Эльчэ – Сельта Віга Прагнозы і парады

⚽ Прагнозы Эльчэ - Сельта Віга

Эльчэ – Сельта Віга Парады і шанцы. 6 лістапада, 21:9 ІСПАНІЯ: ЛаЛіга – XNUMX тур.

Папярэдні Эльчэ – Сельта Віга

• Эльчэ ўваходзіць у гэты раўнд сярод нешматлікіх клубаў, якія выйгралі ўражваючыя 50% матчаў Ла Лігі (LL) у якасці прайграўшых (W3, D1, L2), захоўваючы пры гэтым ідэальны рэкорд з трох перамог у першым матчы. у любым месцы. Яго тры перамогі суправаджалі і лідары ​​ХТ.
  • Тым не менш, іх хатнія гульні LL былі сапраўды «гісторыяй двух таймаў». У першым тайме яны згулялі без матчаў (два матчы) ва ўсіх трох хатніх гульнях LL, але сумарны лік у другім тайме 0-4 пагражае звесці на нішто любы станоўчы старт.
  • Сельта дэ Віга не выйграла ні ў адным са сваіх сямі матчаў LL у якасці гасцявога фаварыта з пачатку 2019/20 (D3, L4). Не выйграўшы ў гасцях ні ў аднаго суперніка з пачатку ліпеня (D4, L3), каманда не дапамагла сваёй справе, забіўшы максімум адзін гол у кожным з гэтых сямі выездаў.
  • Аднак у апошні час праблемы з ачкамі сталі яшчэ больш сур'ёзнымі. Усяго два галы ў іх апошніх пяці гульнях LL на ўсіх стадыёнах, абодва ў другім тайме, прывялі да таго, што яны забілі тры з чатырох паражэнняў у гэтым сезоне, і гэтыя тры паразы ўключаюць дэфіцыт у HT.
  • Гульцы, на якіх варта сачыць: у пачатку гэтага раунда Хасан дэ Эльчэ быў адным з шасці гульцоў, якія забілі першы гол сваёй каманды ў паслядоўных гульнях LL 2024/21.
  • Санці Міна з "Сельты" - апошні чалавек, які забіў за клуб падчас паражэння ў лізе. Цікава, што ў палове апошніх шасці выязных гульняў у LL іх каманда пацярпела паражэнне з лікам 2-1.
  • Гарачая статыстыка: вынік HT быў паўтораны пасля фінальнага свістка ў апошніх пяці гульнях LL кожнай каманды.
Хэдз-ап гульні: ЭЛЬЧЕ – СЕЛЬТА ВІГА
03.03.15 LL кельцкая віга Эльче 1: 1
26.09.14 LL Эльче кельцкая віга 0: 1
01.03.14 LL Эльче кельцкая віга 1: 0
29.09.13 LL кельцкая віга Эльче 0: 1
19.02.12 LL2 Эльче кельцкая віга 0: 2

ІСПАНІЯ: ЛаЛіга – 9 тур