????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Нямецкая бундэсліга
Дата: субота, 17 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 17:30 Вялікабрытаніі / 18:30 CET
Месца: Schuco Arena.

Баварцы цяпер у небяспецы пасля паразы ад «Хофенхайма». Ім удалося атрымаць перамогу над Гертай з лікам 4-3, каб зрабіць заяву, але гэта ўсё яшчэ не на тым узроўні, які мы чакаем ад перамогі ў 3 ачкі цяпер.

І менавіта ў такім сцэнары паўстае Die Blauen, каманда, якая толькі ў канцы мінулага сезону выйшла ў першы дывізіён. Расчараваныя і рашучыя баварцы павінны правесці дзень супраць гэтага нізкага суперніка.

Яны таксама маюць уражлівы рэкорд h2h супраць гэтага суперніка на працягу многіх гадоў (як у выпадку амаль з кожнай камандай у Германіі).

Верагодна, у гэтую суботу можна чакаць вялікай перамогі мюнхенскай Баварыі.

Армінія Білефельд супраць Баварыі: адзін да аднаго (h2h)

• Апошні раз, калі гэтыя двое сустракаліся на полі, дзеючыя чэмпіёны выйгралі з лікам 0-1.
  • Яны таксама выйгралі восем з дзевяці папярэдніх матчаў.
  • З 1997 года ён толькі двойчы прайграваў свайму саперніку.
  • За апошнія 14 гадоў гаспадары ні разу не забілі гол на гэтым стадыёне.

Армінія Білефельд супраць Баварыі Мюнхен: папярэдні прагляд

Падапечныя Уве Нойхаўза прайгралі з лікам 1:0 на выездзе ў апошні дзень супраць брэменскага "Вердэра". Пасля таго, як гаспадары поля на 20-й адмянілі голº хвіліны VAR, яны кампенсавалі гэта яшчэ адным голам праз сем хвілін і ўтрымлівалі перавагу да фінальнага свістка.

Між тым падапечным Ганса-Дзітэра Фліка на мінулым тыдні ўдалося выйграць дома з лікам 4-3 супраць «Герты». У майстар-класе атакі Роберт Левандоўскі забіў усе чатыры галы за дзеючых чэмпіёнаў Еўропы. Фактычна, ён паставіў пераможцу ў лік 90+3.rd хвіліна.

Забягаючы наперад, баварцы лёгка з'яўляюцца лепшай камандай у свеце на дадзены момант і поўныя рашучасці паўтарыць гераічныя ўчынкі мінулага сезона яшчэ раз.

Яны сутыкаюцца з толькі што паднятай камандай, якая не мае вопыту на вышэйшым узроўні. І адразу няроўная гульня.

Акрамя таго, людзі Фліка таксама маюць дамінантны рэкорд h2h супраць гэтага суперніка. Яны паспрабуюць паказаць бездакорную гульню і, у працэсе, паспрабуюць сцерці памяць аб паразе Хофенхайма.

З улікам гэтых назіранняў мюнхенская "Баварыя" павінна заваяваць тры ачкі, і гэта таксама ў стылі.

Армінія Білефельд супраць Баварыі Мюнхен: парады па стаўках

• Мюнхенская Баварыя -1.5, азіяцкі гандыкап @ 1.60 (3/5)
  • Больш за 2,5 шайбы каманды "Баварыя" пры каэфіцыенце 1,60 (3/5).

Шукаеце больш гульняў? прачытаць усё Прагнозы нямецкай бундэслігі тут або перайсці на галоўную старонку старонка з футбольнымі парадамі.