????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Швецыя – Allsvenskan
Дата: панядзелак, 2 лістапада 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месца правядзення: Алімпія (Хельсінборг).

Барацьба Хельсінгборга працягваецца ў Алсвенскане ў гэтым сезоне, калі яны апусціліся на 14-е месца ў табліцы, маючы ўсяго 22 ачкі ў 25 гульнях. Каманда мае серыю з чатырох гульняў без перамог з толькі адной нічыёй і будзе гаспадаром пасля паражэння на выездзе з лікам 3-2 супраць Эрэбра ў апошні раз у праграме.

Бяспройгрышная серыя Мальмё ў лізе была пашкоджана на самым пачатку, але яны захавалі лідэрства, набраўшы 50 ачкоў з 25 спроб. Каманда наведае гэты візіт пасля хатняй перамогі з лікам 3:1 над такімі, як Гётэбарг, у кампаніі.

Сустрэча Хельсінгборг — Мальмё (h2h)

• Наведвальнік мае чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Мальмё» хатнюю перамогу з лікам 4:1.
  • Ды Блаэ не прайграваў у апошніх чатырох гульнях.
  • Толькі адна з апошніх 11 гульняў скончылася ўнічыю.
  • Абедзве каманды забілі ў дзвюх з апошніх пяці гульняў.
  • У апошніх 7 хатніх матчах гаспадары поля атрымалі толькі адну перамогу.

Хельсінгборг супраць Мальмё Прагноз

Безумоўна, на працягу дзевяноста хвілін гульня ператваралася ў гульню бамбардзіраў, у той час як перавага каманды гасцей за тры заваяваныя ачкі ў супрацьстаянні. Хельсінгборг выйграў толькі адзін з апошніх пяці матчаў у шоў, і гэта таксама ў Кубку Швецыі.

Гаспадары карыстаюцца перавагай поля, але серыя перамог запар у апошніх чатырох спробах не з'яўляецца добрым выглядам для гаспадароў. Акрамя таго, Мальмё ўзначальвае табліцу і мае 28 ачкоў наперадзе Рэдс у турнірнай табліцы ў гэты перыяд.

Верагодна, найлепшым варыянтам для тых, хто робіць стаўкі, будзе выязная перамога. Акрамя таго, падказка больш за 2,5 гала таксама будзе прыдатным варыянтам для разгляду ў матчы, улічваючы, што хатняя каманда мае няўстойлівую абарону дома на працягу сезона.

Парады па стаўках на "Хельсінгборг" - "Мальме".