Прагноз, парады па стаўках і прагноз на матч Хетафе супраць Гранады

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: нядзеля, 25 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 18:30 Вялікабрытаніі / 19:30 CET
Месца правядзення: Alfonso Pérez Coliseum (Хетафе).

Хетафе хутка аднавіўся пасля паразы ад "Рэал Сасьедада" з лікам 3:0 у апошняй гульні сезона. Хатняя перамога над "Барселонай" з лікам 1:0 у іх апошнім матчы ў лізе павысіць баявы дух гульцоў перад чарговым хатнім матчам у календары. Прайграўшы толькі адзін з пяці матчаў лігі, гаспадары будуць цяжкімі супернікамі ў нядзельнай гульні.

«Гранада» не прайграе ў апошніх дзвюх сустрэчах у сезоне пасля хатняй перамогі над «Севільяй» з лікам 1:0 па графіку. Госць таксама мае столькі ж ачкоў, колькі і гаспадар гаспадароў у табліцы, дадаўшы 10 ачкоў у пяці гульнях лігі. Важна адзначыць, што дзве гульні, у якіх Насрыд страціў ачкі, былі ў гасцях у Ла Лізе ў гэтым сезоне.

Сустрэча Хетафе супраць Гранады (h2h)

• Наведвальнік мае чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла "Назарыёс" хатнюю перамогу з лікам 2-1.
  • Абедзве каманды забілі ў апошніх сямі гульнях.
  • Толькі тры з апошніх дзесяці сустрэч скончыліся ўнічыю.
  • Гаспадары прайгралі толькі дзве з шасці хатніх гульняў.

Прагноз на матч Хетафе супраць Грэнады

Хетафе гуляе павольна і ўпэўнена ў сярэдзіне. На дадзены момант гаспадары забілі і прапусцілі толькі 5 і 3 мячы адпаведна ў гэтым сезоне. Тым часам «Гранада» закінула 7 мячоў і атрымала 8 у адказ.

Задзейнічаўшы больш лепшых гульцоў, Насрыды ператварылі больш магчымасцей у галы, але ў той жа час парушылі абарону, каб вярнуцца на месца ў хуткай контратацы. Гэта паказвае, што іх слабая абарона можа стаць праблемай пры гульні ў гасцях.

Хатняя каманда, хутчэй за ўсё, скарыстаецца гэтым у наступнай гульні, таму стаўкі на перамогу дома, верагодна, адпавядаюць мэты гульні. Пры каэфіцыенце 1,80 падказка, што Хетафе выйграе, хутчэй за ўсё прынясе прыстойныя прыбыткі для гульцоў.

Больш за тое, Хасэ Бордалас і яго людзі выйгралі ўсе тры гульні лігі дома ў гэтым сезоне, захаваўшы нуля. З улікам перавагі на зямлі парада для "Хетафе" выйграць адзін з двух таймаў супрацьстаяння, верагодна, будзе лепшым выбарам, улічваючы, што яны могуць адбіць гол праз дзевяноста хвілін.