????Прамая крыніца з LEAGUELANE.com. Для штодзённых прыбытковых парад перайдзіце па іх спасылцы ПРАГНОЗЫ ПРЕМІУМ.

іспанская ліга
Дата: нядзеля, 18 кастрычніка 2024 г
Пачатак у 17:30 Вялікабрытаніі / 18:30 CET
Месца правядзення: стадыён «Мендызороца» (Віторыя-Гастайз).

Алавес з усіх сіл спрабуе падтрымліваць сваю абарону ў тонусе, і шэсць галоў, якія яны прапусцілі ў пяці матчах да гэтага часу, з'яўляюцца яскравым прыкладам іх дрэннага выніку.

Гульня дома - іх найвялікшая каштоўнасць, і хатняя перамога над "Атлетыкам" у Більбао з лікам 1:0 палепшыць маральны дух гульцоў.

Эльчэ вышэйшы за гаспадароў у табліцы, нягледзячы на ​​тое, што з'яўляецца павышанай камандай у сумесі. Яны паказалі неадназначную форму ў кампаніі, забіўшы ўсе магчымыя вынікі ў форме з трох спроб.

Каманда не прайгравала ў апошніх дзвюх гульнях пасля нулявой нічыі дома з Уэскай у папярэднім матчы ў календары лігі.

Сустрэча «Алавес» — «Эльчэ» (h2h)

• Наведвальнік рэгіструе тры з апошніх пяці агульных перамог.
  • Папярэдняя сустрэча завяршылася нулявой нічыёй.
  • Дзве каманды не забівалі ў шасці матчах.
  • Толькі адна з апошніх шасці гульняў завяршылася ўнічыю.
  • Гаспадары прайгралі толькі адзін з сямі хатніх матчаў.
  • Госці не змаглі забіць у трох з апошніх пяці візітаў.

Прагноз Алавес супраць Эльчэ

Алвес карыстаецца перавагай у гульні і прайграў толькі адну з апошніх трох гульняў у кампаніі. Акрамя таго, каманда гаспадароў аднавілася пасля першай перамогі ў лізе за гэты перыяд і паспрабуе палепшыць гэтую форму ў наступнай гульні.

Эльчэ не прайграваў у апошніх дзвюх гульнях, але іх слабая абарона наўрад ці вытрымае атакі Эль Гларыёза на працягу 90 хвілін, асабліва ў новай форме. Хатняя каманда прайграла толькі адну з апошніх сямі хатніх гульняў h2h з камандай, якая паднялася.

Грунтуючыся на гэтай статыстыцы, хатняя перамога ў поўным складзе здаецца ідэальным варыянтам. Тым не менш, гульцам лепш атрымаць падказку для Алавеса, каб выйграць любую частку матчу на працягу дзевяноста хвілін. З каэфіцыентам 1,44 гэта забяспечвае большую бяспеку для тых, хто робіць стаўкі, каб атрымліваць прыстойныя даходы.

Акрамя таго, сярэдні бал у абедзвюх каманд у гэтым сезоне быў нізкім. Але ў сярэдзіне матчу, хутчэй за ўсё, будуць нейкія дзеянні. Падказка на больш чым 1,5 гала з каэфіцыентам 1,57, верагодна, будзе дастатковай для патрабаванняў да плошчы варот.