????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: субота, 24 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 15:00 Вялікабрытаніі / 16:00 CET
Месца правядзення: Камп Ноў (Барселона).

Адразу пасля тыдня, які здзівіў усіх паразай дзвюх элітаў іспанскага клубнага футбола, надыходзіць самая вялікая і чаканая гульня Ла Лігі кожнага сезона. Нават пры адсутнасці тыповага фронту вайны Раналду і Месі Эль-Класіко не страціла свайго жорсткага характару ў спаборніцтве.

Барселона знаходзіцца ў сярэдзіне табліцы пасля таго, як набрала 7 ачкоў з 2 перамог і 4 матчаў унічыю ў гэтым сезоне. Прапусціўшы толькі 2 галы да гэтага часу, каманда па-ранейшаму добра працуе ў абароне пасля ўсіх расчараванняў на полі ў перапынку.

"Рэал Мадрыд" апусціўся на дзве пазіцыі да трэцяга ў табліцы пасля апошняга паражэння ў чэмпіянаце. Да гэтага часу ён набраў 10 ачкоў у 5 матчах у лізе. Серыя Зідана ў сезоне з 14 матчаў без паражэнняў скончылася паражэннем дома ад «Кадыса» з лікам 1:0 у папярэдняй гульні.

Барселона супраць Рэала (h2h)

• Гаспадары атрымалі чатыры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча прынесла "Лос Бланкос" хатнюю перамогу з лікам 2:0.
  • Дзве з апошніх пяці гульняў скончыліся ўнічыю.
  • Абедзве каманды забілі толькі ў адной з апошніх пяці гульняў.
  • Хатняя каманда не прайгравала дома ў апошніх чатырох гульнях.
  • Тры з апошніх чатырох праведзеных тут матчаў завяршыліся ўнічыю.

Прагноз Барселона супраць Рэал Мадрыд

У гэтым сезоне "Барселоне" было цяжка знайсці сваю лепшую форму. Улічваючы, што кіраўніцтва прадала шэраг звычайных гульцоў першай каманды ў нядаўняе летняе трансфернае акно, верагодна, гэта праблема, на якую яны спадзяваліся на лаўцы запасных са сваімі рашэннямі.

Хатняя перамога над «Ферэнцварошам» з лікам 5:1 на групавым этапе Лігі чэмпіёнаў не будзе пераканаўчай падтрымкай для гаспадароў перад «Эль-Класіка» ў раскладзе лігі. У кампаніі яны сутыкнуліся з паражэннем у гасцях ад «Хетафе» з лікам 1:0 у апошні тайм-аўт, што стала цяжкім ударам для каталонцаў.

"Белыя" пацярпелі ад такой жа восені на мінулым тыдні, калі Кадыс, які падняўся, забраў тры ачкі ў Зідана і каманды падчас візіту на "Альфрэда ды Стэфана". Улічваючы тое, што апошнім часам «Рэал Мадрыд» змагаўся за вароты, у нас ёсць спакуса пайсці наперад у ліку менш за 3,5 мяча.

Месі, як заўсёды, будзе ключавым гульцом "Барселоны", а Рональд Куман зробіць стаўку на каманду, якая падтрымае аргентынскага нападніка, каб прынесці дадому тры ачкі. Зідану, з іншага боку, цяжка знайсці надзейнага нападніка ў цэнтры.

Рэалізацыя пенальці Рамасам - вялікая перавага для каманды. Бензема - надзейны нападаючы, але ён не вылучаецца, як Крышціяну Раналду. Вініцый-малодшы - яшчэ адна ўзыходзячая зорка, але цяжка зразумець, ці зможа ён зрабіць гэта ў Эль-Класіка, як у апошні раз, калі ён з'яўляўся ў мінулым сезоне.

Улічваючы, што ў абодвух бакоў мала надзеі забіць хаця б адзін гол, прапанова BTTS, верагодна, служыць для атрымання прыстойных выйгрышаў для гульцоў. Акрамя таго, самым чаканым вынікам на "Камп Ноў" у суботу будзе нічыя 1-1 праз дзевяноста хвілін у першым дэрбі ў гэтым сезоне.

Парады па стаўках на "Барселону" супраць "Рэала".