????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Дата: субота, 7 снежня 2019 г
Пачатак у 12:00 Вялікабрытаніі / 13:00 CET
Месца правядзення: HDI-Arena (Гановер).

У блізкім супрацьстаянні паміж Гановерам і Ауэ мы можам разлічваць на тое, што абедзве каманды заб'юць у гульні.

• Статыстыка Гановера: 15 гульняў – 4 перамогі – 5 нічыіх – 6 паражэнняў – 17 ачкоў.
  • Erzgebirge Aue: 15 гульняў – 6 перамог – 5 нічыіх – 4 паразы – 23 ачкі.

Гановер супраць Эрцгебірге Ауэ (h2h)

Яны сустракаліся толькі двойчы, і ў Гановера 1 перамога і 1 нічыя.

Гановер супраць Erzgebirge Aue Прагноз

Пасля чатырох гульняў без перамог Гановер здолеў дадаць тры ачкі Санкт-Пецярбургу. Паўлі ў гасцях у апошняй гульні лігі. Гэта вывела каманду на 14-е месца ў турнірнай табліцы, далёка ад зоны вылету.

Гуляючы дома, вы будзеце мець перавагу хатняга поля. Але пакуль вылятаючым кантынгентам не ўдалося выйграць дома.

У гаспадароў поля 4 нічыі і 3 паразы ў 7 гульнях дома. Таму падапечным Кенана Кочака давядзецца прытрымлівацца вопыту, каб зафіксаваць перамогу.

Erzgebirge Aue выйдзе на поле пасля паражэння ад "Бохума" з лікам 2-0 у гасцях, адзначаючы іх чацвёртае паражэнне ў гасцях у гэтым сезоне ў лізе. Улічваючы, што "Бохум" знаходзіцца побач з "Гановерам" у табліцы, шанцаў на тое, што "Ауэ" паўторыць сваю паразу ў гасцях, мала.

У гэтым сезоне «Ауэ» выйграў толькі адну з 8 выязных гульняў. Акрамя таго, госці прайгралі тры з апошніх пяці выязных гульняў. Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, нічыя ў гульні, хутчэй за ўсё, адбудзецца.

Паколькі абедзве каманды маюць няўдачы, мы не можам чакаць ралі галоў у гульні. Тым не менш, Бундэсліга, якая вылецела, забіла ў сезоне 16 галоў. Акрамя таго, Эрцгебірге Ауэ за гэты ж перыяд забіў 23 галы.

Такім чынам, мы можам чакаць галоў пад 3,5 праз дзевяноста хвілін. Акрамя таго, мы можам разлічваць на тое, што абедзве каманды заб'юць хаця б адзін гол у гульні.