????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

АФК "Борнмут" - "Брысталь Сіці Чэмпіянат", прагноз LeagueLane

Англія - ​​Чэмпіянат
Дата: серада, 28 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 20:45 па Вялікабрытаніі / CET
Месца правядзення: стадыён «Віталіці».

АФК "Борнмут" - адна з дзвюх каманд, акрамя "Рэдынга", якія яшчэ не прайграюць у гэтым сезоне. У другой палове раскладу "Чэры" правядуць выязную нічыю з "Уотфардам" з лікам 1:1.

У бягучай турнірнай табліцы «Брысталь Сіці» мае невялікае перавага ў адно ачко над гаспадарамі. Каманда не перамагала ў трох гульнях, пасля хатняй нічыі 1-1 з Суёнсі ў папярэдняй гульні. Робінс прайграў толькі адну з сямі гульняў лігі.

Борнмут супраць Брысталь Сіці (h2h)

• Толькі адна з апошніх пяці сустрэч завяршылася ўнічыю.
  • Наведвальнік рэгіструе тры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча скончылася ўнічыю 2-2 у Брыстолі.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў двух з апошніх пяці гульняў.
  • У апошніх шасці гульнях дома гаспадары атрымалі толькі адну перамогу.

Парады па стаўках на "Борнмут" - "Брысталь Сіці".

Вопыт "Борнмута" ў мінулым сезоне Прэм'ер-лігі дапамог ім захаваць бяспройгрышную серыю ў Чэмпіёншыпе ў гэтым сезоне ў іх календары. Яны не змаглі забіць толькі ў адным з сямі матчаў, пакуль што на форму.

«Брысталь Сіці» меў уражлівую гісторыю h2h супраць «Чэры» да 2006 года. Цяпер, калі яны зноў сустрэліся пасля 14-гадовага перапынку ў раскладзе, кажуць, што дынаміка каманд рэзка змянілася.

Гаспадары карыстаюцца хатняй перавагай у гэтай гульні і маюць дзве нічыі і нічыю ў трох хатніх гульнях у гэтым сезоне. Акрамя таго, "Робінз" таксама маюць бяспройгрышную серыю ў гасцях у лізе ў гэтым сезоне.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, каманда гаспадароў, хутчэй за ўсё, створыць больш магчымасцей у гульні з перавагай дома і вопытам лігі. Парада для "Борнмута" выйграць адзін з двух таймаў, верагодна, спатрэбіцца.

Матч ператвараецца ў хатнюю перамогу. Каб быць упэўненым, стаўка без нічыёй на AFC Bournemouth, верагодна, будзе лепшым выбарам для тых, хто робіць стаўкі, каб атрымаць прыстойную прыбытковасць ад матчу.

Парады па стаўках на матч "Борнмут" - "Брысталь Сіці".

• Нічыя без стаўкі: AFC Bournemouth @ 1.40 (2/5).
  • АФК "Борнмут" выйграе ў любой палове 1.44 (4/9).