Аталанта супраць Ліверпуля Парады, прагнозы, каэфіцыенты

лагатып

Лідэр Прэм'ер-лігі "Ліверпуль" накіроўваецца ў Бергама на першы матч асабістага паядынку супраць "Аталанты". У чвэрцьфінале мінулага сезона чэмпіёны 2019 года сустрэнуцца на стадыёне "Атлеці Адзура д'Італія". З-за рамонту пляцоўка не выкарыстоўвалася для матчаў Лігі чэмпіёнаў Аталанты ў 2019-20 гадах. Усе тры групавыя матчы Лігі чэмпіёнаў "Ла Дэа" правёў дома з міланскім "Сан-Сіра". Абмежаванне сям'і павінна быць грандыёзным відовішчам.

Ліверпуль - адзіная каманда групы D Лігі чэмпіёнаў, якая мае 100% перамог. Чырвоныя не былі пераканаўчымі ў першых дзвюх гульнях лігі. Ён выйграў у «Аякса» з лікам 1:0 дзякуючы рэдкаму аўтаголу. Гульня другога тура з «Мідцюландам» завяршылася з лікам 2:0 дзякуючы двум галам у другім тайме. Чырвоным спатрэбілася 55 хвілін, каб дабіць датчан.

У першы тур «Аталанта» перамагла «Мідтыланд» з лікам 4:0, а ў другі тур згуляла ўнічыю з «Аяксам» з лікам 2:2. Аталанта саступала з лікам 2-0 у перапынку, перш чым здзейсніць камбэк, які ледзь не прывёў да перамогі. Клуб з Бергама выйграў у выхадныя з лікам 2-1 супраць Кротоне ў Серыі А. Дубль Луіса Мурыэля замацаваў перамогу клуба.

Каманда Юргена Клопа прапусціла ранні гол ад «Вест Хэма», але вярнулася да перамогі з лікам 2:1 дзякуючы пенальці Махамеда Салаха і голу Дыёга Хоты ў другім тайме. У Клопа ёсць праблемы з траўмамі, і з-за маштабнай гульні супраць Манчэстэр Сіці ў выхадныя ён можа значна перайсці на іх бок для гульні ў сярэдзіне тыдня.

Стаўкі на Аталанта - Ліверпуль

Ліверпуль не прайграе ў пяці гульнях запар ва ўсіх турнірах. За гэтыя пяць гульняў яны пераўзышлі сваіх апанентаў з лікам 9-4. У гэтым сезоне шмат чаго было зроблена з дрэннага бамбардзіра Ліверпуля ў абароне. Ён забіў 17 галоў у 11 гульнях ва ўсіх турнірах. Чырвоныя дазваляюць забіваць 1,55 гола за гульню. Сем з гэтых 17 галоў былі забітыя ў адной гульні, калі «Астан Віла» ашаламіла «чырвоных».

Адніміце гэтыя сем галоў, і абарончы рэкорд Ліверпуля будзе выглядаць значна лепш. Яго бамбардзірскі рэкорд склаў бы 0,91 гола за гульню, калі б матч з "Астан Вілай" быў выдалены са спісу яго матчаў. Ліверпуль забіў 27 галоў ва ўсіх спаборніцтвах з сярэднім паказчыкам 2,45 за гульню.

Аталанта не прайграе ў дзвюх з апошніх трох гульняў ва ўсіх спаборніцтвах. Дэа добра выступае ў Серыі А, нягледзячы на ​​нядаўнюю паразу ад Сампдорыі дома. Каманда Джан П'ера Гасперыні пасля перамогі над "Кротоне" выйшла на другое месца.

Як і ў "Ліверпуля", у "Аталанты" будзе цяжкі хатні матч у выхадныя. Перад міжнародным перапынкам яны гуляюць дома з міланскім "Інтэрам". Гэтыя каманды ніколі раней не сустракаліся ў еўрапейскіх спаборніцтвах. Абодва з'яўляюцца перспектыўнымі бакамі, якія будуць атакаваць іншую.

Навіны "Аталанта" - "Ліверпуль".

Клоп атрымаў траўму і, як чакаецца, пакіне сваю каманду ў Манчэстэр Сіці ў гэтыя выхадныя. Вірджыл ван Дэйк надоўга выбыў з-за траўмы ACL ступені 3. Фабіньё наўрад ці будзе гуляць з-за траўмы падкаленнага сухажыллі. Гэта можа быць захавана на выхадныя супраць Манчэстэр Сіці. Рыс Уільямс, верагодна, будзе працаваць у пары з Джо Гомесам. Нават калі Жоэль Маціп гатовы гуляць, Клоп, хутчэй за ўсё, пакіне яго на выходныя.

Клоп выступіў у цэнтры абароны Нэта Філіпса ў суботу супраць «Вест Хэма» і стаў лепшым гульцом матчу. Аднак Філіпс павінен быў быць прададзены ў жніўні і не быў уключаны ў спіс Ліверпуля ў Лізе чэмпіёнаў. Набі Кейта, Коста Цымікас, Ціяга Алькантара і Маціп гатовы да апошніх выпрабаванняў фізічнай падрыхтоўкі перад паездкай каманды ў Італію.

