????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Пачатак у 19:30 Вялікабрытаніі / 20:30 CET
Месца правядзення: WWK Arena.

«Аўгсбург» нядаўна палепшыў сваю форму і таму з'яўляецца фаварытам сустрэчы з «Фортунай» у Дзюсельдорфе на WWK Arena.

• Форма Аўгсбурга: 15 гульняў – 5 перамог – 5 нічыіх – 5 паражэнняў – 20 ачкоў.
  • Форма Fortuna Dusseldorf: 15 гульняў – 3 перамогі – 3 нічыі – 9 паражэнняў – 12 ачкоў.

Аўгсбург — Фартуна Дзюсельдорф Ліч-на-асобку (h2h).

Гаспадары аформілі тры з апошніх пяці перамог у сваіх гульнях.

Папярэдняя сустрэча ў студзені 2019 года прынесла Дзюсельдорфу выязную перамогу з лікам 1:2.

Гаспадары пакуль не выйграюць дома ў матчы Бундэслігі.

Абедзве каманды забілі галы ў чатырох з апошніх пяці гульняў.

Аўгсбург супраць Фартуна Дзюсельдорф Прагноз

З захапляльным лікам 2-4 «Аўгсбург» перамог «Хофенхайм» у апошняй гульні лігі ў гасцях. Гэта стала яго пятай бяспройгрышнай гульнёй у лізе ў гэтым сезоне.

Акрамя таго, «Аўгсбург» будзе рады вярнуцца дадому, бо дома яны мацнейшыя. Зразумела, тры з пяці матчаў яны правялі дома.

Акрамя таго, яны маюць серыю з дзвюх перамог на сваёй тэрыторыі. Таму Дзюсельдорфу будзе цяжэй адолець гаспадароў у хатняй перавазе.

Тым часам «Фортуна Дзюсельдорф» будзе шукаць тры ачкі, каб падняцца ў турнірнай табліцы чэмпіянату. Такім чынам, можна чакаць, што абедзве каманды будуць добра абараняцца і, магчыма, заб'юць дробныя галы ў супрацьстаянні.

З іншага боку, Дзюсельдорф прымаў РБ Лейпцыг у папярэдняй гульні, якая скончылася паражэннем гаспадароў з лікам 0:3. За апошні час гэта была іх трэцяя параза ў пяці гульнях без перамог.

Акрамя таго, гасцявы кантынгент выйграў толькі адну з васьмі выязных гульняў у гэтым сезоне.

Таму ёсць верагоднасць, што тры ачкі ў матчы атрымаюць гаспадары.

Акрамя таго, Аўгсбург забіў 24 галы і прапусціў 28 галоў у працэсе пасля 15 гульняў лігі. Тым часам Дзюсельдорф у 16 матчах забіў толькі 15 галоў, але прапусціў за гэты ж перыяд 32 шайбы.

Такім чынам, каманды будуць максімум абараняцца ў гульні. Наведвальнік, напэўна, таксама не знойдзе варот у гульні. Таму за дзевяноста хвілін, верагодна, будзе менш за 3,5 мяча.

Парады па стаўках на матч «Аўгсбург» — «Фортуна Дзюсельдорф».

Канчатковы вынік: Аўгсбург @ 1,80 (4/5).