????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

прыязны
Дата: чацвер, 8 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 19:45 Вялікабрытаніі / 20:45 CET
Месца: стадыён імя караля Бадуэна (Брусэль).

Бельгія зноў прыме "Сланоў" з рэгіёна Заходняй Афрыкі ў міжнародным таварыскім матчы пасля таго, як іх апошняя сустрэча h2h прывяла да нічыёй 2-2 пасля дзевяноста хвілін.

"Чырвоныя д'яблы" будуць весці серыю з 13 перамог на ўсіх буйных турнірах у раскладзе. Яны спынілі сваю пераможную серыю хатняй перамогай з лікам 5-1 над такімі камандамі Ісландыі ў фінальным матчы турніру УНЛ.

Кот-д'Івуар або Кот-д'Івуар апынуцца на фоне паразы на выездзе, нягледзячы на ​​тое, што да гэтай паразы ў іх календары была серыя з трох перамог. Апошні раз яны ўдзельнічалі ў Кубку афрыканскіх нацый і пацярпелі паражэнне ад зборнай Эфіопіі з лікам 2-1.

Бэльгія супраць Кот-д'Івуара (h2h)

• Каманды сустракаліся толькі аднойчы і ў выніку нічыя 2:2.

Прагноз на матч Бельгія - Кот-д'Івуар

«Чырвоныя д'яблы» былі сапраўднымі фаварытамі мінулага чэмпіянату свету, і іх моцная каманда, у тым ліку гучныя імёны, такія як Рамэра Лукаку, Мертэнс, Дэ Брэйнэ і г.д., магла ў любы момант стварыць праблему для суперніка. дзевяноста хвілін.

Бельгія мае перавагу дома ў гэтай гульні, і толькі тры паразы ў апошніх 30 хатніх гульнях на ўсіх буйных спаборніцтвах у календары падкрэсліваюць іх добрую форму ў Брусэлі. Маючы лепшую форму з 2014 года, «Чырвоныя д'яблы» наўрад ці ўпадуць у Кот-д'Івуар у якасці апошняй сустрэчы h2h.

Кот-д'Івуар пацярпеў дзве паразы ў апошніх пяці матчах у календары. Каманда прыбыла пасля паразы ў гасцях, і ў Патрыса Бомеля не так шмат часу, каб акрыяць ад гэтай паразы, асабліва супраць каманды, поўнай зорак дома.

Улічваючы гэта, самай бяспечнай стаўкай для тых, хто робіць стаўкі, будзе хатняя перамога Бельгіі з гандыкапам -1 з пункту гледжання агульнай формы і сілы каманды. Акрамя таго, сланы больш фізічныя ў сярэдзіне, што сведчыць аб меншай колькасці галоў. Такім чынам, падказка менш за 3,5 галоў будзе карысная ў брамавай зоне.