Гасперыні можа застацца без чатырох гульцоў у аўторак вечарам. У цяперашні час Робін Госенс ​​і Мартэн дэ Рун знаходзяцца ў спісе сумневаў. Госенс ​​пакутуе ад расцяжэння цягліц, а Дэ Рун аднаўляецца пасля ўдару. Маціа Кальдэра мае праблемы з цягліцамі, з-за якіх ён, верагодна, не будзе гуляць да перапынку ў зборнай. Марка Карнэсекі даў станоўчы вынік на COVID-19. Калі ён вернецца, невядома.

Прагноз Аталанта супраць Ліверпуля

Вынік другога тайма: перамога Ліверпуля - ЗРАБІЦЬ СТАЎКУ ЗАРАЗ

Ліверпуль атрымаў перамогі ў другім тайме ў кожнай з апошніх трох гульняў ва ўсіх турнірах. Два галы ў вароты «Мідцюланна» прыйшліся на другі тайм. Здаровы сэнс прымушае нас меркаваць, што Ліверпуль абгоніць Аталанту па ходзе гульні дзякуючы лепшай фізічнай форме. Гасперыні - бліскучы трэнер, таму чакайце, што ён будзе тактычна змагацца з Клопам.

Дыёга Хота заб'е гол у любы час - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Неўзабаве Дыёга Хота пачаў праяўляць сябе на "Энфілдзе". Партугальскі крайні абаронца змагаецца за рэгулярнае месца ў стартавым складзе Ліверпуля, і Раберта Фірміна можа адпачыць у аўторак увечары, дазваляючы Жоце пачаць. Жота забіў чатыры галы ў дзевяці гульнях ва ўсіх турнірах. На мінулым тыдні ён забіў пераможны гол у вароты «Мідтыланда», а затым і ў вароты «Вест Хэма». Ён забівае гол кожныя 108,75 хвіліны ва ўсіх спаборніцтвах.

Больш за 3,5 забітых галоў - ЗРАБІЦЕ ЗАРАЗ

Забудзьцеся пра 2,5 галы ў аўторак вечарам. Гэта дзве каманды з выдатнымі баламі, здольныя асвятліць ноч у Бергама. Дзве гульні "Аталанты" ў Лізе чэмпіёнаў у гэтым сезоне скончыліся з больш чым 3,5 галамі. Сем з васьмі гульняў «Аталанты» ва ўсіх спаборніцтвах у гэтым сезоне скончыліся больш чым з 3,5 забітымі галамі. Гэта плыўная атакавалая каманда, але яна таксама вінаватая ў прапусканні галоў. Аталанта дазволіла супернікам забіць 15 разоў, у сярэднім 1,88 за гульню.

Пяць з 11 гульняў Ліверпуля ва ўсіх спаборніцтвах скончыліся з больш чым 3,5 галамі. Абарона "Ліверпуля" пакутуе ад траўм, якія могуць прынесці карысць "Аталанце" сёння вечарам. Той, хто спадзяецца, што Ліверпуль адправіцца ў Італію і пераможа Аталанту, павінен падумаць яшчэ раз. La Dea - добрая каманда з выдатным трэнерам.

У Ліверпуля самая таленавітая каманда. Іх талент павінен прывесці іх да перамогі ў галявой гульні. Не здзіўляйцеся, калі «Ліверпуль» прапусціць гол, перш чым разбярэцца. Клопп зменіць некаторых сваіх гульцоў, але ўсё роўна сфармуе вельмі моцную каманду. Чакалася, што "чырвоныя" выйграюць у трылеры ў Бергама.

Прапановы ставак на матч Аталанта - Ліверпуль

Лагатып 888 Sport

Вяртанне бясплатнай стаўкі да 50 фунтаў стэрлінгаў, калі ДэШамбо выйграе ў Аўгусты

Рэкламны перыяд: 9 лістапада ў 00:01 па Грынвічы – 12 лістапада першы старт першага раунда турніру – ​​18+ – Адборачныя стаўкі толькі на «Канчатковую пазіцыю» – Мінімальная стаўка £1 выйгрыш – Стаўкі на кожны сэнс кваліфікуюцца Зарэгіструйцеся праз стаўка ў памеры 1 фунта стэрлінгаў у адзін бок (усяго 2 фунта стэрлінгаў) – Адпаведныя пройгрышныя стаўкі будуць вернуты толькі да 50 фунтаў стэрлінгаў на ўдзельніка, калі Брайсан ДэШамбо выйграе турнір Masters 2024 – бясплатныя стаўкі будуць залічаны на працягу 72 гадзін пасля завяршэння турніру і будуць дзейнічаць на працягу 7 дзён - абмежаванні на зняцце сродкаў і ўсе прыдатныя ўмовы