????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Італьянская серыя А
Дата: нядзеля, 25 кастрычніка 2024 г
Пачатак а 17-й гадзіне ў Вялікабрытаніі
Месца правядзення: Стадыё Артэміа Франкі, Фларэнцыя.

Фіярэнціна змагалася за захаванне адзінства ў тыле і ўбачыла, што сітуацыя зноў каштавала ім: Спецыя (2-2) аднавілася і дадала ачко пасля таго, як людзі Ячыні забілі два галы наперадзе ўсяго за чатыры хвіліны да канца. гадзіннік. Цяпер яны прымаюць «Удынэзэ» і павінны глядзець далей, бо чацвёрка лепшых ужо недасягальная пасля чатырох гульняў.

Раней Віёла пацярпеў паразы ад міланскага "Інтэра" (4-3) і "Сампдорыі" (1-2), забітыя вельмі познімі галамі, але ўсё яшчэ мае некалькі станоўчых ачкоў, каб звярнуць. У іх таксама вельмі цяжкі графік, які трэба прытрымлівацца ў лістападзе, і прымусіць гульцоў заўзець за яго зараз будзе мець вырашальнае значэнне, бо на яго рахунку ўсяго чатыры ачкі, нягледзячы на ​​салідную серыю галоў.

З іншага боку, «Удынэзэ» нарэшце перапыніў серыю з трох паражэнняў і перамог «Парму» (3-2) з познім пераможцам Ігнасіа Пусэта на мінулым тыдні. Яны бачылі, як Верона (1-0), Спецыя (0-2) і Рома (0-1) вырвалі ачкі, і відавочна, што самыя цяжкія выпрабаванні яшчэ наперадзе. Фрыулані трэба будзе ўмацаваць упэўненасць у апошняй трэці, і паездка на стадыён Артэміа Франкі па-ранейшаму выглядае як добрая магчымасць для гэтага.

Фіярэнціна супраць Удынэзэ адзін да аднаго

У апошнім стыку каманд мы назіралі нулявую нічыю, што стала першым такім вынікам з 2006 года.

Фіярэнціна набрала 18 ачкоў у васьмі апошніх сустрэчах каманд, атрымаўшы пяць перамог і тры нічыі.

Апошні раз «Удынэзэ» перамагаў сваіх канкурэнтаў у 2016 годзе, перамогшы з лікам 2:1 над хатнімі заўзятарамі.

Прагноз Фіярэнціна супраць Удынэзэ

Давайце зараз падтрымаем «Фіярэнтыну», каб яна нарэшце зарабілі забітыя галы і прадоўжыць гэтую серыю да адзінаборства, чакаючы хатняй перамогі і больш чым 2,5 гала ў 2.62. Мы з нецярпеннем чакаем яшчэ аднаго трылера ў Фларэнцыі, і яны павінны быць у стане зрабіць гэта, даказаўшы сваю адвагу ў пачатку гэтага перыяду, нягледзячы на ​​​​змаганне за паслядоўнасць.

Тым не менш, мы бачым, што "Удынэзэ" выконвае сваю ролю, і госці, безумоўна, будуць матываваныя абапірацца на поспех мінулага тыдня. Такім чынам, мы таксама шукаем галы з абодвух бакоў і робім стаўку на "так", каб абедзве каманды заб'лі, што складае 1,75 і здаецца больш бяспечным падыходам да гульні на дадзены момант.