????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

Ліга Еўропы УЕФА
Дата: чацвер, 1 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 15:00 Вялікабрытаніі / 16:00 CET
Месца правядзення: стадыён Ерэванскай футбольнай акадэміі.

Пасля двух матчаў запар, вырашаных у авертайме, «Арарат-Арменія» прыме сербскі кантынгент у Ерэване.

У чвэрцьфінале гаспадары дома сустрэліся з «Фолай», якая завяршылася ўнічыю 3:3. У авертайме яны забілі гол і выйшлі наперад у гульні. Яны сустрэліся з «Цэле» ў паўфінале, які завяршыўся нулявой нічыёй праз дзевяноста хвілін і аналагічным лікам 1-0 у канцы дадатковага часу ў раскладзе.

Пасля паражэння ў паўфінале кваліфікацыі Лігі чэмпіёнаў "Црвена Звезда" паспрабуе шчасця ў фінале кваліфікацыі Лігі Еўропы шляхам прамога выхаду. Дзеючыя чэмпіёны Суперлігі прыедуць у госці пасля серыі з дзвюх перамог запар у новым выпуску чэмпіянату.

Арарат-Арменія супраць Црвены Звезды Бялград Прагноз

Арарат супраць Арменіі прадэманстравалі больш абарончы стыль гульні ў кваліфікацыйных матчах EL у гэтым сезоне, і паслядоўныя XNUMX-хвілінныя нічыі яскрава сведчаць аб гэтай тэндэнцыі. Гаспадары поля маюць перавагу на пляцоўцы, але моцы іх каманды можа не хапіць, каб стрымаць атакі белградскай Црвены Звезды ў матчы.

Црвена Звезда адразу выйшла ў фінал турніру. Яны маюць пераможную серыю ў апошніх дзвюх гульнях у нацыянальным чэмпіянаце. Абедзве перамогі прывялі да нулявых матчаў, таму мы можам разлічваць на тое, што госці змогуць кваліфікавацца ў Лігу Еўропы ў гэтым сезоне.

Зыходзячы са статыстыкі вышэй, вы, верагодна, ўбачыце менш галоў у гульні. Матч выглядае як гульня з нізкім лікам галоў, і 3,5 гала менш, напэўна, лепшы варыянт для аматараў гульцоў. Акрамя таго, выязная перамога таксама дапаможа ўдзельнікам ставак атрымаць прыстойны прыбытак ад матчу на стадыёне Yerevan Soccer Academy.