Бенфіка - Рэйнджэрс Парады, прагнозы, каэфіцыенты

лагатып

У гэтым сезоне "Рэйнджэрс" Стывена Джэрарда не прайграюць у 18 гульнях ва ўсіх турнірах. Каманда з Глазга гуляе ў неверагодны футбол і атрымлівае вынікі. Цені мінулых "Рэйнджэрс" бачныя вакол "Айброкса", і ў чацвер увечары Джэрард вязе каманду ў Партугалію на сустрэчу з "Бенфікай".

«Рэйнджэр» мае серыю з дзевяці перамог ва ўсіх спаборніцтвах. Яны праводзяць выдатную першую палову сезона ў Шатландыі і ў Лізе Еўропы. Абарона была візітнай карткай "Рэйнджэрс" у 2024-21 гг. Сем з апошніх дзевяці гульняў скончыліся нічыёй перамог.

"Бенфіка" імкнецца перамагчы шатландскага гранда і заняць другое месца ў партугальскай Лізе NOS пасля шасці матчаў. Тым не менш, упэўненасць не высокая, калі Лісабон уступае ў гульню, бо "Бенфіка" прайграла канкурэнтам "Бовішта" з лікам 3:0. Гэта быў дзіўны вынік для Арлоў.

Паражэнне, у выніку якога «Бенфіка» прапусціла два галы ў першым тайме, спыніла серыю з сямі перамог запар ва ўсіх спаборніцтвах. Трэнер Хорхе Хесус спадзяецца, што яго каманда зменіць форму і атрымае тры ачкі супраць Рэйнджэрс.

Каэфіцыенты ставак на "Бенфіку" - "Рэйнджэрс".

«Бенфіка» і «Рэйнджэрс» узначальваюць групу D Лігі Еўропы. Абедзве каманды маюць 4 ачкоў з шасці магчымых. «Бенфіка» пачала Лігу Еўропы з перамогі над «Лехам» з Познані ў першым туры з лікам 2:3. Перамога над «Стандардам» у другім матчы дня была ўражлівай перамогай з лікам 0-XNUMX. Тры галы былі забітыя ў другім тайме, з іх два з пенальці.

«Рэйнджэрс» перамог «Стандард Льеж» у першы тур, забіўшы галы ў абодвух таймах. Яны выйгралі ў бельгійцаў з лікам 2:0. Пасля перамогі ў 1-м туры «Рэйнджэрс» перамог з лікам 0:18 над «Лехам» у Познані. У Лізе Еўропы "блакітныя" не згулялі два разы. Пятнаццаць з іх XNUMX матчаў ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся без матчаў. Яны бліскуча дзейнічалі ў абароне.

Каманда Джэрарда апярэджвае "Селтык" на дзевяць ачкоў у Прэм'ер-ліге Шатландыі. Селтыку трэба згуляць дзве гульні; аднак Джэрард у рэшце рэшт вярнуў Рэйнджэрс на вяршыню шатландскага футбола. Гульня ўвечары ў чацвер стане першай з двух запар гульняў супраць "Бенфікі" ў Лізе Еўропы.

Дзве каманды маюць больш шанцаў на выхад у XNUMX/XNUMX фіналу. Ад таго, якая каманда пераможа ў вечаровым матчы ў чацвер у Лісабоне, будзе мець непасрэдны ўплыў на выхад каманды ў накаўт.

Навіны каманды "Бенфіка" - "Рэйнджэрс".

У пачатку гульні ў чацвер вечарам у Джэрарда была толькі адна праблема з траўмай. Абаронца Нікола Каціч выйдзе з поля да студзеня з-за траўмы пярэдняй крыжападобнай звязкі. Нават без Каціча ў абароне "Рэйнджэрс" гуляюць добра, не даючы супернікам трапіць у вароты. Рэйнджэрс перамог Кілмарнак у выхадныя дзякуючы пенальці Джэймсу Таверньеру ў першым тайме.

Рэйнджэрс мае надзвычай нізкую колькасць прапушчаных галоў. Толькі чатыры разы "Рэйнджэрс" дазволілі супернікам забіць. Іх сярэдні паказчык складае ўсяго 0,22 гала за гульню, і яны забіваюць 2,39 гала за гульню. Тавернье лідзіруе ў «Рэйнджэрс» з 10 галамі ва ўсіх спаборніцтвах, а нападаючы Альфрэда Маралес мае шэсць галоў ва ўсіх спаборніцтвах.

У «Бенфікі» у Хорхе Жезуса тры траўміраваныя гульцы. Абаронца Жан-Клер Тодзіба выбыў са строю з-за праблемы з ахілавым сухажыллем. Хесус быў без Алехандра Грымальда і Андрэ Альмедыя з-за іх адпаведных траўм. Грымальда атрымаў траўму шчыкалаткі і павінен вярнуцца пасля міжнароднага перапынку ў лістападзе. Між тым, Алмейда мае праблемы з каленам і павінен вярнуцца ў канцы месяца.

