????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Італія Серыя А
Дата: нядзеля, 4 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 11 у Вялікабрытаніі
Месца правядзення: стадыён Gewiss, Бергама.

Atalanta не паказвае ніякіх прыкмет запаволення. Пасля фенаменальных вынікаў у нядаўна завершаных кампаніях UCL і Серыі А, каманда з Бергама адкрыла новы сезон перамогамі супраць Торына і Лацыё, забіўшы ў агульнай складанасці восем галоў.

Ці могуць яны зрабіць тры запар у гэтую нядзелю дома?

Каэфіцыент 1,25 на хатнюю перамогу сведчыць аб тым, што так, але «Кальяры» дакладна не варта недаацэньваць.

Зборная Сардзініі нарадзіла шмат праблем у мінулым сезоне, асабліва ў 2019. Аднак у апошнія тыдні яе вынікі былі вельмі дрэннымі.

Аталанта супраць Кальяры адзін да аднаго

Цікава адзначыць, што госці выйгралі апошнія пяць сустрэч паміж гэтымі камандамі. Усе яны таксама фінішавалі ніжэй за 2,5 фута, што крыху дзіўна, улічваючы, колькі галоў забівае Аталанта.

У мінулым паміж імі было 35 матчаў, і ў «Аталанты» крыху больш паспяхова, 15-13 па колькасці перамог. Аднак яны прайгралі толькі тры з 17 матчаў на гэтай пляцоўцы.

Аталанта - Кальяры Прагноз

Кастань быў адным з ключавых гульцоў у машыне Аталанты ў мінулым сезоне, але, здаецца, яго сыход у Прэм'ер-лігу не моцна паўплываў на іх агульную гульню.

Каманда Джан П'ера Гасперыні ў асноўным сканцэнтравана на атацы, забіўшы чатыры галы ў вароты «Тарына» і яшчэ чатыры ў вароты «Лацыё».

Прайшло шмат часу з тых часоў, як хто-небудзь заваяваў The Sky Blues дома, як гэта зрабіла Atalanta ў сераду.

Алехандра Гомес быў нястрымны, забіўшы два галы і зрабіў галявую перадачу.

Цяжка чакаць, што фінансавы вынік «Кальяры» ўтрымае гэтага суперніка. Яны выйгралі толькі адно ачко да гэтага часу, супраць Сасуоло.

Гэтая каманда не змагла застацца без матчаў у васьмі з апошніх дзесяці гульняў.

Мы падтрымалі Аталанту, каб забіць абодва таймы па стаўцы 1,66 у якасці банкаўскай стаўкі і выйграць абодва таймы па стаўцы 2,50.

Парады па стаўках на матч "Аталанта" - "Кальяры".