????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Нямецкая бундэсліга
Дата: субота, 3 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 14:30 Вялікабрытаніі / 15:30 CET
Месца правядзення: Commerzbank-Arena (Франкфурт).

Айнтрахт Франкфурт пачаў новы выпуск Бундэслігі хатняй нічыёй 1:1 з Білефельдам. Папярэдняя сустрэча прайшла ў гасцях і перамагла берлінскую «Герту» з лікам 1:3 на табло.

Арлы былі дзевятымі ў лізе ў мінулым сезоне ў табліцы. Гаспадары поля адстаюць ад гасцей у табліцы на сем ачкоў, дадаўшы 45 ачкоў у 34 матчах.

З іншага боку, «Хофенхайм» правёў прыстойны сезон у Бундэслізе і заняў шостае месца ў агульным заліку лігі. Новы сезон яны пачалі з каляндарнай пераможнай серыі.

З 7 забітымі галамі ў двух матчах дагэтуль «Хофенхайм» застаецца ў моцным становішчы ў гульні ў Франкфурце. Яны прыедуць у госці пасля хатняй перамогі над мюнхенскай "Баварыяй" у лізе з лікам 4:1.

Сустрэча «Айнтрахт» Франкфурт — «Хофенхайм» (h2h)

• Гаспадары не прайграюць у апошніх шасці гульнях.
  • Абедзве каманды забілі ў пяці з апошніх шасці гульняў.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла «Арлам» перамогу з лікам 1-2.
  • Чатыры з дзесяці апошніх матчаў завяршыліся ўнічыю.
  • Хатняя каманда не прайгравала дома ў апошніх чатырох гульнях.

Прагноз Айнтрахт Франкфурт супраць Хофенхайм

Абодва бакавыя сутычкі ўбачылі, што абедзве каманды забілі ў гульні. Гэта паказвае, што ніхто з іх не мае за сабой трывалай абароны. З іх «Франкфурт» прапусціў 2 галы, у той час як каманда гасцей прапусціла 3 галы за той жа перыяд.

Улічваючы, што ў каманд няўстойлівая абарона, якая не супрацьстаіць іх атакам, можна чакаць, што матч завершыцца шматгалоў. Абедзве каманды павінны стварыць шмат момантаў, пакуль таўстуха не заспявае ў матчы, таму BTTS таксама будзе карысным для гульцоў.

Франкфурт карыстаецца перавагай поля ў гульні і дае гаспадарам невялікую перавагу над Хофенхаймам. Наведвальнік знаходзіцца ў добрай форме ў гасцях, улічваючы гульню ў мінулым сезоне ў Бундэслізе.

Самай бяспечнай стаўкай для гульцоў будзе стаўка на двайны шанец на карысць Айнтрахта Франкфурта ў матчы з прыстойнай прыбыткам. Акрамя таго, гаспадары не прайгравалі ў апошніх чатырох гульнях h2h дома, падтрымліваючы магчымасць хатняй перамогі за дзевяноста хвілін.

Парады па стаўках на "Айнтрахт" - "Хофенхайм".