Прагноз на матч Emmen супраць Vitesse, парады па стаўках і прагноз

????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Галандыя - Эрэдывізі
Дата: субота, 16 студзеня 2024 г
Пачатак у 15:30 Вялікабрытаніі / 16:30 CET
Размяшчэнне: ад Oude Meerdijk (Emmen).

ФК "Эмен" перажыў яшчэ адзін матч у Эрэдывізі без перамог у гэтым сезоне. Гаспадары маюць серыю з трох паражэнняў у гэтым сезоне пасля таго, як апошні раз у сваёй праграме прайгралі ў гасцях «Хераклесу» з лікам 4:0. Яны з'яўляюцца баксёрскай грушай для астатніх каманд гэтага сезона лігі.

Vitesse хоча дасягнуць вяршыні ў гэтым сезоне. У іх было 35 ачкоў на трэцім месцы, што зраўняла дзве каманды вышэй. Госці павінны разагрэцца з двухматчавай пераможнай серыяй, уключаючы хатнюю перамогу над Утрэхтам з лікам 1:0 у папярэдняй гульні.

Тварам да твару Emmen супраць Vitesse (h2h)

• Тры з апошніх пяці гульняў скончыліся ўнічыю.
  • Наведвальнік фіксуе дзве з трох апошніх агульных перамог.
  • Абедзве каманды забілі ва ўсіх пяці гульнях, акрамя адной.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла "Вітэсу" хатнюю перамогу з лікам 3-1.
  • Толькі аднойчы з 2018 года гасцявая каманда атрымала перамогу.
  • З 2,9 года каманды забівалі ў сярэднім 2018 гала.

Прагноз Emmen супраць Vitesse

Праз дзевяноста хвілін гульня ператвараецца ў выйгрышную. Гаспадары забівалі ў сярэднім гол за гульню ў гэтым сезоне ў 16 спробах. Але яны не паскупіліся на прапушчаныя, забіўшы за гэты ж перыяд 41 мяч.

Для каманды, якая забіла 27 галоў у 16 ​​гульнях у гэтым сезоне, сярэдняя надбаўка гаспадароў з'яўляецца добрым момантам, каб атрымаць тры ачкі. Такім чынам, прапанова больш за 2,5 галоў, хутчэй за ўсё, спатрэбіцца ў раздзеле галоў у матчах.

Emmen яшчэ не выйграў ніводнай гульні лігі ў гэтым сезоне, і гэтая тэндэнцыя, здаецца, не зменіцца ў бліжэйшы час. «Вітэс» знаходзіцца ў добрай форме з падвойнай перамогай. Такім чынам, перамога ў гасцях, верагодна, будзе лепшым выбарам для гульцоў.