????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Бельгія - Jupiler Pro League
Дата: панядзелак, 26 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Месца: Ghelamco Arena (Гент).

«Гент» чаргуе перамогі і паразы ў апошніх матчах у раскладзе (LWLWL), што паказвае на нестабільную форму гаспадароў. Ён набраў 9 ачкоў з 9 матчаў у лізе (3W 0D 6L) у гэтым сезоне ў кампаніі.

Дзякуючы сваёй беспаразытнай серыі ў лізе ў апошні час, Генк уяўляе пагрозу для хатняй каманды ў сутыкненні. У календары гэтага сезона 13 ачкоў, назапашаных за гэты ж перыяд з 3 перамогамі, 4 нічыямі і 2 паразамі.

Гент супраць Генка адзін да аднаго (h2h)

• Наведвальнік рэгіструе тры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла "Генту" хатнюю перамогу з лікам 4-1.
  • Абедзве каманды забілі ў трох з апошніх пяці гульняў.
  • Толькі тры з апошніх дзесяці гульняў завяршыліся ўнічыю.
  • У апошніх шасці гульнях дома гаспадары атрымалі толькі адну перамогу.

Гент супраць Генка Прагноз

Гент прайграў тры з апошніх пяці гульняў лігі, як згадвалася вышэй. Яны будуць гаспадарамі пасля паразы 5-2 на выездзе супраць Серкль Бруге ў апошні раз у праграме.

Між тым, Генк працягне беспаразытную серыю ў апошніх чатырох матчах у форме. Каманда прыедзе ў госці пасля хатняй перамогі над камандамі накшталт Шарлеруа ў лізе з лікам 2:1.

У апошніх пяці гульнях гаспадароў абедзве каманды забівалі ў чатырох з іх, забіваючы не менш за 3 галы ў кожнай з чатырох гульняў за дзевяноста хвілін.

Не па-іншаму ідуць справы і з Генкам, бо ў апошніх шасці матчах кампаніі абедзве каманды забівалі ў кожнай гульні. Толькі ў адной з апошніх шасці сустрэч было забіта менш за 3 мячы ў матчы.

Такім чынам, падказка для BTTS і больш за 2,5 галоў, верагодна, будзе лепшымі стаўкамі ў матчы, калі справа даходзіць да вялікага ліку, які абяцае гульцам сутыкненне ў панядзелак на Ghelamco Arena.