Немец Джан-Лука Вальдшміт лідзіруе ў камандзе па колькасці галоў, забіўшы пяць галоў ва ўсіх спаборніцтвах. Яго падпісанне з Фрыбургу летам палепшыла атаку Бенфікі. Вальдшміт забіў пенальці ў другі дзень Лігі Еўропы супраць «Стандарда».

Прагноз Бенфіка супраць Рэйнджэрс

Абедзве каманды заб'юць - НЕ - ЗРАБІЦЬ СТАЎКУ

Абарона Рэйнджэрс у гэтым сезоне была велізарнай. Гіганты з Глазга ў гэтым сезоне прапусцілі ўсяго чатыры галы. Яго арганізаванасць і рашучасць у абароне зробяць нізкімі шанцы Бенфікі на якасць. "Рэйнджэрс" не выйгравалі ў Лізе Еўропы, і сем з апошніх дзевяці гульняў ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся з лікам XNUMX-XNUMX. Ці можа Рэйнджэрс забіць Бенфіцы? Яны - вялікае пытанне.

Вынік у перапынку: нічыя - ЗРАБІЦЬ СТАЎКУ

У другім раўндзе Лігі Еўропы тры галы «Бенфікі» ў вароты «Стандарда» былі забітыя ў другім тайме. У матчы "Рэйнджэрс" супраць "Леха" з Познані каманда з Глазга забіла свой адзіны гол на 68-й хвіліне гульні. У першай палове гульні ўвечары ў чацвер гэтыя каманды павінны адчуваць пачуццё адна да адной. Калі галы дасягнуты, яны могуць не з'явіцца да другога перыяду. Сярэдняя хвіліна забівання гола ў Бенфікі складае 51 хвіліну, а ў Рэйнджэрс - 46 хвілін гульні.

Менш за 2,5 забітых галоў - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Не чакайце, што гэтая гульня прынясе высокія балы. Калі галы пачнуць забіваць, чакаецца, што «Бенфіка» выйдзе з гульнёй. Аднак з неверагоднымі галамі, прапушчанымі "Рэйнджэрс", рэкордам усяго чатыры ў 18 гульнях, у трэцім матчы паміж клубамі павінна быць забіта менш за 2,5 гала.

Дзесяць з 18 гульняў "Рэйнджэрс" ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся з менш чым 2,5 забітымі мячамі. Шэсць гульняў "Рэйнджэрс" запар скончыліся ніжэй за 2,5 гала. Усе шэсць гэтых гульняў скончыліся перамогай "Рэйнджэрс" з лікам 2,5-XNUMX. Толькі дзве з дзевяці гульняў "Бенфікі" ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся з лікам менш за XNUMX забітых мячоў. "Іглз" бачылі некалькі гульняў з высокім лікам, але за гэты перыяд не гулялі ў абароне, як у ар'ергарда "Рэйнджэрс".

На гэтым тыдні чакаецца серыя перамог "Рэйнджэрс" з 18 гульняў. У іх ёсць матчы супраць "Бенфікі", і перамога або нічыя ў чацвер увечары паставяць "Рэйнджэрс" у добрую пазіцыю, каб узначаліць пакет. «Бенфіка» мае розніцу мячоў +5, што на +2 галы лепш, чым «Рэйнджэрс» на пачатку гульні

"Бенфіка" прыходзіць з крыўднага паражэння 3-0 ад Bovista. У той час як яны павінны быць лепш у чацвер вечарам, яны будуць мець цяжкі час перамогі над Рэйнджэрс. Чакайце менш за 2,5 гала ў матчы з нізкім лікам у Лісабоне.

Прапановы ставак Бенфіка супраць Рэйнджэрс

Лагатып 888 Sport

Вяртанне бясплатнай стаўкі да 50 фунтаў стэрлінгаў, калі ДэШамбо выйграе ў Аўгусты

Рэкламны перыяд: 9 лістапада ў 00:01 па Грынвічы – 12 лістапада Першы старт 18-га раунда турніру – 1+ – Адборачныя стаўкі толькі на «Канчатковую пазіцыю» – Мінімальная стаўка £1 выйгрыш – Стаўкі на кожны сэнс кваліфікуюцца са стаўкай £2 у кожны бок ( £50 усяго) – Кваліфікацыйныя пройгрышныя стаўкі будуць вернуты толькі да £2024 на ўдзельніка, калі Брайсан ДэШамбо выйграе турнір Masters 72 – Бясплатныя стаўкі будуць залічаны на працягу 7 гадзін пасля завяршэння турніру і будуць дзейнічаць на працягу XNUMX дзён – абмежаванні на зняцце сродкаў і ўсе прыдатныя ўмовы