????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Галандыя - Эрэдывізі
Дата: субота, 16 студзеня 2024 г
Пачатак у 20:00 Вялікабрытаніі / 21:00 CET
Месца правядзення: AFAS Stadion (Алкмаар).

AZ працягвае таптаць сваіх супернікаў у лізе ў апошні час. У гэтым сезоне яны працягваюць серыю з шасці матчаў без паражэнняў пасля перамогі ў гасцях з лікам 1-3 супраць ПСВ Эйндховен у апошні тайм-аўт. У гэтай бяспройгрышнай серыі гаспадары згулялі дзве ўнічыю, але абодва былі ў гасцях.

«Дэн Хааг» знаходзіцца на мяжы зоны вылету ў турнірнай табліцы гэтага сезона. Госці прайгралі тры з апошніх пяці гульняў у праграме, набраўшы ўсяго 10 ачкоў з 16 спроб. Каманда робіць візіт пасля таго, як у апошнім матчы пацярпела паражэнне дома ад Венло з лікам 1-4.

AZ Alkmaar супраць ADO Den Haag Ліч-на-асобку (h2h)

• Гаспадары не прайграюць у апошніх трох гульнях.
  • Абедзве каманды забілі толькі двойчы ў апошніх дзевяці сустрэчах.
  • Толькі адна з апошніх 15 гульняў скончылася ўнічыю.
  • Тры з апошніх пяці агульных перамог атрымалі гаспадары.
  • Іх папярэдняя сустрэча ў 2024 годзе завяршылася нічыёй 2:2.

Парады па стаўках на AZ Alkmaar супраць ADO Den Haag

Апошні раз, калі дзве каманды сустракаліся паміж сабой, матч завяршыўся ўнічыю. Гэта была першая нічыя з 2013 года, якая адбылася 14 гульняў таму ў цэлым па h2h.

У апошнім матчы «Алкмар» прымаў «Дэн Хааг» за дзевяноста хвілін забілі 4 галы. Акрамя таго, сутыкненне h2h непасрэдна перад хатнім матчам таксама забівала 4+ галы за ўвесь час.

Гэта сведчыць аб тым, што мы можам разлічваць на спаборніцтвы з высокім лікам на стадыёне AFAS. Такім чынам, забіванне 3,5 гала пры каэфіцыенце 1,80, хутчэй за ўсё, прынясе добры прыбытак для гульцоў.

Без сумневу, гульня выглядае як хатняя перамога. Але шанцы атрымаць прыбытак ад падказкі нізкія. Стаўшчыкі былі дастаткова добрыя, каб паставіць каэфіцыент 1,40 на AZ на перамогу з гандыкапам -1 на матч, што, верагодна, з'яўляецца дастатковай стаўкай на матч.