Лорьян - Прагнозы Нант, прагнозы і парады

⚽ Прагнозы Ларьян - ​​Нант

Лорьян – Нант Парады і каэфіцыенты. 8 лістапада, 15:00 ФРАНЦЫЯ: Ліга 1 – 10 тур.

Лорьян - ​​Папярэдні прагляд Нанта

• "Лар'ян" вышэй за тройку ніжніх у Лізе 1 (L1) па розніцы мячоў толькі пасля таго, як выйграў толькі адзін з апошніх васьмі матчаў у лізе (G1, L2, L5), хаця тры з іх паражэнняў былі з розніцай у адзін гол. Lorient, адзіная каманда L1, якая ўсё яшчэ лідзіруе ў HT у гэтым сезоне, забіла сем з 12 галоў L1 пасля 60-й хвіліны. Гэта, аднак, дапамагло яму выйграць два з пяці матчаў, дзе ён прапусціў першым (G2, L3), хоць ён яшчэ не выйграў ніводную гульню лігі, дзе ён забіў першы гол (D1, L2).
  • Аднак выклікае занепакоенасць тое, што Лорьян не выйграў у апошніх сямі L1 H2H (D2, L5). Яны таксама не выйгравалі дома ў апошніх трох гульнях L1 (D1, L2), страціўшы пяць ачкоў пасля таго, як забілі першыя ў дзвюх з гэтых гульняў.
  • Нант выйграў толькі адзін з апошніх шасці матчаў L1 (W1, L1, L4), і ў пяці з іх ён прапусціў больш за 2 мячы. Аднак варта чакаць позніх дзеянняў, бо сем з 13 "аўтагалоў" "Нанта" ў L1 прыйшліся пасля 60-й хвіліны, прычым пяць прапусцілі ў перыяд 61-70., якія не прайгравалі ў гульнях L1 "Нанта" (G6, D1).
  • Госці не выйгралі ў гасцях у гэтым сезоне L1 (L1, L3) і не змаглі забіць HT у трох з гэтых чатырох гульняў. Пасля яны пацярпелі першымі (і прайгралі) у апошніх трох.
  • Гульцы, на якіх варта сачыць: Ёан Віса забіў свае апошнія тры галы ў авертайме L1, што ўдвая больш, чым лепшы бамбардзір Лорьяна. Тым часам Імран Луза з Нанта забіў свае галы ў L1 перад HT і з пенальці.
  • Цікавая статыстыка: у апошніх 19 хатніх гульнях у вышэйшым дывізіёне "Лар'ян" не забіў, але прапусціў толькі 11 галоў.
Хэдз-апа матч: ЛОРЬЯН – НАНТ
29.04.17 L1 Нант Лорьян 1: 0
15.10.16 L1 Лорьян Нант 1: 2
27.07.16 CF Лорьян Нант 0: 1