????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Іспанія - Ла Ліга
Дата: нядзеля, 4 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 17:30 Вялікабрытаніі / 18:30 CET
Месца правядзення: стадыён Рамон дэ Каранса (Кадыс).

Кадыс крыху знізіўся ў Ла Лізе пасля выхаду з Другога дывізіёна ў мінулым сезоне. Гаспадары адкрылі свой рахунак у сезоне з паражэння дома ад «Асасуны» з лікам 0:2. Каманда ўсё яшчэ выйграла два матчы ў чатырох гульнях лігі, прычым абедзве перамогі былі атрыманы дома.

Калі яны вернуцца да камандавання домам у кампаніі, іх будуць пераследваць дзве нядаўнія паразы і толькі адзін забіты гол супраць пяці ў календары. З падзеннем добрай формы дома Кадыс не надае асаблівага значэння перамозе дома за дзевяноста хвілін.

Гранада была ў пераможнай серыі ў гэтым сезоне, пакуль яны не сустрэліся з Атлетыка Мадрыд у апошні раз у сваім графіку. Яны прыедуць у госці пасля паразы на выездзе хлопцам Сімеоне з лікам 6:1. Але з дзвюма хатнімі перамогамі, якія падмацавалі яго, Назарыё маглі аказаць ціск на гаспадароў.

Сустрэча паміж Кадысам і Гранадай (h2h)

• Наведвальнік фіксуе дзве з трох агульных перамог.
  • Насрыды не прайгравалі ў трох папярэдніх сутычках.
  • Дзве з трох апошніх гульняў завяршыліся ўнічыю.
  • Абедзве каманды забілі ў чатырох з шасці гульняў.
  • Папярэдняя сустрэча скончылася ўнічыю 1:1 у Грэнадзе.

Кадыс супраць Гранады Прагноз

Гульня, арганізаваная вышэйшай камандай супраць дасведчанай топ-каманды, павінна спрыяць камандзе гасцей у супрацьстаянні. Мы сабралі некалькі саветаў, якія, на нашу думку, могуць прынесці прыстойныя прыбыткі для тых, хто робіць стаўкі з самымі бяспечнымі ўмовамі.

Кадыс мае перавагу на полі, але дзве перамогі здабыты дома. Іх дзве хатнія гульні ў гэтым сезоне прывялі да адной паразы. Акрамя таго, яны не перамагалі Гранаду ў апошніх матчах h2h у сваім паслужным спісе.

Гранада ўпэўненая ў сваёй пераможнай серыі, нягледзячы на ​​паражэнне ў гасцях у мінулым тайм-аўце. Улічваючы, што Атлетыка дэ Мадрыд - нашмат мацнейшая каманда, чым каманда, якая паднялася, Назарыё не павесіліся б у гэтай паразе. І ўдалечыні ад дома наведвальнік усё яшчэ мае добрую форму на парадку дня.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, двайны шанец на карысць Гранады, хутчэй за ўсё, будзе лепшай стаўкай на матч для тых, хто робіць стаўкі. Разам з гэтым, мы можам чакаць некалькі галоў за дзевяноста хвілін, і табло больш за 1,5 галоў закрые гэта з плошчы варот у сутыкненні.