Адкрытыя парады, прагнозы, шанцы ў Х'юстане

лагатып

АДМОВА АД АДКАЗНАСЦІ: ВЕРАМОГНАСЦІ І АРТЫКУЛ АБНАЎЛЕНЫ 03, 11:2024.

Houston Open - гэта стрыманае мерапрыемства ў PGA Tour, якое дае гульцам апошнюю магчымасць разагрэцца перад апошнім Major года, Мастэрс на наступным тыдні ў Аўгусце.

Дастын Джонсан, якога не бачылі з моманту сыходу з Кубка CJ пасля станоўчага тэсту на Covid-19, стартуе ў Х'юстане ў якасці фаварыта.

Стаўкі на Houston Open

Джонсан з'яўляецца 15/2 лепшым па цане, каб ігнараваць наступствы хваробы і вярнуцца на правільны шлях, каб выйграць на полі Memorial Park. Першая ракетка свету, які выйграў Кубак FedEx да штрафнога, заняў трэцяе месца ў апошні раз, калі гуляў на адкрытым чэмпіянаце Х'юстана (2016).

Брукс Коепка, які дапамагаў у рэдызайне праекта Мемарыяльнага парку, таксама прысутнічае. Чатырохразовы чэмпіён Major, які займаў другое месца на турніры Masters у мінулым годзе, прайграў тры разрэзы ў дзевяці матчах пасля лакаўту.

Адкрытыя прагнозы Х'юстана

Джордан Спіт, каб выйграць і ва ўсіх адносінах - ЗРАБІЦЬ ЗАРАЗ

Джордан Спіт часта паляпшае сваю гульню, выступаючы ў сваім родным штаце Тэхас, і былая першая ракетка свету варта таго, каб рызыкаваць дзеля славы Houston Open. Ён прапусціў плэй-оф за гэты тытул у 2015 годзе і заняў трэцяе месца ў апошні раз, калі ўдзельнічаў у спаборніцтвах.

Spieth паказаў лепшыя вынікі ў двух апошніх турнірах, атрымаўшы добрыя вынікі ў Кубку CJ і чэмпіянаце Zozo, а Memorial Park - гэта поле, якое выкарыстоўвае свае моцныя бакі.

Lanto Griffin, каб выйграць і ва ўсіх адносінах - ЗРАБІЦЬ СТАЎКУ ЗАРАЗ

Абаронца чэмпіёна, магчыма, ідэальна прымеркаваў сваю кар'еру, каб захаваць свой тытул. Ланта Грыфін зрабіў уражанне на Кубку CJ і чэмпіянаце Zozo і прыбыў у Х'юстан поўны ўпэўненасці.

За сёмым месцам у CJ рушыла ўслед адзінаццатае месца ў Zozo, дзе ён гуляў у апошні трэці мяч разам з Джонам Рамам і Джасцінам Томасам, і Грыфін зноў атрымаў добрыя вынікі ў гэтым спаборніцтве.

Маверык Макнілі выйграе ва ўсіх адносінах, ЗРАБІЦЬ СТАЎКУ ЗАРАЗ?

Трохзначным выбарам цаны можа быць Маверык МакНілі, былы фанат нумар адзін у свеце, які пасяліўся на PGA Tour ва ўзросце 24 гадоў.

Макнілі, бласлаўлёны выдатнай кароткай гульнёй і, здавалася б, прызначаны змагацца за самыя высокія ўзнагароды ў гульні, працаваў з Бутч Харманам. Менавіта Харман трэніраваў Тайгера Вудса ў яго раннія гады, што дапамагло яму стаць суперзоркай, а Макнілі таксама можа напоўніць свой камін золатам.

Зарэгіструйцеся ў Easyodds, каб выкарыстоўваць наш сэрвіс параўнання каэфіцыентаў для ўсіх варыянтаў ставак!

Вы можаце атрымаць любую прапанову новага кліента ў нашым раздзеле бясплатных ставак, каб зрабіць стаўку на гэтых рынках. Дзякуй за чытанне і ўдачы ў сённяшніх стаўках!

Атрымайце найлепшыя каэфіцыенты на гольф з нашага шырокага цэнтра ставак на гольф.

Крыніца непасрэдна з вэб-сайта EasyOdds.com — наведайце і яго.