????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Дата: нядзеля, 11 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Месца правядзення: стадыён імя Фадзіля Вокры.

Дарданцы разам з Малдовай — найгоршыя каманды ў групе, а двум іншым камандам карысна набіраць лёгкія ачкі.

Нядзіўна, што хлопцы Бернара Шаланда яшчэ не выйгралі ніводнай гульні ў гэтым спаборніцтве, а таксама знаходзяцца ўнізе табліцы, набраўшы толькі адно ачко.

Яны таксама нязменна займаюць параўнальна далёкія месцы ад 100 лепшых у рэйтынгу FIF A, у той час як іх калегі дня звычайна ўваходзяць у 60 лепшых.

Акрамя таго, нядаўняя форма таксама паказвае на тое, што дарданцы знаходзяцца ў жудаснай серыі выступаў, у той час як людзі Мацьяжа Кека апошнім часам паказваюць уражлівыя вынікі.

Напэўна, можна чакаць, што Славенія будзе лепшай камандай на полі ў гэтыя выхадныя.

Тым не менш, яны змагаліся на выездзе ў апошнія месяцы, у той час як людзі Challandes добра выкарыстоўвалі свае хатнія гульні.

Такім чынам, зразумейце, што людзям Кека будзе цяжка захаваць матч без матча ў гэтую нядзелю.

Косава x Славенія: прамое супрацьстаянне (h2h)

• Гэта першая афіцыйная сустрэча дзвюх каманд.

Косава супраць Славеніі: прагноз

У апошні дзень дарданцы прайгралі дома з лікам 1:2 супраць Грэцыі. Госці з самага пачатку ўзялі гульню пад свой кантроль, забіўшы 2-й голДакота-ду-Нортэ хвіліну, а ў пачатку другога тайма яны павялічылі перавагу яшчэ адным голам.

Напрыканцы сустрэчы гаспадары поля адбілі гол, але было позна.

Тым часам падапечныя Бояна Ёкіча атрымалі хатнюю перамогу над Сан-Марына з лікам 4:0. Да перапынку вынік быў гарантаваны, гаспадары поля забілі тры шайбы без адказу.

Яны выйгралі шэсць з папярэдніх дзесяці гульняў у цэлым і не прайгравалі ў 12 з апошніх 16 гульняў. Яны таксама ацэньваюцца значна вышэй, чым іх аналагі.

З іншага боку, Амір Рахмані і яго хлопцы на дадзены момант знаходзяцца ў серыі з пяці гульняў без перамог, і з гэтых чатырох пацярпелі паразы. У Лізе нацый яны таксама пакуль не выйгравалі.

Чакаецца, што Славенія будзе дамінаваць у падзеях у гэтыя выхадныя на стадыёне Fadil Vokrri.

Аднак трэба разумець, што яны не выйгралі ў 17 з папярэдніх 20 паездак, а іх супернікі не прайгравалі ў 11 з папярэдніх 13 хатніх матчаў.

Акрамя таго, дарданцы цяпер у роспачы, бо яшчэ адно паражэнне практычна асудзіла б іх на вылет.

З улікам гэтых назіранняў чакаецца, што ў гэтым раўндзе галы будуць забітыя абедзвюма камандамі.

Косава супраць Славеніі: парады па стаўках

• Славенія выйграе абодва таймы па 1,70 (7/10)