігі ў мінулым сезоне з перавагай над сваякамі ў табліцы на 13 ачкоў.

На сваёй пляцоўцы гаспадары перамаглі «Будучнасць» з лікам 1:3 і выйшлі ў чвэрцьфінал турнірнай табліцы ЛЛ гэтага сезона.

ФК "Мідт'юланд" набраў 82 ачкі ў 36 гульнях Суперлігі ў мінулым сезоне. Яны адрываліся ад другіх у табліцы на 14 ачкоў. «Ваўкі» сталі чэмпіёнамі дацкай Суперлігі ў мінулым сезоне пасля паразы дома «Ольбаргу» ў апошнім матчы лігі ў мінулым месяцы.

У канцы сезона "Ваўкі" страцілі ачкі, правёўшы тры сустрэчы без перамог у апошніх пяці сустрэчах лігі. З тых часоў наведвальнік не ўдзельнічаў у буйных спаборніцтвах у сваім календары, што будзе выклікаць непакой у падарожнікаў.

«Лудагорац Разград» — «Мідтыланд» адзін да аднаго (h2h)

За апошні час каманды раней не сустракаліся.

Лудагорац Разград супраць FC Midtjylland Прагноз

Запланаваная пераможная серыя «Лудагорца» павялічыць іх шанцы на перамогу ў матчы праз дзевяноста хвілін. Гульня дома дасць гаспадару перавагу на полі, і для тых, хто робіць стаўку, бяспечней ісці з перамогай дома ў матчы, каб атрымаць прыстойную прыбытковасць.

Дацкія кантынгенты не адступяць супраць гаспадара без бою. Яны маюць добрыя запісы ў сваім графіку як моцная дарожная каманда. Такім чынам, BTTS, верагодна, будзе карысным для тых, хто робіць стаўкі, улічваючы, што за дзевяноста хвілін, верагодна, будзе забіта больш за 1,5 гала.

Парады па стаўках на матч «Лудагорац Разград» супраць ФК «Мідтыланд».

• Больш за 1,5 мяча.
  • Канчатковы вынік: Лудагорац Разград @ 1,40 (2/5).
  • Абедзве каманды - 1,75 (3/4).

Шукаеце больш гульняў? прачытаць усё Прагнозы Лігі чэмпіёнаў тут або перайсці на галоўную старонку старонка з футбольнымі парадамі.