????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Нідэрланды - Eerste Divisie
Дата: панядзелак, 12 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 19:00 Вялікабрытаніі / 20:00 CET
Месцазнаходжанне: De Vliert ('s-Hertogenbosch).

Адсутнасць зладжанасці пацягнула FC Den Bosch уніз у табліцы ў гэтым сезоне. Гэта відаць з іх трох паражэнняў у апошніх пяці матчах лігі. Папярэдняя сустрэча была на выездзе, і яны саступілі «Тэлстару» з лікам 6-1.

Helmond Sport атрымаў толькі адну перамогу ў шасці гульнях сезона. У гэтым сезоне ў Eerste Divisie яны знаходзяцца ў ніжняй частцы табліцы. Катэнмеперс прыедзе ў гэты візіт пасля паразы дома з лікам 1:5 ад такіх каманд, як Камбюр, у раскладзе лігі.

FC Den Bosch супраць Helmond Sport адзін да аднаго (h2h)

• Два з трох апошніх матчаў завяршыліся ўнічыю.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў двух з апошніх пяці сустрэч.
  • Папярэдняя сустрэча завяршылася нулявой нічыёй.
  • У агульным заліку гаспадары атрымалі сем з апошніх дзесяці перамог.
  • Госць не выйграваў у апошніх сямі візітах.

Прагноз FC Den Bosch супраць Helmond Sport

Няма сумневу, што гэты матч стане вельмі рэзультатыўным, бо Den Bosch, які заняў чацвёртае месца, вітае каманду ў ніжняй частцы табліцы. Акрамя таго, моцным бокам «Сіня-Белых Цмокаў» з'яўляецца гульня дома.

Чаявыя больш за 2,5 мяча, верагодна, будуць лепшым выбарам для гульцоў, улічваючы вышэйзгаданую магчымасць забівання галоў у De Vliert. Разам з тым, хатняя перамога таксама здаецца верагодным вынікам праз дзевяноста хвілін.

Каб быць у бяспецы, стаўка на нічыю на FC Den Bosch з каэфіцыентам 1,44, верагодна, з'яўляецца прыдатным варыянтам. Сутыкненне таксама сведчыць аб тым, што гаспадар выйграе адзін з двух таймаў матчу. Улічваючы слабую гульню гасцявой каманды ў цэлым, гэтая прапанова, верагодна, прынясе прыстойную аддачу для гульцоў.