????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: субота, 8 лістапада 2024 г
Пачатак у 17 па Вялікабрытаніі / 30 па цэнтральнаеўрапейскім часе
Размяшчэнне: Estadi Ciutat de Valencia (Валенсія).

Левантэ не выйграваў апошнія пяць сустрэч у лізе ў гэтым сезоне. Два апошнія матчы завяршыліся ўнічыю, што крыху паляпшае баявы настрой гульцоў. Яны будуць гаспадарамі пасля таго, як апошні раз у гэтым сезоне згулялі ўнічыю супраць Гранады ў гасцях (1-1).

Алавес прайграў толькі адну з апошніх чатырох гульняў у гэтым сезоне. Іх нічыя з Барселонай у апошнім матчы была ацэненай спробай, бо яна скончылася ўнічыю 1-1. Яны набралі 8 чэмпіёнскіх ачкоў з 2 перамог і зраўнялі кожны ў сваім графіку за гэты перыяд.

Сустрэча Левантэ - Алавес (h2h)

• Наведвальнік мае чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў адной з апошніх пяці сустрэч.
  • Толькі адна з апошніх дзевяці сустрэч завяршылася ўнічыю.
  • El Glorioso не прайграе ў апошніх трох гульнях.
  • У апошніх сямі гульнях на сваім рахунку гаспадары поля толькі адна перамога.

Левантэ супраць Алавес Прагноз

Пераможная серыя "Левантэ" працягваецца да пятай гульні ў календары лігі, і ў яго не будзе ідэальных умоў, каб атрымаць каманду вышэй за іх у табліцы. Акрамя таго, Алавес набудзе ўпэўненасць пасля двух матчаў без паражэнняў, уключаючы нічыю з іспанскім гігантам "Барселонай".

Гранота мае перавагу ў прабегу ў гульні, але яго бяспройгрышны прабег не дапамагае яму выкарыстоўваць гэта ў сярэдзіне. Характэрна, што Пабла Мачын не прайграваў у апошніх шасці матчах h2h за Левантэ, у той час як абедзве каманды забівалі ў чатырох з гэтых матчаў.

Матч здаецца спрэчным, але форма гасцей абяцае два галы за дзевяноста хвілін. Такім чынам, падказка больш за 1,5 гала, верагодна, будзе лепшым варыянтам для гульцоў. Двайны шанец у карысць Алавеса, хутчэй за ўсё, прынясе прыстойную аддачу ў гульні.