Лудагорац - Ферэнцварош - прагнозы, каэфіцыенты і парады па стаўках

Той, хто выйграе гэты матч, выйдзе ў накаўт-стадыю Лігі Еўропы УЕФА (UEL). Да гэтага часу «Лудагорец» забіваў у сярэднім 3,6 гала за гульню на групавым этапе UEL і толькі адну з пяці нулявых гульняў да перапынку (HT: W1 , D1, L3), чакайце тут бадзёрай гульні. Толькі адна параза ў іх апошніх 14 спаборніцкіх хатніх матчах будзе падымаць маральны дух для гаспадароў (G9, D4, L1), якія прайгралі два з трох апошніх H2H, хоць яны выйгралі апошні 3-0. Як і ў выпадку з перамогай H2H, 15 з апошніх 16 хатніх перамог «Лудагорца» былі дасягнуты з гандыкапам -1. «Ферэнцвараш» не прайграе ў двух выязных гульнях групавога этапу UEL у гэтай кампаніі (W1, D1), у абедзвюх гульнях у суме забіта два ці менш галоў. Уражвае тое, што чэмпіёны Венгрыі прайгралі толькі адзін з апошніх 11 спаборніцкіх гасцявых паездак (G8, D2, L1), забіўшы як мінімум два галы ў сямі з гэтых гульняў. Рэкорд гасцей у матчах еўрапейскага групавога этапу ў гасцях прыстойны (П3, Н1, П3) і насамрэч лепшы, чым іх хатні рэкорд (Н5, П3). Аднак не чакайце занадта шмат галоў: дзевяць з апошніх дзесяці выязных гульняў "Ферэнцвараша" на UEL прынеслі менш за 2,5 гала (уключаючы кваліфікацыю). гульцоў для прагляду: Клаўдзіу Кесерю забіў «Лудагорцу» ў апошняй гульні UEL – яго чатыры галы на групавым этапе былі забітыя пасля перапынку. Ферэнцварош яшчэ не прайграў Токмак Нгуэн Падняўся ў каманду ў гэтым сезоне (G7, D1): ён забіў у двух з трох Н2Н. стат атака: У трох з апошніх чатырох хатніх гульняў «Лудагорца» першы гол быў забіты на 15-й хвіліне. Абедзве каманды забілі ў другім тайме ў трох з апошніх пяці выязных гульняў «Ферэнцвароша». У папярэдніх трох Н20Н першы гол быў забіты на 2-й хвіліне.