????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Швецыя – Allsvenskan
Дата: панядзелак, 14 верасня 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месца: Arena Guldfageln (Кальмар).

Рыхтуйцеся да гульні з высокім лікам, у якой абедзве каманды, хутчэй за ўсё, заб'юць вароты праз дзевяноста хвілін на Guldfageln Arena.

Калі ў мінулым сезоне Кальмар прыме адну з пяці лепшых каманд Allsvenskan, яны, безумоўна, будуць спадзявацца, што вынікі не пойдуць на іх карысць. Але, як вынікае з яго гісторыі h2h, гаспадар наўрад ці адступіць без бою.

Пяціматчавая бяспройгрышная серыя Кальмара цяпер завяршаецца нічыёй 1-1 у гасцях супраць Хельсінборга ў апошні тайм-аўт. І вяртанне дадому пасля двух паездак запар будзе камфортам для Нанне Бергстранд. Тым часам "Норчэпінг" наведае хатнюю нічыю супраць "Эстэрсунда", якая згуляла ўнічыю 2:2.

Кальмар супраць Норчэпінга адзін да аднаго (h2h)

• Госць не прайграваў ужо дванаццаць гульняў.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла Пекіну хатнюю перамогу з лікам 2-1.
  • У чатырох з апошніх пяці сутыкненняў абедзве каманды забівалі галы.
  • Толькі адна з апошніх пяці сустрэч завяршылася ўнічыю.
  • Дома гаспадары не перамагаюць ужо пяць гульняў.

Кальмар супраць Норчэпінг Прагноз

Як было сказана ва ўступным слове, матч абяцае высокія вынікі з верагодным BTTS праз дзевяноста хвілін. Прычына, па якой мы падтрымліваем гэтую статыстыку ў гэтай гульні, заключаецца галоўным чынам у гісторыі h2h паміж бакамі.

У іх h2h сутычках у чатырох з апошніх пяці гульняў абедзве каманды забівалі галы. Разам з тым, тры з іх апошніх пяці гульняў прынеслі 2,5+ галоў за ўвесь час. З такімі характарыстыкамі наступная гульня, верагодна, таксама будзе мець такія ж вынікі ў Кальмары.

Кальмар - гэта каманда, якая не перамагала на працягу чатырох гульняў h2h дома. Акрамя таго, Пекін у турнірнай табліцы гэтага сезона апярэджвае мясцовую каманду на 14 ачкоў. Такім чынам, стаўка без нічыіх на Norrkoping, верагодна, прынясе прыстойныя прыбыткі.