????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Швецыя – Allsvenskan
Дата: панядзелак, 14 верасня 2024 г
Пачатак у 18:00 Вялікабрытаніі / 19:00 CET
Месца правядзення: Бравіда Арэна (Гётэборг).

Хакен шукае лік у кампаніі ў гэтым сезоне, і Сірыус будзе далёкі ад таго, каб спыніць іх пераможную серыю.

Гаспадары маюць чатырохматчавую пераможную серыю ў лізе пасля выязной перамогі над стакгольмскім АІКам з лікам 0:1. Яны набралі 33 ачкі ў 18 гульнях чэмпіянату, і толькі 3 паразы стрымалі іх.

Сіне-чорныя часцей губляюць ачкі пры нічыіх, чым пры паражэннях (7D 4L). Паражэнне ад Варбергса з лікам 2-0 перапыніла бяспройгрышную серыю Сірыуса ў апошні тайм-аўт. У цяперашняй турнірнай табліцы яны па-ранейшаму адстаюць ад гаспадароў на пяць ачкоў.

Хакен супраць Сірыуса адзін да аднаго (h2h)

• Абедзве каманды забілі ў апошніх чатырох гульнях.
  • Папярэдняя сустрэча завяршылася нічыёй 2:2.
  • Гаспадары не прайгравалі з 2007 года.
  • Чатыры з іх адзінаццаці гульняў скончыліся ўнічыю.
  • У 3,2 сустрэчах каманды забівалі ў сярэднім 11 шайбы.

Хакен супраць Сірыуса Прадказанне

Hacken прадэманстраваў значнае паляпшэнне ў гэтым сезоне, калі яны падняліся на другое месца ў табліцы з шостага месца, якое яны занялі ў мінулым сезоне. Акрамя таго, гаспадар сустрэнецца з камандай, якая не мела поспеху ні ў адной сустрэчы h2h за апошнія 12 гадоў. Такім чынам, хатняя перамога на поўны працоўны дзень, верагодна, будзе ідэальнай стаўкай для гульцоў.

Няма сумневу, што гэты матч стане вельмі рэзультатыўным, як верагоднае паўтарэнне іх апошніх баёў h2h. Акрамя гэтага, у іх апошнія чатыры падзення h2h запар абедзве каманды забілі, таму стаўкі на BTTS выглядаюць як прыдатны варыянт для матчу.