????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Еўропа - Кваліфікацыя Лігі чэмпіёнаў
Дата: серада, 26 жніўня 2024 г
Пачатак у 19:00 Вялікабрытаніі / 20:00 CET
Месца: Брэсцкі абласны спартыўны комплекс (Брэст).

Гаспадарам поля прыйшлося добра папрацаваць, каб выйсці ў другі раўнд. Чэмпіён Казахстана "Астана" ў сваёй першай гульні па-сапраўднаму напалохала. Але беларуская каманда выйграла гульню з лікам 6:3. Нягледзячы на ​​тое, што яны выйгралі той матч, абарона адмовілася ад шматлікіх ідыёцкіх момантаў і пашанцавала, што супернік не біў.

Бардова-белым было лёгка ў папярэднім раўндзе. Яны павінны былі гуляць у гасцях супраць чэмпіёнаў Уэльса Connah's Quay Nomads. Яны павялі ў гэтай гульні і забілі другі гол у 65º хвіліна да перамогі з лікам 0-2. Але да беларусаў нельга ставіцца легкадумна, асабліва ў плане ўдарнай моцы.

Дынама Брэст супраць ФК Сараева: адзін на адзін (h2h)

• Гэта будзе першае прамое супрацьстаянне дзвюх каманд.

Дынама Брэст супраць ФК Сараева: Прагноз

Боснійскі клуб зараз ідзе пераможнай серыяй ва ўсіх турнірах. Ім ніколі не было цяжкасцей на нацыянальных спаборніцтвах, нават у гасцях. Затое гаспадары поля церпяць серыю паражэнняў у чэмпіянаце Беларусі. Такім чынам, яны знаходзяцца пад ціскам, нават калі гуляюць дома. Але мы можам чакаць свята галоў з-за таго, як ён згуляў супраць «Астаны».

Для маронаў гэта другая выязная гульня ў еўракампаніі. У залежнасці ад іх гульні ў першай гульні, ёсць верагоднасць, што яны атрымаюць гэтую. Большасць яго вулічных баёў у апошнія тыдні былі нічыйнымі. Так што я паспрачаюся, што на дзевяноста хвіліне гульня будзе нічыйнай і галы на абодвух канцах поля.

Дынама Брэст супраць ФК Сараева: парады па стаўках

• Абедзве каманды забіваюць 1,83 (5/6).
  • Пара да нічыі @ 3,60 (5/13).

Шукаеце больш гульняў? прачытаць усё Прагнозы Лігі чэмпіёнаў тут або перайсці на галоўную старонку старонка з футбольнымі парадамі.